Kapat

Sizce bakirelik çok mu önemli bayanlar?

Benim çok merak ettigim bakire kızlar sizin neler düşündügünüz. Sizce bakirelik çok mu önemli bayanlar?

0|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

• bende şunu anlayamadım sevişmek için mi evleniyoruz?

1|3
    0|3
    • tabiki hayır ama bunun için evlenenler ve mutsuz olan çiftler var,daha çok erkekler

• heralde yani muhabbet için deyil heralde canım ya seks

• e onu evlenmeden de yaparız

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 20

• önemli ve her zamanda önemini koruması gerekn bir durum

4|11
    2|0
  • Benim için önemli ama öyle bir hal aldık ki her şeyi yaşayıp bakire olanlar var,böyle bir toplumda erkekler evlenecekleri kadını seçerken çok zorlanacak herkesin sorumluluğu kendine ama ben erkek olsam bakire olmayan bir kıza selam bile vermem.

0|6
    1|1
  • Ahlak diyorum. Kulturumuz belli, hadi bunu geçtim nefsini tutamayan birini adamdan saymam. Benim için onemli bi kavram fakat herseyi yasayip bakire olanlara da diyecek birsey bulamiyorum. Genciz, hata yapabiliyoruz...Ben bu yasima kadar her adimimda ailemi dusunmusumdur ve oylede devam edecek.

0|4
    0|1
  • yeter ama artık bu bakirelik soruları

2|1
    0|2
    • yeter diyorsun ama şu anki genç kızlar bu bakireliğe önem vermiyor , aslında çok önemli ve kızların bunu farketmesini istediğimiz için açılıyor bu konu ...

• sadece senin gibi benciller için önemli.

• katılıyorum denizyalçın

• Bence cok önemli...evlenmeyi beklemeyenler ve güven vermeyenler sonrada ayni sekilde gider...

Hersey yerinde güzeldir, herseyin zamani vardir :)

1|5
    0|0
  • önemli

1|6
    0|0
  • Kişinin kendi kararıdır herkese saygı duymak lazım ama bence önemli.

0|5
    1|0
  • kesinlkle önemli ben bakire olmayan kadına deger vermezdm erkek olsam

3|4
    0|0
  • beynin bakireliği önemli ilk başta bakire olupta başka yerlerinden ilşkiye giren bir sürü kız var ve siz erkekler bakireyim dese bile öncesinde ne yaşadığını bilemezssiniz.büyük konuşmamak gerekir.

0|3
    0|1
    • beyin falan hikaye bakirelik bir bütündür :) hayatımız karar almakla geçer kararlarımızla yaşarız ve onların sonucuna katlanırız

• bakireyim diyen bi bayandan nasıl emin olabilirsin.

• aslında burda beyin bakireliği değilde kalp bakireliği desen tam süper olacaktı sanki

• Zar da olsa benim bana ait.Tabi ki de önemli.

0|2
    0|0
  • eşim bakir olmasaydı evlenmezdim

1|4
    1|0
    • cok saçma ve koca bir yalan eşinin bakir olması :)

• merak ettim nasıl emin oldun? bayanlardaki gibi bir kanıtta yok .

• mesaj gönderiyorum madem merak ettin

• Benim için ilk olayı önemli, bakirelik değil. Zaten evleneceğim adama özellikle bakire olmadığımı söyleyeceğim, eğer bunun için benden ayrılacak olursa kendi kaybedecek. Çünkü ben o zihniyette bir adamdan çocuk yapmayacağım.

1|1
    0|4
  • Bakirelik ne için önemli mi böyle sor cevaplıyalım ? Sevmek için , saymak için evlenmek için hayatını paylaşmak güvenmek için bir engel değil. Önemli gören için önemli.Ben bu saydıklarım için önemli olduğunu düşünmüyorum. Bir önlem bir tedbir değildir bu.Hiç ilşkiye girmeyenlerde kendilerini bu meziyetler varmış gibi garantiye almasınlar.İnsan olsun kendini bilsin.Bu bakir olmayan erkekelr içinde geçerli.

0|1
    0|4
  • Benim icin cok onemli. ilerde kullanabilecegim en iyi silah ;)

0|3
    2|3
    • afferin böyle olun canımızı yiyin :)

• ne alaka. silah derken bu sayginligim demek. sayginligim agir bastigi icin yarin obur gun cicim aylari bitince bana nasil davranir iki kez dusunur. hani saygisi olmayan insanlari asagalayabilirsin, hor gorursun bir sure sonra cicim aylari bitince. ama kendisine saygisi olan bir insana (silahim) bana o sekilde davranamaz.

• hani seversin ama bir zaman sonra atalarimiz dedigi gibi ''bir yastikta iki dusman''. boyle olunca benim kirli camasirlarimi oturup agzina alamaz cunku oyle bir firsat vermemissim eline. guvenilir olurum, iyi bir anne cocuklarini iyiyi kotuyu ogretecek sifatim olur. sayginligim olur. benim silah dedigim bunlar.

