İlişkiye girmekten vajina genişler mi ?

Merhabalar acaba ara ara ilişkiye girmekten vajina genişler mi ? ben sık sık değilde ara ara yapıyorum? 3-4 ayda bir bazen. bazen 1-2 ay? erkekler bunu hissedebilir mi? bide çok sulanıyorum bu kötü mü sizce? pınar gibisin demişti biri? yani dar oldugunu söylüyorlar doktorda öyle demişti. bide kızlık zarımın yarısı duruyomus anlamadım bu olayı..?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• genişlerse daraltırsın

1|0
    0|0
    • ameliyatlara hiç girmek istemiyorum. annem diktircez diiyor ama ben istemiyorum. yalan yere birliktelik. ben herseyimi actıgım guvendigim adamı isterim..

• benim bahsettiğim daraltma ameliyatı kızlık değil.çok sulanmaya gelince yaşınla alakalı,2-3 seneye bu kadar ıslanmazsın.

• teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 15

• sık sık değilde ara ara nasıl oluyo yatak arkadaşınmı var. Erkek arkadaşınla oluyorsa yazık cocuga 3 ya da 4 ayda bir :)

1|0
    0|0
  • 1- Aara ara değil 3 günde bir de olsa genişleme olmaz ki! Eski halini alır.

2- Sulanma olayına gelince vajenin iki tarafında bartholin bezleri bulunur. Bu bezler tahrik olmaya başladığın anda beyinden sinyaller alarak ilişkiye girileceği düşüncesi ile kolay birleşme olsun diye sıvı üretmeye başlarlar. Bazı bayanlarda normal bazılarında az fakat bazılarında da sende olduğu gibi çok sulanma olur. Bartholin bezlerini çok çalışması sulanmanın da çok olması demekir. Yolda ufak bir tahrik olma bile ıslanmanı sağlar.

3- Kızlık zarınada gelince de elastik yapıda zara sahip olduğun için tam yırtılma olmamıi Çocuk doğurduğunda oda gider.

1|0
    2|1
  • Kızlık zarı zaten tamamen yok olmaz. Orta bölüm ilişkiden sonra tabiri yerindeyse yırtılır. Kalan kısım yine durur. Çok sulanmak iyidir tabi , hem senin hemde partnerin için. Vajina çok çabuk deforme olacak bir organ değil. Çok büyük ebatlı şeylerle zorlamadığın sürece

1|0
    0|0
  • farklı erkeklerle ilişkiye girmezsen erkek arkadaşın anlamaz.

1|0
    0|0
  • ne kadar sulanırsa o kadar güzel ve gweniş gibi görünür tabiki ilişkiye girmekten genişler ama profesyonel biri bile bilmez bunu ancak doktorlar

1|0
    0|0
  • hanımefendı vagına 22 cm capa kadar genısler ılıskıyee gırdıkcede genısler tecrubelı bır erkek cok rahat bunu anlar ıslanmanızz sıızın ıcın kocaman bır artı madem yasadınızz kafanıza takmayın vee tadını cıkarmaya devam edın bence

1|0
    0|0
  • senınkde baya bir zmanmış he sevglnın penisine bgalı bişey egrgun de yapsan kolay kolay genişlemz ama çocuk dogumlrnda felaket genişler o yuzden bayanların çoguda normal dogum yapmıyor :)) genişlemsin diye :D

1|0
    0|0
  • sulanman iyi daha iyi kayar girerken.

dar olmasıda iyi zevk alırsın ve verirsin.

diğerlerini salla.güzelsin.tam ilişkilik.

1|0
    0|0
  • bu kadar çok şeyi sana anlatmışlar anlamışsın (: gerisinide biliyorsundur.

1|0
    0|0
  • vajina genişler sulanma iyi erkekler fark eder

1|0
    0|0
  • o duran yarısı kötü günler için işte. bir kenarda dursun diye bırakmıştır

1|0
    2|0
  • erkekler bunu hissedemez ama hissetse nolurki tecrübe iyidir sexte uzmansan evlenecek erkek bulman daha kolay

1|0
    0|0
  • demekki kızlık zarın elastikmiş.. içine soba borusu gibi kalın şeyler ya da bir zenci penisi almadığın sürece genişlemez merak etme :D

1|0
    0|1
    • alamıyorum zaten o kadar geniş. canım acıyınca sulanma hemen geciyor ve isteğim0'lanıyor. erkek erekte olmuş halde hemen atarım yataktan bencilim o konularda.

• olabilir :D

• orgazm olmak istiyorsan ozaman böyle düşünme :D

• tabiki anlaşılır,kesinlikle birdaha ilişkiye falan girme

1|1
    0|1
    • isteği nasıl yok edicem

• ahaha sacma seyler sokmam korkarım ama :)

• sen zahmet etmesende ben ağzımla birşeyler yapsam keşke...

• Neden bu kadar uzun aralarda birlikte oluyorsun anladigim kadari ile kisa sureli birlikteliklerin oluyor ya da tek gecelik yasiyorsun.baya islanman hicte kotu birsey degil ayrica dar olmasida guzel

1|0
    0|0
    • kısa değil

• gorusecek biri yok suan

• :)) sakincasi yoksa sohbet edelimmi?

Kızlar Ne Diyor 3

• ben şu benimki darmış dedi doktorlar lafına takıkım .çatın dar sadece vajına dar mış hangi doktor baktıda karar verdi saçma yani.zarın yarısı durur durmaz beni ilglendirmez ama öyle arada girmekle genişlemez

1|0
    0|0
  • genişler evet

1|0
    0|0
  • küçük penisli erkeklerle ilişkiye girersen genişlemez

1|0
    0|0
    • ondan da zevk alınmaz..

• noluyo burda :D bence boyu uzunsa oda uzun oluyo :p

• Aynen :d

Yükleniyor...