Yine başka bir erkekle.....

rüyamda sürekli sevdiğim adamdan başka erkeklerle sevişiyorum dün akşam gördüğüm rüyamda hiç tanımadığım bir erkekle sevişirken kızlık zarımın bozulduğunu gördüm ve o acıyı bile gerçekten hissettim sanki neden bilmiyorum ama bunu sürekli yaşıyorum ruhum bana nasıl bir oyun oynuyor böyle ?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinç altımız çok ayrı bir dünya...

İstekler arzular biraraya geldiği anda çok farklı noktalar ulaşabiliyorsun... Başka erkekleri görmendeki etkende bu yüzden, belki boşlukta olman, belki eksiklik hissetmenden kaynaklı... Bir de sanırım kızlık konusuna çok takık durumdasın, kaybetme korkun çok yüksek galiba...

0|0
    1|1
    • kesinlikle öyle kızlığı kaybetme konusunda ciddi korkular yaşıyorum hatta bu benim hayat kalitemi bile etkliyor diyebilirim ailemden ya da çevremden hiç baskı görmedim bu güne kadar ama korkularımı yenemiyorum sanırım

• dediklerinin hepsi doğru nişanlımın da bu konuda ben gibi bir takıntı yok ama ne olursa olsun evlendiğimde herşey olması gerektiği gibi olsun istiyorum hayatı boyunca bu konuda hiçbir eksiklik hissetmesin istiyorm

• İnşallah mutlu bir ömür geçirirsiniz :) Korkularının seni panikletmesine izin verme sadece, bu kadar hassasiyeti olan birisi, gereken şeyleri nişanlısına verebilecek kapasitede birisidir zaten, kendinden emin olabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Ruhuın sana oyun oynaöıyor. Senin bilinçaltın bunu yapıyor. Başkalarıyla beraber olma isteğin ya da dışarıda değişik erkekleri beğenmen onları arzulaman sebebiyle rüyada başkalarını görüyorsun.

1|0
    1|1
  • Sürekli sex düşünürsen oluyo böyle

0|0
    1|1
  • Hala anlayamazdınız değil mi? sevmek başka şey ...cinsel çekim ve arzulamak başka şey... bunların ayrı şeyler olduğunu anlayın artık...

0|0
    1|1
  • ruhun değil bilinç altın oyun oynuyo cok düsünüyorsun heralde sevişmeyi ayrıca kan görmüşün ve bu rüyada iyi bişi değil

0|0
    1|1
  • ver kurtul ve ruhunu özgür bırak artık :) yoksa rüyana ben de gireceğim :)

0|0
    1|1
  • ya cinselliği arzuluyorsun fazlasıyla ya da sevdiğin kişiyi dediğin kadar sevmiyorsun benim düşüncem

0|0
    1|0
  • Rüyalarin tersi olurmuş hep :)

0|0
    1|0
  • sanırım kızlık zarı korkun var senin...

0|0
    1|1
    • evet hemde nasıl uykudan uyandım hala etkisiindeyim sabahtan beri

• aynen öyle 4 yıldır birlikteyiz bir kere bile bu konuda bana baskı yapmadı evliliği düşünüyoruz erkek arkadaşımda demiyeyim nişanlıyız çünkü ona karşı mahçup olmaktan korkuyorum

• Ben evliyim, kadın ve erkek birbirine daima destek olacak iki insan, zannetme ki orda etten bir duvar var geçmek için parçalaya parçalaya yırtmak kan içinde acı içinde bırakmak gerekiyor yok öyle bir şey ince bir sızı belki erkeğin sana nazik olacaktır emin ol seni seviyor sanırım.

• çok azmışsın

0|1
    1|1
  • Uyandığında kontrol ettin mi sağlam mı :)

0|0
    1|1
  • bilinç altında bastırılmış cinsel duyguların var

0|0
    1|1
  • seksi arzularsın ondan

0|0
    1|1
  • Ya sadakat konusunda cok katisin ya da bilinçaltında baska erkekleri arzuluyorsun

0|0
    1|1
  • evlendiğin zaman eşinden başkasıylada sevişeceksin anlamına geliyor kötü durum değil

0|0
    1|1
  • Cinsel arzu çok farklı birşeydir. İnsan sadece sevdiği kişiye karşı arzu duymaz,hoşuna giden herkeze karşı istek uyanır.Bu çok normaldir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• azmışsındır

0|4
    1|0
Yükleniyor...