Kadınları kandırmak neden çok kolay ...

evlenmeden bakireliğini kaybedenlerin büyük bir bölümü erkek arkadaşım kandırdı evleneceğini söyledi ... türkiye d bakirelik bu kadar önemli iken ve bu kadar kandırılan kadın varken hala kadınlar neden erkeklerin sözlerine kanıyorlar anlamıyorum. bayan olsam kim ne derse desin evlenmeden yapmam

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Kandirildiklarina kendileride kanmak istiyorlar.

Yoksa kimse salak degil.

0|6
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 sene nişanlı kaldık, öncesinde de 2 senelik sevgilik, evlenmeden yaşamak istemedim. Eşim olmadan doğru bulmadım.

0|3
    0|0
  • kandırılmakla alakası yok yaşamak istersin yaşarsın

0|3
    0|0
    • evlenecektik ailesi ile tanıştık diyor lar yoksa asla yapmazdım

• 3 sene sevgililik 1 sene nişanlılık yaşadığım (aynı kişiyle) halde evlenmeden önce asla birlikte olmam dedim ve olmadım. herşeyden önce belime bağlanan kırmızı kuşağı hak etmeliyim diye düşündüm. ben doğru bulmuyorum evlilik öncesini.

1|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kadının cinselliği tuşa gelmek degil tabide ama kimle sevişeceginide bilmek gerek ama bazı kadınlar tutamıyolar kendilerini seks guzel bişey erkekler bole bakirelige takılıyken dıkkatlı olmak lazım yoksa cınsellık özünde kotu bısey degıl cevap ıse sevıldıklerıne ınank ıstıyorlar ona programlıyolar kendılerıne ve ınanıverıyolar

0|1
    0|0
  • Yok la yok genelde bisikletten düşüyolar

link

0|2
    0|0
  • Cidden kanan varsa salak.

Kandirmaya calisan o.c

Bakire olmayanla evlenmem o. Diyende cahilin yobazin onde gidenidir

0|1
    0|0
    • o herkesin kendi kararı sen eveleneçeğin kişinin başkası ile ilişkiye girmesini sorun yapmıyo olabilirsin ama ben nasıl daha önce ilişkiye girmediysem evleneceğim kişinde bakire olmasını isterim şöyle bir durum var yapmış olsaydım öyle bir hakkım olmazdı

• Bu hak meseleri degilki. Bakir olsamda bakire die diretmem. Insanlari bakire ya da degil die sacma bir ayrim yapmıyorum cunku. İnsan insandir

• o ayrımı ben dahil çoğu insan yapmaz fahişenin bile yardıma ihtiyacı olsa karşılıksız yardımına koşarız il yaparken sen bakire değilmişsin sen şunu yap sen bunu yap demem de ama iş evliliğe geldiğinde işer değişir orada .daha önce yapan birsi ile evlenmek istemem.senin için evleneceğin kişinin senden önce kaç erkle yattığının önemi yoksa sanada saygı duyarım sen istedikten sonra kimsenin birşey deme hakkı yok

• Yanlışsın .

0|1
    0|0
  • esas sen neden bu kadar safsın? sen şimdi erkek arkadaşım kandırdı ondan yaptım diyen kızlara inanıyor musun? bir kızı kendi istemediği sürece hiçbir konuda kandıramazsın. hele hele bekaret konusunda. böyle diyerek suçu erkeğe atıp kendilerini aklamaya çalışırlar. az uyanık ol ;)

0|1
    1|0
  • Kılı hazır. Erkekler kandırdı. Ulan uzak dursan beni sevmiyor diyor. Yakınlaşsan Şeytan herkesi dürtüyor olan bu.

0|2
    0|0
  • ewlenmeden werenler kendilerni degıl Babalarının gururunu s.ktryoo

0|2
    1|0
Yükleniyor...