Bakirelik ne kadar önemli?

yeni tanıştığınız hoşlandıgınız bir kızın bakire olmadıgını ögrenseniz ne tepki verirsinizz...Devam Edip evlilik yoluna mı gidersiniz yoksa bitirir misiniz ve eger bunu ilk tanışdıgında sölesee mi dha iyi olur yoksaa byaa bir çıkıp kendine bagladıkdan sonra mı sölese ...?

Cevablarınızı bekliyorum

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için temel esas karşılıklı saygı ve güvendir. Sevmiş teslim olmuş olabilir. Bana en başından dürüstçe söylerse anlayış gösterim, yeterli gerçekten seveyim, inanayım ve güveneyim, her yeni başlayan ilişkimde söylerim ve sorarım zaten, onunla yaşadıkların onunla güzeldi, onunla özeldi ve onunla bitti. Bana en başından söylemen gereken bir şey var mı diye açık açık sorarım, ondan gerçeğini öğrenirsem sonradan başkasından duyduklarım beni etkilemez, çünkü ben doğrusunu biliyorum, bu ilişki boyunca da böyledir. Ama önce başkasından duyarsam ve doğruysa işte o zaman her şey biter. Çünkü ben onun utanacağı, çekineceği ve bir şeyler gizleyeceği en son insan bile olmamalıyım, benim içinde aynı şeyler geçerli...

0|0
    0|2
    • ama bunu sölemesi içinn sanada güvenip biraz tnıması lazm pat die sölerse her tanışdıgına faydalanmayacagını nerden bilebilirizkii bir hataydı oldu ama öyle öle zina üstüne zna olur

• Açık ve net olmalı her iki tarafta, erkek istediğini yaşayacak sonra eeee, bu bakire değil, var mı böyle bir dünya? Bakire istiyorsan elalemin kızınada ona göre davranacaksın o zaman.

• kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 24

• Bakirelik toplumsal bir olgudur. Toplumun kadına tanıdığı cinsel özgürlüğün sınırını belirler. Bizim toplumumuzda evlilik öncesi cinsel ilişki kadınlara tanınmayan bir hak olduğundan bütün Türk erkekleri istisnalar hariç yine bütün Türk kadınları istisnalar hariç bekarete önem verir. Eğer avruapada bir yerde doğsaydık bekaret bizim için önemli olmayacaktı. Ben de şahsen bekarete önem vermem. Ama bir avrupalı kızın bakire olmaması ile bir Türk kızının bakire olmaması birbirinden farklıdır. Türkiye de bekarete nem verildiğinden aklı başında temiz kalpli bir kız bekaretini korur. Hafifmeşrep kızlar bekaretini kaybeder durumu vardır. Avrupalı sıradan bir kız bakire olmayabileceği halde Türkiye deki sıraan bir kız bakire olmak zorundadır.

2|0
    0|0
    • napalımm yni kaybettiyse kızın günahı ne

• cezası bir ömür vicdan işde

• işte aslında sen önem verdiğin için vicdanın rahatsız oluyor. bizi suçlama. sen de vicdan yapma. bu toplumun koyduğu bir kurala uymadın diye kötü olmazsın. sadece bu toplum sana yaptırımlar uygular kurala uymadın diye. futbol maçında elinle oynadın diye vicdan azabı çekmezsin sadece oyundan atarlar. sen de bunu düşün. utanılacak ayıplanacak bir şey değil bakire olmamak. sadece biz kabul etmiyoruz

• ben bakır degılım dolayısıyla evlenecegım kızda bakırtelık arama hakkına sahıp degılım. pustlugu bastan ben yapmısım bılader. ona nasıl hesap sorayım

2|1
    0|0
  • Ben evlilik yoluna gidilip gidilmeyeceğini... bekaretiyle değil kafa yapısına dünya görüşüne göre değerlendiridim... hoş evlenince ne oluyor bu gün aldığım bir habere göre evli olan son arkadaşımda boşanmış... hiç evlenmemek daha iyi o zaman... zaten bu gidişle öyle olacak..

