20 yaşındayım bakireyim...

Bir erkekle bakire şekilde sevişirken neler yaparsam çok etkilenir bakireliğimi koruyarak arkadanda yapmadan ne tarz şeyler önerirsiniz nasıl etkilenir ve tahrik olur ?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• arkadan verirsin oral yapabilirsin elinle yapabilirsin bacaklarınla yapabilirsin çok var daha özelime yazabilirsin :D :D

1|0
    0|1
    • Bacaklarımla nasıl yapabilirim ?

• Kasıklarla nasıl oluyor

• sıkıştırıyorsun araya aynı yapar gibi beni ekle daha çok şeyler anlatırım kamerada :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Benim tavsiyem böyle şeyler yapmaman!

4|3
    1|0
  • bekaret vajinandaki bir zardan ibaret değil senin namus meselesinde kirli sabıkan olmamasının adıdır... gerek yok 15 dk lık zevk için ilerde pişmanlık duyalacak haraketler yapmaya.

3|2
    1|1
  • En başta arkadan yapmayacağına dair kırmızı çizgini belli et, sonradan istediğinde sıkıntı olmasın...

Onun dışında sen akışına bırak sadece, belli başlı pozisyonlar vardır internette araştırırsan bulabilirsin, + birşey yapayım diye eline yüzüne bulaştırma yani, zaten biraraya geldiğiniz zaman kendiliğinden gelişir.

2|0
    1|0
  • ruhunda bakire olsaydı keşke.

3|4
    2|2
  • O herşekilde tahrik olur sanırım. Ancak bu yola girersen bakire kalmakta zorlanabilirsin sanıyorum

2|1
    1|0
  • memelerın arasını kullan dil attır yasak bolgeye ya da hand job uygula partnerine

1|0
    1|0
  • Hep acayiplik

0|0
    0|0
  • emerek falan herhalde.

1|0
    1|0
  • öpüşme oral yeter

1|0
    1|0
  • vajinanı yalat sürtünme yoluylan ilişkiye gir

0|0
    1|0
  • Oral yap kafasini em

0|0
    0|0
  • ben aylarca bakirelige dokunmadan yaptım çokda güzeldi zevki degişik

0|0
    1|0
  • lan sen bakire olsan ne olur ruhun or*spı.

2|4
    0|0
  • ilk birlikteliklerde olanların %99u zevke geldiği zaman kızlığını kaybedip pişman olmuştur

3|2
    1|0
  • soran olursa bakireydi dersiniz.

2|1
    1|0
  • önden yok arkadan yok daha ne kaldı barı arkadan gırsın

1|0
    2|0
  • saç teline tahrik olurlar merak etme.kendini koru yeter.erkek milletine nefes alsın yeter arkadaşım

1|0
    0|0
  • evleneceğin adamla yapıyosan sorun yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öpüşmeyle başla gelir gerisi

2|1
    0|0
  • Sen bakireysen ben kraliçe elizabethim ya da rahibeyim. Ama dur dur yobaz derler şimdi bunlar. akirelik bu mudur?

1|3
    0|0
  • İyi bir oral paklar.

1|1
    0|1
  • oralden baska secenegin oldugunu sanmıyorum sekerim

0|1
    0|0
  • 20 yasindayim ve bir kere opusme,on sevisme gibi bir sey yasadim.

Bakireyim,evet. Ama su an sorsan onu bile yasamak istemezdim. Bi erkekle ayni yataga girdikten sonra bakire olsan ne olmasan ne.

Anlayabiliyorum seni,iliskinizi ama sevginizi on planda tutmanizi oneririm. Ukalalik olarak algilama.

1|3
    0|0
    • insanlara beyinsel baskı yapma sevgilisiyle birşey yaşıyor diye kötü biri mi olucak ? o zaman bizim babalarımızın hepsi birer pislik nasılsa başka kadınları hayal ediyorlardır ya da annelerimiz düşünceylede bu duruma düşebilirsin

• oral işte.

sonra ne bileyim, sürtünerek ilişki, hem seni de mutlu eder epey.

ön sevişmeyi uzun tutarsan zaten patlar o :D

2|1
    0|0
Yükleniyor...