• Ben insanların kızlık zarı dediği şeyin başka bi işlevi olduğuna inanıyorum eğer kızlarda böyle bakirelik söz konusuysa erkeklerde neden böyle bişey yok ozaman asıl erkeklerde olmalı kızların bu tarz bir korumaya ihtiyacı yok bence yani saçma bi önemi yok bence :)

0|0
    0|5
    • Tabi herkese verelim erkek kız...

• kızlık zarının asli görevi bebeklik döneminde vajinadan mikropların bedene girmesini önlemek için vucudun ürettiği bir zar eğer bu olmasaydı kızların büyük çogunluğu hasta olurdu.kızlık zarının işlevi bu normalde ama biz erkekler anlam yükleriz bakire bir kızı sadedce bakir bir erkek hak eder mesela kızda adam bakir değilse evlenmekten vazğeçebilir

• bir imzadan sonra birlikte olmak hiç bir şey ifade etmiyor . mühim olan severek birliktelik bana göre önemsiz ama yanlış anlaşılmasın demek istediğim güvendiğin sonuna kadar yanınada olacak insanla yaşıyorsan böyle bir şey önemsiz..

0|0
    0|3
  • ben bakireyim ama geçmişi beni lgilendirmez bu kadar önem vermezdim

0|0
    0|2
  • bence en önemlisi yürekkk

1|0
    1|7
  • ben yalnızca bir zardan ibaret değilim, olamam. bana bununla değer biçecek adam hiç kalabalık etmesin, bir an önce yol alsın. tahammülüm yok, saygım hiç yok.

1|0
    1|5
    • senle evlenmicem nasıl olsa, takılma boşver.

• canım sen benim kafadansın tanışalım

• e herhalde önemli. yani en azından benim için önemli.şahsen kızlar icin önemli olmasada erkekler için önemli olması gerektiğini düşünüyorum.

0|3
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• erkekleri anlamak gerçekten çok zor..sorsan tüm erkekler tecrübeli bir bayanla sevişmek ister ama evlenirken bakire olsun sonra hiç bir şey bilmiyo öyle yatıyo oral yapmıyo hiç zevk almıyorum sanki karşımda ruh var derler.hayır kardeşim bekaret önemli değildir sevmiştir sevdiği insanla yapmıştır geçmişte ne yaptığıda önemli değildir benimle yapıcakları önemlidir sadece akıllı olsun nerde nasıl davranıcağını oturmasını kalkmasını bilsin zeki olsun..ve en önemlisi birbirimizi sevelim

0|0
    0|0
    • neden biliyo musun? sevişecekleri kadın tecribeli olsun onlar zevkini alsınlar tabi sonuçta o kadını ailesinin içine sokmayacaktır. ama evleneceği kadsın bakire olmazsa kendisi çok namuslu şerefli(!) olduğu için öyle namussuz bir kadını ailesinin yanına gelin diye götüremez çünkü o kadar namussuzdur ki onun ailesini haketmez o kadıncağız

• bazılarınınki beliki alışkanlıktır sürekli başkalarıyla olmak istiyolardır ben onlardan bahsetmiyorum sevmiştir bir kez iki kez bir elin parmağını geçmeyecek kişiyle yapmıştır olabilir hepimiz seviyoruz hepimiz istiyorum bu normal bir şey önemli olan sevmek anlaşabilmek derdini anlatabilmek... DÜNYANIN EN GÜZEL KIZI OLSUN BAKİRE OLSUN KARŞINDA OTURUP İKİ ÇİFT LAF YAPAMIYOSAN KONUŞAMIYOSAN ANLAŞAMIYOSAN ANLAMI YOK...

• bence kimse sadece bir zar deyip geçiştiremez .. o küçümsenen zar namustan önce güvendir..ve güvensiz bir birliktelikten hiç bir hayır gelmez ..çünkü kızlığını başkasına verip bana gelmiş birinin aynısını bana yapıp bırakıp gitmeyeceğinin bi garantisi pek yoktur bence .. boşa dememişler ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR diye ..

0|0
    0|0
  • bakire kız bulmak belki zor ama günümüz şartlarıyla gene aramaya devam :D

0|0
    0|0
  • sence önemli değil mi?

0|0
    0|0
  • bakir bakire sınıflandırmaya bak yAv

0|0
    0|0
  • bence kadın için çokda önemli değil..

ama erkek önem verdiği için dikkat etmek zorunda kalıyorlar...

0|0
    0|0
  • bizde bakirelik önemli değil derdik ama bunu bakire olmayan kadınlar uydurmuş bakire olmayan kadın ayar tutmuyormuş kendileride gösteriyor zamanla bunu. başkasının yatağından aldığın bayanı başkasının yatağına bırakıyomuşun

0|1
    1|0
    • birazcık "ben dili" lütfen? acaba tek sorun o kadında mıydı? tek kusurlu o muydu?

Yükleniyor...