Doğum kontrol hapı göğüs büyütüyormuşmuş, doğru mu?

Siteden bir arkadaş yazmış bende biraz araştırdım büyüten oldu diyende var olmadı diyende, bu sitedeki arkadaşlardan deneyen oldu mu acaba :)

0|0
1113

En İyi Kız Görüşü

• o hap her yerini büyütür bacım ayı gibi olursun

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• denedim ve büyüdü

link

1|0
    0|0
  • Soru 74662

bu soruda ben belirtmiştim sanırım beni kastettiniz galiba?

Oradaki yorumda da belirttiğim üzere bir doktor arkadaşımdan duymuştum ki kadın doğum hapları ilgili dozajda alındığında (artık dozu nedir bilmiyorum) göğüslerde büyüme yapıyormuş yan etki olarak. Etki olarak değil dikkat edin yan etki olarak.

Herkeste aynı etki bırakacak diye bir şey yok :) Ayrıca hatırladığım kadarıyla transeksüeller ile ilgili bilimsel bir makalede de gözüme ilişmiş idi. onlarda ucuz ve denenmesi kolay olduğundan dolayı tercih olarak bu yöntem ile göğüslerini büyütmeye çalışmışlar gibi bir veride var aklımın ücra köşelerinde.

0|0
    0|0
    • evet senden gördüm arkadaşım merak ettim araştırdım :) sorayım dedim :)

• tabiki doktor onayı olmadan olmaz, sağlık bu ciddi bi şey şakaya ve görüntü uğruna denencek bişi değil.. ama bilgi için gerçekten teşekkürler, belki iyi bi şekilde faydası olcak. ama tabikide doktor ne derse o kasmayada gerek yok olursa olur olmazsa olmaz :)

• hadi bakalım .

• Dogum kontrol haplarının bir çok şeye faydası oldugu gibi kadınların hormonel fonksiyonlarında değişikliğe sebebiyet veriyor,dikkatli kullanmak lazım,menekşe çiçegine bile bazen veriliyor,sırf dirençli olsun ve çiçek açsın diye,

0|0
    0|0
  • bence alakası yok. hepsinin görevi ayrıdır. önemli olan aldığın yerin garantisi yanii yasal ve bandrollü olsun yeter

mesutsevim@msn.com benim msn adresim... istersen ekle her konuda her sohbeti ederiz... tanışırız teşekkürler mesut

0|0
    0|0
  • göğüs kanserine yol açıyor

0|0
    0|0
  • Bunu işittik ne yapıyoruz hemen gidip memesiz ama dehşet güzel bir hatun buluyoruz günün mütemadiyen her saati hap almaya mahkum bırakıyoruz...Not: Kullanım süresini bilmediğimden böyle bir yorum yaptım konuya o kadar uzağım malesef :(

0|0
    0|0
  • denemedim hiç :)

0|0
    0|0
  • Ulen biz de bekaret muhabbeti yapariz burda. Ne cok uskudari gecen varmis:)

0|0
    0|0
    • göğüs büyütmekle üsküdarın ne alakası var :) bu insanın kendi için istediği bişidir..

• Elleme kucuk kalsin. Dogurunca tasimasi var.

• evet ya çocuk oluncada büyür diolar :)

• Eneeee az önce küçük memişli kız sever misiniz diye başlık açan şirine burdaymış :)

0|0
    0|0
    • o ben değilim ondan cevabı gördüm de açtım zaten :)))

• Arkadaşımın arkadaşı soruyor gibi olmuş :)

• yok biz arkadaş değiliz :))

• evet ben şahidim

0|0
    0|0
  • küçültüyor diye duydum

0|0
    0|0
  • bir takım yan etkileri var...

bunları bilerek kullanmakta fayda var...

0|0
    0|0
  • Yalandır ya hiç bir zaman denemeden öğrenmek mümkün değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiç duymadım kulağada inandırıcı gelmiyor

0|0
    0|0
  • Evet doğru ben sırf bunun için Yasmin kullandım :)yan etkisi en az ilaçlardan biridir .

0|0
    0|0
  • Şişkinlik yapar ama bırakınca eski haline dönerse saşırma.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol haplarının 10 yıldan fazla kullanımı göğüs kanseri riskini artırır.

Göğüs ölçüsünde etkisi de var.

0|0
    0|0
  • Efsane onlar.

0|0
    0|0
  • reçetesinde yazar hatta : " karnınızı büyütmeyin ! göğüslerinizi büyütün ! " diye..

1|0
    0|0
  • bir beden büyüyor

0|0
    0|0
  • Çok feci halde büyütüyo ama hormon bozukluguna da neden oluyo..

0|0
    0|0
  • ben kullandım. 2 beden büyüdü, bırakınca 1 beden küçüldü. yani elde var 1.

0|1
    0|0
  • gögüs büyütüyor.ama göbek ve popoda büyütüyor maalesef:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...