Sizce neden böyle davranıyor?

çok samimi olduğum bir kız arkadaşım var onun kuzeni de aynı semte taşındı bizimle takılıyor ama kız bir tuhaf sadece bana mı öyle geldi desem ilk defa böyle tedirgin oluyorum mesela şaka yaparkan ya da en ufak şeylerde elime saçıma dokunuyo sanki dokunmak için fırsat arıyor gibi. devamlı dikkatlice bana bakıyor sonra farkedince normal davranıyor. kız arkadaşıma bu durumu üstü kapalı şekilde anlatmak dedim sana öyle gelmiştir gayet normal bir kız diyor. bende mi sorun var anlamadım lezbiyen olma ihtimali var diye düşünüyorum kafam karıştı :( sizce neden böyle ona karşı nasıl davranmalıyım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyen galiba, eger kizlardan hoslaniryorsan yakinlass

1|0
    0|0
    • yok hoşlanmıyorum :/ rahatsız oluyorum

• bikaç kez dedim özür diledi ama sonrasında yanlışlıkla oldu deyip konuyu kapatıyor. kasıtlı yaptığını düşünüyorum

• bence seni gicik etmeye calisiyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşama aşama bu olaylara tepkini yükselt

Bir süre sonra devam ettirince öfkeni göster, dişini göster yani... En azından anlayacaktır diye düşünüyorum, varsa lezbiyenlik belirtisi bu aşamalar sonrası kendini belli eder..

1|0
    0|0
    • rahatsız olduğumu belirttim özür diliyor ama tekrar aynı şeyleri yapıp konuyu kapatıyor lezbiyen olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum. arkadaşım nasıl farkında değil onu da anlamıyorum

• Rahatsız oldugunu belirt, ama her yaptıgında tepkini biraz daha yükselt, sesini yükselt, mimiklerinle, hareketlerinle rahatsızlığını belli et

• teşekkür ederim

• suan için tepki gösterme, yakında ne oldugu ortaya cıkar :)

1|0
    0|0
  • dikkat kaymasın sana yakında ://

1|0
    0|0
  • fırsat ver dudaklarına yapışırsa lezbiyen yapışmazsa korkucağın birşey yok

1|0
    0|0
    • yok oyleyse de o kadarını yapmaya cesaret edemez dimi

• Niye edemesin ki arkadaşın sonuçta senide arzuluyorsa fırsat verdiğinde hamleyi yapar diye düşünüyorum

• Eşcinsel sanırım

Ya da başka bir niyeti var ama ne bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Kiz abayi yakmiz sana belliki ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece o kizdan uzak dur

1|0
    0|0
  • Eger tekrar tekrar dokunuyorsa once ona hoslanmadıgını hafıf bır sekılde davranıslarınla bellı et baktın anlamıyor onunla soyle fazla dokunulmaktan hoslanmıyorum ben oyle seylerden de ıllakı anlar herhalde..

1|0
    0|0
    • aslında dedim bir iki kez yanlışlıklaoldu kusura bakma diyor ama kasıtlı yaptığını düşünüyorum tuhaf bir durum ya :(

• teşekkür ederim

• Rica ederim :)

Yükleniyor...