Sizce bu durum normal mı ? yoksa anormal mı?

24 yaşındayım.. haftada ya da 10 günde bir mast yaparım.. düzenli olarak 2 ayda bir gecelik ilişki yaşarım.. sex yaşantım gayet düzenlidir.. erken boşalma ve ereksiyon gibi problemlerim yok.. fakat bilemiyorum bu bir problemmidir.. partnerlerimle ilişkiye girdiğimde gece boyunca 7-8 kere boşalabiliyorum.. şimdi okuyan arkadaşlar lütfen gırfır geçmeyin bu gecenin vaktinde gırgır şamata olsun diye sormuyorum bu soruyu sizlere.. ben bunu kendimde bir problem gibi görüyorum.. ya da bana öyle geliyor.. mast yaparken tek seferde yapıp bırakıyorum.. bu konu yüzünden partnerlerimden olumsuz birşey duymadım.. bayan arkadaşlara sormak istediğim şuki.. acaba partnerlerim beni kırmamak içinmi ses çıkartmıyorlar yoksa gerçekten onlarında hoşuna gidiyormudur.. erkek arkadaşlara sormak istediğim ise.. sizce bu problemmidir.. normalmi bu durum.. yoksa doktora gitmemmi gerekiyor.. bunu çok ciddi söylüyorum.. bir gecede 7-8 kez boşalıyorum.. bunu ben kendime sorun ediyorum acaba bir rahatsızlıkmı bu diye düşünmeden edemiyorum.. sexe çokta düşkün biri değilim.. ama gel gelelim ilişkiyede girince kendimi tutamıyorum.. belimin dayandığı yere kadar gidiyorum.. :) sizce nedir bu.. bana artısı ve eksisi nedir ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş hiç bir problemin yok rahat ol .bir gecede istediğin gibi boşalman normal .rahatsızlık olabilecek bir sorun yok .rahatsızlık olan bir durum olursa memnuniyetsizlik olmalı sende .yada sana istediğin gibi karşılık verilmemesi .sen rahatça sex yapabiliyorken partnerlerinin aynı şekilde sana tepki vermemesi seni huzursuz ediyor .ama son derece tatmin olmalılar .artısı olmalı .sana ama sex yaparkende rahat ol ve kendini rahat hissettiğin gibi ol .partnerlerin elbette ki zevk alır sana yansıtmaları gerekmez .sen kendi zevkine bak onlarda kendi zevklerine baksınlar .

0|1
    0|0
    • bu güne kadar hiçbir partnerimden şikayet duymadım.. hatta birkaç defa çok memnun kaldıklarını söyleyen partnerlerimde oldu ama yinede bende bir uhte kaldı ister istemez..

• haklısın .unutmam sağolasın

• ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• kaç defa boşaldığın önemli değil. Ne kadar sürdüğü önemli her boşalmanın ?

0|0
    0|0
    • genelde erkeklerde 1. den başlayarak sürekli uzar ama bende tam tersi.. ilk 4 sefer ortalama 25-30 dk.. daha sonraları ise giderek kısalıyor.. bazen ilki 1 saat sürdüğüde oluyor..

• sizinki daha zor geçmiştir eminim.. :) önce sayısal mezunu sonra dil.. :) helal olsun.. :)

• evet bölüme başladığımda moron gibi bakıyordum hocalara:))

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen haftada 1 mast vede 2 ayda bir reel seks yapıyorsan o gece sabaha kadar 7-8 yapman zaten normal. Ve sen buna düzenli seks hayatı mı diyorsun?

Sevgilin olduğunda ve 2-3 günde bir yapmaya başla ben seni ozaman görürüm bakalım gece de kaç yapabiliyorsun. Ayrıca önemli olan senin kaç yaptığın değil karşındaki bayana kaç yaptırdığındır. Kadının içinde ne kadar kaldığıdır.

0|0
    0|0
    • evet ben buna düzenli sex hayatı diyorum.. hergün p*rno izleyip mast yapmaktan ya da 2-3 güne bir sürekli yapmaktan daha iyidir.. ayrıca şunuda belirteyim.. ben o işi yaparken nasılki kendim zevk alıyorsam karşımdaki bayanada zevk vermeyi orgazm etmeyi iyi biliyorum..

• Hı hı sen aslansın kaplansın süpersin. Başkasınınkini görmeyen kendisininkini keser sapı sanarmış ya.

Her gün yaparız ağzımız açılmaz 2 ayda bir yapıyormuş buna düzenli seks hayatı diyor yaa :))))

• yaaa heee heee.. rahmetlide aynı dertten gitmişti.. :D

• 2 ay ilşki yaşıyorsun uzun bir süre geciyor aradan mast yapman önmli değil 2 ay içndeki cinsel istek toplanıyor ve buldunmu orda patlıyorsun defalarca olay bu

0|0
    0|0
  • Eğer ki boşalma süreniz kısa değilse bence 7-8 kez boşalmak bayanı memnun eder.

0|0
    0|0
    • ilk 4-5 boşalma ortalama 30 dk sürüyor.. her biri..

Yükleniyor...