Kızlık zarındaki muamma ?

bugüne kadar gerçek bir birleşme yaşamdım ama yine de içimde 9-10 yaşlarında geçirmiş olduğum bir kazanın tedirginliği var acaba o kaza sırasında kızlığım bozulmuşmudur diye düşünmekten kendimi alamıyorum belki 50-100 mt gibi bir yerden düştüm kızlık zarı dışarıdan bakıldığında anlaşılır mı ya da ben alyabilirmiyim ki bozulup bozulmadığını ?

Güncellemeler:
nişanlımın kaza geçirdiğimden haberi var ancak şimdi ben bu tedirginliğii dile getirsem onunda kafası karışacak hiç istemiyorum bunu doktora gitmek mantıklımı acaba evlenmeden önce en azından içim rahat etsin istiyorum ama bunu nişanlıma söyleyemem duyarsa yanlış anlar diye de çekiniyorum sanırım ben iyice paranoya yaptım kendime :(

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• 50-100 mt mi? o nasıl bir düşüş yaa? bir hekim ya da bu konuda deneyimli bir sağlık çalışanı dışında anlaşılması zordur ve kesinlik yoktur. ama anlattığına bakarak bozulmamıştır diyebilirim. büyük bir baskı ya da içine giren birşey olmadan kolay kolay bozulmaz. bu zar bu kadar önemli mi senin için?

0|0
    0|1
    • ya benim için çok önemli değil ama yinede evleneceğim insanın aklında bir soru işareti kalsın istemiyorum

• anladım. bursaya yakınsan gel bakalım. zar var mı yok mu o zaman kesin emin oluruz.

Erkekler Ne Diyor 18

• Gecmiş olsun ve alakasiz seyleri kafana neden takiyorsun ... kadin doğum uzmanina gidersin muane olursun

0|0
    0|0
  • o yaşlarda zar daha tam olusmadıgı için kazalar etkilememiştir muhtemelen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 50-100 metreden düşüp yaşamak :( ve kızlık zarını dert etmek...

0|0
    0|0
  • sen 50 yda 100 mtreden düşütün ve yaşıyorsun bu önemlı degıl kızlık mı önemli

0|1
    0|0
    • tabiki sağlığım daha önemli ama allaha çok şükür sağlıklıyım ve hayattayım o zamanlar yaşadığım üzücü bir olaydı bu geçti gitti ama şimdi evleneceğim bu yüzden korkum işte

• sen bir doktora görünmelisin kızlık için kimseye belli etme

• o yaşyta o kadar yerden düşüpde sana bişi olmadıysa zara hiç bişi olmamıştır ayrıca araya giren bişi oldumuda böle bir soru soruyon düşerken nasılsa araya bişi girmemiştir :D

0|0
    0|0
    • ya araya mutlaka bişey girmemiştir ama ne bileyim o anki baskıyla bişey olmuş olabilir diye düşündüm

• yok ya sende abartma sıcacık iki tane dudagı var yumaşık dudaklar onu her baskıdan korur rahat sen dışardan kendin müdahale ettirme yeter :D

• o kadar mesafeden düşüp ölmediysen bırak zarının gittiğini zarına zar eklenmiştir

0|0
    0|0
  • link açabilirsen bak

0|0
    0|0
    • baktım ama kendi zarımın nasıl olduğunu nasıl anlayacağım

• ne bilim dudakları aç zarımsı bişe vardır illaki resimlerdeki gibi bişe var mıbak

• birşey olmaz. Bu zamanda kızlığa kim bakıyor.

0|0
    0|1
    • öyle deme kızlık belki çok çok önemli birşey değil ama yinede sevdiğim adamın bu onuru hakettiğini düşünüyorum evleneceğim insana bu duyguyu yaşatmak isterim.

• Sende haklısın ama kızlık zarın kalında olabilir yani. Bu tür şeylere takılma bence.

• 50 - 100 mt bir yerden düşüp yaşadın da kızlığını mı düşünüyorsun enteresansın :D

0|0
    0|0
    • allaha çok şükür hiç bişey olmadı tabi o zamanlar küçüktüm ama büyüdüm ve evleneceğim bu konuda aklımı karıştırıyor kimseyle birlikte olmadım ama ya kızlık zarına bişey olduysa ya ilk gece kanama olmazsa diye

• Anladım önemli olan senin ruhunun bakire olması bedenin değil böyle düşünecek seni her halinle kabul edecek bir eş seçmelisin

• ya nişanlımdan hiçbir şüphem yok evet ama sonuçta insanoğlu aklında en ufak bir soru işareti olmamalı

• doktora git canım

0|0
    0|0
  • en son yoruma cevabına + ++

0|0
    0|0
  • 50 - 100 metre yerden mi :D ölürsün ölür :D

0|0
    0|0
  • Doktora git kendine eziyet etme. Emin ol hiç bir şey yoktur yani.

0|0
    0|0
  • 100 metreden düştün ve hala yaşıyorsun yani ?

0|0
    0|0
  • git doktora al raporuınu yaaa...

0|0
    0|0
  • sen delimisin ya düşünce zarmı yırtılır... alakasız değilmi sencede... bakıldığında anlaşılır ama sen anlayabilirmisin bilmiyorum... bunun için biraz fazlaca bakire bir kızın organıyla ilgilenmiş olman lazım...

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gidip durumu anlatıp tereddütünüz olduğunu söyleyin muayene olun, ya da ayna karşısında kendiniz bakın.

0|0
    0|0
    • ayna karşısında nasıl anlayacağım

• Ayna karşısına geçin yarı sırt üstü yatar vaziyette bacaklarınızı iki yana ayırın, iki elinizle iç dudaklarınızı iki yana aralayın, vajina deliğiniz açılacak, kızlık zarınız vajina girişinin 2-3 cm içerisinde olacak, bakın ve internetteki şekillerle kıyaslayın, pikseli yüksek bir makine ile ışık ayarını iyi yapıp fotoğraf da çekip bakabilirsiniz, ya da güvendiğiniz samimi bir arkadaşınızdan yardım isteyin.

• Doktora gitmeniz sın derece normal, hatta rutin olması gereken kontrolleriniz bile yapılmış olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• SEN anlayamzsın doktor anlar... ayrıca içine bır cıısm girmedende bozulmaz düşmeyle bısıklete binmeyle vs hurafe bunlar.

0|0
    0|0
    • canım hiç çekınme doktora gıt kadın doktora gıt ama anlat durmu bır mauyene eder döner gelrıısn skıntında geçer bır göruru dersen uzak semtteki bır hastahaneye gıt hallet düşünme skıntı yapma boşuna.

• ya bilmiyorum ki korkuyorum doktora gitmeye de bişey olduysa bile sonrasında ne yaparım ne ederim hiç bir fikrim yok :(

• bozulmamıştım sanmam boşuan kuruntu.. bu kadar korkak olmayın ya azcık lider ruhlu kendıneıze guvenınız olsun gıt doktora görün sonucuda bıldırıısn nişanlına ama bence bırşey olmmaıştır düşmekle zarmı bozulurmuş .

Yükleniyor...