İlk cinsel deneyimden korku duymak ?

Başlıkta da belirttiğim gibi korkuyorum.Arkadaşlarım bana ilk deneyimin acı verdiğini söyledikten sonra daha da korkmaya başladım. :( Olmasından korktuğum için erkek arkadaşımdan uzak duruyorum,evlilikten bile korkar oldum.Bakire öleceğim galiba. :(

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Korku içinizi kaplamış ama sizde de durumun aynı olacağını nereden biliyorsunuz? Acı duymak veya duymamak tamamen şans olduğu gibi acıyı tanımlayabilecek bir anket yapsanız parmağına batırılan iğne kadar acıdığı konusunda en çok cevap alırsınız. O kadar çok etken var ki acıyı arttırıp azaltan. Eşim mesela hiç hissetmedi, bir baktı ki içindeyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bakire ölmezsin üzülme

0|0
    0|0
  • saçmalamayın acısa millet niye ilişkiye girsin sadece zar yırtırıldığı sırada bir sızı hissedersin buda diş aldırıken hissettiğin acıdan daha az olur emin ol korkutanlara inanma

1|0
    0|0
  • Alışında hep ısteyeceksın korkma...

1|0
    0|0
  • korkacak bişey yok bunda ilk seferler herkeste acır ama sonra geçecek büyütme gözünde :)

0|0
    0|0
  • sadece ilk anda acıyormuş. kızlar öyle diyor. hem en fazla ne kadar acıyabilirki?

1|0
    0|0
  • Abartma tatlım ya bunu herkes düsünüyo senin gibi :)

0|0
    0|0
  • yokbe bir sefer sert gırıyo sonra alışıyosunuz

1|0
    0|0
  • bi başlarsan duramassın benden söylemesi evlenenler bakiremi ölüyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki bir ağrı oluyor şiddetli bir ağrı ama dayanılmayacak gibi değil bir anlık birşey 1-2 seferde oluyor ağrı sonra öyle bir ağrı kalmıyor ama bunu kocanla yaşa sevgilinle değil

1|0
    0|0
  • Seks ve bekaret bozulurkenki kadar zevkli bisi daha varmi ya :) bir daha olsa da bidaha bozulsam :)

0|0
    0|0
  • çok acı verici

0|0
    1|0
Yükleniyor...