0|0
    0|0
  • İlişkinin başında söylenmeli bence

0|0
    0|0
  • Ben nasıl temizsem kız da temiz olmalı, ben nasıl hiç bir kıza dokunmadıysam o kız da kendine dokundurtmamalı, öğrendiğim anda ayrılırım

3|1
    0|0
  • tekmeyi vurur kapının önüne atarım :) evliliği gitsin onla yapsın? bunu soracağım zaten evleneceğim kadına

0|1
    1|0
  • Ne zaman söylerse o zaman biter ! Ben bekliyosan evliliği benim gibi düşünen biri olsun istiyorum hayatımda.

2|0
    1|0
  • bayağı bir çıkıp kendine bağladıktan sonra söylese benim için daha iyi olur.Bağlandıysam zaten bırakamam öyle birisiyim. :)

0|0
    0|0
  • kullanırım:)

0|1
    2|0
  • türkiyede önemisz diyebilecek bir erkek bulmazsın ancak avrupada vs.

0|0
    0|0
  • Sadece bekaret yetmez daha fazlası gerekli

0|1
    0|0
  • sevdikten sonra gerisi önemli değil

1|0
    0|1
  • Yaa aynı soruları yazıp durmayın cevap vermeden duramıyorum ama çok uzun bunun cevabı. Yaşadığın toplumda önemli.

0|0
    0|0
  • Kendim bakirsem ayrılırım, ayrica bakire olmayıp iki kez mi yaptı yoksa çok aktif bir cinsel hayatımı vardı...

0|0
    0|0
  • Pek önemli değil.

0|0
    0|1
  • bnce gercekten seven ınsan sorun etmez ha olmasa ıyı ama sevıyorsan gecmıse dııl gelecege bakmak gerek hanı bu oldu dıe de o kızı sokaga mı atmalıyız bnce yanlıs dusunce

0|0
    0|0
    • böle düşünen bir insan cıksa karsımıza keske ama ilerde basa kalkıyolarmış her erkk kbl etsede

• yani o da dogru ama bir kavgada sen bna kız olan kız mı gldinki bn seni öyle kabul ettim bile bile falan konuşck kesiinnn sevglm gcen öyle ddi şimdidenn altın çamura düşse dgerini kybeder mi ddi snra bir dgşmler falann o lafı caktı

• bnce yanlıs yapmıs bır kısının gelecgını kurcalamak sızın gelecegınızı yıkmaktır herkes hata yapar yanıı ornek bır kız sevgılının karsısında soyunsa sen varken sevgılın yapmıom demez yanıı

• geçmiş adı üstünde geçmiş yani önem arz etmez bende merak edip sormam bile sadece ilişkinin başında karşı tarafın dürüst olmasını isterim

0|0
    0|0
  • Pek önemli değil.

0|0
    0|0
    • pek önmli degl diypde edip brakmayı düşünürse nlcakk erkekk mlleti nasıl gveneblrsnki

• ilginç :)

• bence de :) ama naparsın

• önemli,ama sadece bacak arasından ibaret değil bekaret.

0|0
    0|0
  • seversem sorun değil

0|0
    0|0
  • İlk tanistiginda soylemeli bence beyni bakire olsun bakireyim diyee gezen nelerini biliyorum ben

0|0
    0|0
    • herkez böle acık görüşlü degl işde nasıl cesaret edeblrki ya terkederse..?

• Terkedersede karsindakinin hayalleriyle oynamadan bitmis olur en azindan

• ileride de söylese ayrılmak isterim.

şimdi söylesede.

kendi bilir ne zaman ayrılmak isterse.

0|0
    1|0
  • kızın davranış ve fiziki yapısını beğeniyorsam ciddi olarak devam ederim..

yaradan beni bununla sınıyor diye düşünürüm...

0|0
    0|1
  • ben bakirim elime kız eli bile değmedi onuda bakire isterim geçmişte hiç bişey yaşamış olmuycak

2|2
    1|0
    • yasın kaç dhaa

• bakir demek hiç illişkiye girmemiş erkekdir

• kızlık bozmayan erkek diye sanıyordum

Kızlar Ne Diyor 3

• bır kız ıcın degıl, erkek ıcın bıle onemlı benım gozumde.

0|3
    0|0
  • benim için çok önemli. 50 yaşında da olsa insan bakir, bakire kalmalı, kimse sevişmemeli

1|3
    1|1
  • önemli değil diyenler..durmadan birileriyle yatmıştır takmıyordur.benim için çok önemli birşey ben kocamı kimselerle paylaşamam sadece benim olmalı

1|3
    0|0
Yükleniyor...