Zannedersem biseks olmaya başladım...

önceden hiç hoşuma gitmezdi lezbiyen p*rnoları nişanlım lezbiyen ilişki yaşamamı istemişti ve ona çok kızmıştım ama daha sonra lezbiyen p*rno linkleri göndermeye başladı ve çok hoşuma gitmeye başladı ve bayanlardan da etkilenmeye başladım ve zannedersem böyle bir ilişki yaşamak istiyorum ne yapacağımı bilemiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• hislerine pek zincir vurma belkide yaşayınca hoşuna gitmeyecek bir şey olduğunu anlarsın filmlerde bazı şeyler hoş durabiliyor ama yaşamak aynı güzellikte olmuyor...Birde en kötüsünü düşünerek söylüyorum sevgilinin aranıza 2. bir bayan istiyorsa içinde seni buna hazırlamak için istiyor da olabilir veya sizi izlemek gibi isteklerinden dolayı...

2|0
    1|0
    • zaten böyle bir isteği var beni o şekilde izlemek istiyor ve zamanla bu isteğini gerçekleştirecekmişim gibi geliyor...

• çok teşekkürler yorumların için umarım karşılaşırsın iyi geceler

• ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu her zaman buralardayım yardımcı olabilirsem görüşürüz...

Erkekler Ne Diyor 15

• Nişanlının fantzisi 2 kadınla beraber olmak ve sırf sen buna alışasın diye sana bunları yollayıp alıştırmaya başlamış. Sende şuan istiyorsun. Bence sakın yapma çünkü sen istiyor olsaydın ok ama onun bu fantaziyi yaşamak için yapmış olduğu uyanıklık sende bayanlarla ilgilenme eğilimi oluşturmuş. Mesela nişanlına şunu sorsana: Sen bir bayanla sevişmemi neden istiyorsun amacın 2 kız 1 erkek ise ok ama bir erkek daha olacak ya da ilk artamıza erkek alalım bende başka erkek isterim var mısın diye bak gör tepkisini?

2|0
    0|0
    • ona hayır diyeceği kesin ama bu teklifi yaparken bunu açıkca söylemişti zaten

• umarım öyle olmaz teşekkürler yorumların için...

• Nişanlın sözde evleneceğin insanın mezhebi cok genişmiş sende kendine süper aşağılık birini bulmuşsun tebrik ediyorum..

2|1
    0|0
  • bunun sonu swinger

1|0
    1|0
  • nişanlının bu yaklaşımı anlamsız .hatta ahlaksız .sana nasıl diyebiliyor bunu anlamadım .nasıl bir fantezisi var bole anlamadım .senden istemesi başlı başına bir sorun .nişanlında anlam verenediğim bir yönü var . senle beraberken yatapınızdada ikinci bir bayanın hayalini kurabiliyor .

2|0
    0|0
  • o nasıl bir nişanlı ? ya sen ondan aynısını istesen erkeğe yaptırıcakmı ? normalmi bu tür istek ?

1|0
    1|0
  • Ne beyinsiz erkekler var nişanlısını nasıl yönlendiriyor vay arkadaş

1|0
    1|0
  • kız olsam çok fena yardımcı olurdum ;)

ama lezbiyen p*rnolarıda çok iyi şimdi,yalan yok.

belki de normaldir izlemen.

1|0
    1|0
    • çok süper sevişiyorler ya birde oralda benim çok hoşuma gidiyor ve onları izlerken kendimi tutamıyorum...

• zaten tutmayacaksın.

birbirlerine takma ile şey yapmalarıda çok tatlı geliyor. :D

göğüslerini okşamaları ohooo

• O ne biçim bir nişanlıymış be, bu da ne biçim bir ahlaksızlıktır...

0|0
    0|0
  • her kadın sızınlee aynı duyguları yasar kımı cesaret eder yasamayaa kımı edemez amaa bu bırr kadın ıcın artıdır yasaması ıse cok buyuk bırrr tecrubedır benım 70 yasında bır hocamız var jınekolog bir kadını bir kadından baskası daha fazlaa mutlu edemez derdi o yuzden muhakkakk bu tecrubeyı yasa bence

0|0
    1|1
  • benım sevgılımde senın gıbı ıstersenız tanısabılırsınız...

0|0
    0|0
  • nasıl yardımcı olmamızı istiyorsun msela

0|0
    0|0
  • hımmm güzel yaşarsan söyle nasıl bir duygu

0|0
    0|0
  • sevgilin seni lez yapıp sonra ikinize birden çakmayı planlıyor demedi deme

0|0
    0|0
  • Al işte, sen de o adamla evleniceksin di mi, aklınıza s*çayım sizin... sen şimdi kendiliğinden mi oldu sanıyosun, adam seni resmen sapıklığına ortak etmiş... yarın öbürgün aynı yatağa ikinci karıyı da sokacak, ve sen ağzını bile açmayacaksın... geri zekalısınız kızım siz... ilerde ikinci erkeği de alırsınız... mutlu mesut onursuzca yaşarsınız... rezilsiniz yaa...

8|3
    1|1
    • kocanın bir başka kadına arzuyla bakarak dokunmasına göz yumabileceksin öyle mi? yazıklar olsun sizin kadınlık onurunuza...

• pardon ne göz yumması bir de buna eşlik edeceksin, aldatılıp onuru kıralan kadınlarımız senin gibi kocasının koynuna başka kadın sokan bir kadın için ne düşünür sence? biraz haysiyetli olun...

• Helal sana adamsın

• mmm seni başka bir kadınla bile paylaşıyorsa ileride seni başka bir erkeklede paylaşabilir...bence ,iyi düşün

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Onların seni değiştirdiğini düşünmüyorum onlar senin içinde saklı duran 1 tabuyu ortaya çıkarıp meşru olduğunu düşünmene yol açtı. Biseksüel olabilrsinde olmayabilirsinde bunu zaman gösterir kafan takılna 1şey olursa sorabilrsin ben biseks im

2|3
    0|1
  • izlememeye calıs

3|0
    2|3
    • olmuyor işte izliyeceğim zaman direk onlara bakıyorum kendimi alamıyorum...

• Nasıl iğrenmedin nasıl tiksinmedin bu adamdan ya demekki senin de içinde varmış doğacak çocuklarınıza acıyorum şimdiden sende karakter yoksunuymuşsun ki bu adam seni hamur gibi yoğurmuş istediği kıvama getirmiş

1|1
    1|1
  • Seninkisi amacina ulasti gel tost yapalim diyecek yakinda. Buna hazirmisin?

0|1
    0|0
  • bana kalirsa once bu p*rnolari izlemeyi birak . sonra hala devam ederse git bir lezbiyenle sevis . eger tiksinmezsen hosuna giderse ayni zamanda erkeklerlede olabiliyosan biseksuel oldugun kanitlanir . bunu boyle kabullenirsin . var oyle insanlar sıkıntı etme :)

2|1
    1|2
    • nişanlımla ilişki konusunda sıkıntımız yok zaten ama lezbiyen bir ilişki yaşamak için kendime partner nasıl bulurum bilemiyorum arkadaşlarıma böyle bir teklif yapamam çünkü

• bulursun internette filan heralde ya... evet arkadaslarina soyleme bencede. nisanlinada cok kizdim sapik herif yuzugu at gitsin onla ömür mü gecer

• yok onu çok seviyorum ve özünde iyi bir insandır ama konu cinsellik olunca biraz daha farklı oluyor

Yükleniyor...