Sevgilimin bakire olmaması midemi bulandırıyor.

Kabul edemiyorum dayanamıyorum işte. Sevgilimin bakire olmaması rahatsız etmişti beni ama daha sonra kabullenir gibi oldum. Yanılmışım ona her dokunduğumda aklıma geliyor soğuyorum o kızı gördüğüm zaman midem bulanıyor, biz çıkmadan 9 ay falan öncesinde olmuş ve ben bunu arkadaşımdan duymuştum "kızı eve attım" falan demiş arkadaşıma . Ben onla birlikte olmadım evlenmeden olmaz dedim ve ikimizde gelecek planlıyoruz kendisi de pişmanmış fakat midem bulanıyor kafama takılıyor siz söyleyin napayım ben?

Güncellemeler:
O eski bendi beni sen değiştirdin diyor..
Pardon bakır demek istemiştim
Ben kızım sevgilim erkek yahu !

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bravoo, İlkkez bir bayandan böyle bir konuyu açtığını ve dert yandığını gördüm. Erkeklerin bakirlik konusundaki ezber bozan çizgileri üzere ilkkez. Öncelikle tebrik ediyorum bu konuyu açtığından dolayı. Puanladım.(Çok iyi)

Erkekler bayanlarda bekaret arıyor ama bayanlar tersini pek düşünmüyor gibi bir izlenim oluşmuştu bende sen bu ezberi bozdun. Tabi ki her insan birbirinin ilki olmak isteyecektir ve isterde. Ama sen seviyorum diyorsan o kafandaki şüpheleri bir kenara bırakacak ve ilişkine bakacaksın. İlişkine yön vermek için o duygu ve düşüncelerden arınman şart. Aksi taktirde oğlan aşkından ölüyorum da dese sana sen yinede kafandaki ACABALAR ile rahatsız olacak ve o kız içinde bunu dedi mi diye düşüneceksin. Sana bu konuda ki tavsiyem düşüncelerden kurtulmaya çalış. Sevgimin üstüne birşey yok de. Sevgim herşey de. Buna kendini inandır. Buna kendini hazırla yoksa sende diğer bir çok insan gibi bir kaç haftaya güne saate dakikaya kalmaz yıkarsın o ilişkiyi. Oğlan süper bir jest bile yapsa sen bundan iğrenir ve tiksindirici bulabilirsin. Önce kendini aş, ben yokum BİZ varız diye düşün. tamam O dudakları ilk öpen olmayabilirsin ama unutma SON ÖPENSİN. O elleri ilk tutmadın ama SON TUTANSIN. bayanlarda ve erkeklerde mantık zaman zaman tuhaftır. Kimi zaman karşı tarafın kendi hayatında İLK olmasını ister kimi zamanda SON olmasını. Ben eşimin ilki değilim SONUNCUSUYUM. Ama o benim ilkim ve SONUNCUM. Ben benden öncekilere bakmadım. Ben benden önceki hayatını bıçak gibi kestim attım dedim. Sende öyle yap bir zaman sonra kafandan siliniyor herşey. Eğer gerçekten SEVEN isen, Aşık isen yapacağın bu. Zaman gelecek hepsine gülebilecek seviyeye geleceksin. Ben öyleyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• öncelikle pembeler içinde soru sorma bu 1.madem çok takıldın buna ayrıl o kızdan bu 2.madem bakire kız istiyosun sen de uçkuruna sahip çık ki bakire kız istemeye hakkın olsun bu 3.başka diyeceğim yok sanık sizindir.

2|2
    0|0
  • Hmm arkadaşın iğrenç bir kişilikmiş :) k.b etrafındakilere yattığı kızları sayanlar ve anlatanlar iğrençtir.Birde kameraya çekip izleteymiş.Umarım birgün anlar önemli olan kaşar bulup yatağa atmak değil birini bulup sadece onunla olmanın önemli olduğunu

0|0
    0|0
  • gezegenler arası yolculuklar başlayacak, hala apış arasında takılı kalmış insanlar var :))

0|0
    0|0
  • arkadadasım kız mısın erkek mi nasıl bir soru nasıl bir profil :D

0|0
    0|0
  • senin sevgilin olsa olsa bakir olurdu, sen bakire olursun o bakir... ama bakir değilmiş yapacak bişey yok... kesilmiş tavuğun davası olmaz...

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz yahu :) ben de bakir değilim, ama sevgilim de bekaretimi bozan kızlardan uzak duruyor:))

0|0
    1|1
  • ah bekaret, sen nelere kadirsin

0|1
    0|1
  • bayımmm.. erkeksin sen

0|0
    0|0
  • bence takma kafana geçmişte olan geçmişte kalır ileriyi görmeye çalış düşünme

0|0
    0|0
  • ömürboyu bu iş senin aklını kurcalayacak

seni çok iyi anlıyorum

umarım en doğru kararı verirsin

0|0
    0|0
  • ben senin bakire erkek bulabileceğinede inanmıyorum...

bu zamanda ne gezer...

0|0
    0|0
  • şu an sen ne durumdasın

0|0
    0|0
  • Biz erkeklerin cinselliği sizinkinden farklı siz duygusuz çok zor yapıyorsunuz ama bizim için pek fark yok eğer eve attım diyosa zaten hiç duygusal bağ yoktur merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Çok zor bir şey tabi ama senden önce olmuş sonuçta...Gerçekten seviyorsan zor da olsa bundan sonrasına bakmak zorundasın.Her şey gönlünce olsun dilerim, hakkında hayırlısı...

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaaaa sen bayan gorünümde olan erkeksın ıyıde bunlara ne gerek var sonradan kıvırmanda bır ıse yaramamıs yazık

0|1
    0|0
  • Tuhafsın. O zaman ayrıl.

0|0
    0|0
  • Senden öncesi seni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • bu tarz şeyleri konuşursanız rahatsız eder tabi

0|0
    0|1
  • anlamadım sevgilinin daha önce başka bi kızla beraber olmasımı mideni bulandırıyo?

0|0
    0|0
  • anlayamıyorum yani..her şey ortada önceden biriyle olduğunu da biliyorsun.

Ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin..başka yolun yok.senin gibileri anlamak da zor yani.

0|1
    0|1
  • mide bulandırıyorsa neden hâla onunlasın ki?

0|0
    0|0
  • hoş değil üzücü ama bir kere kabul ettiysen yapacak bişey yok.. sürekli böyle kendini üzeceksen şimdiden dön.. çünkü bunun dermanı yok

0|0
    0|0
  • bakir demek istedi arkadaş sanırmam:)

0|0
    0|0
  • O zaman ayrıl. Madem bu kadar etkili sende kararlısın hayatından çıkar.

0|0
    0|0
  • sevgilin bakir olmayabilir en fazla.bakirelik kadınlar için kullanılır.

0|0
    0|0
  • off yaa bende kaldıramıyorum sevgilimin bakir olmamasını ama yok işte Allah kahretsinki yok bakir erkek :((

0|0
    0|0
  • üff sıktı güncellemelerin ama

tamam anladık

0|0
    0|0
  • seni anlıyorum ya. =((( çok kötü gerçekten

0|1
    0|0
  • Bakir erkekle evlenme olasılığının kaç olduğunu hesaplamak ister misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...