Yaşımız ilerledikçe gündeme gelen konu 'evlilik'

Arkadaşlar düşünüyorumda gerçekten sevdiğim biri olsa da bütün gün bir evin içinde ne konusucaksın ne paylaşacaksın yani bazı şeyler var yemek,cinsellik,uyumak falan ama geri kalan zamanda ne paylaşabilirsiiz ki

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an evinde ailenle paylaştıklarını paylaşıyorsun... Alışveriş, tv, sohbet, arkadaş toplantıları, gezmeler, vs. vs. vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ohoooooo seninde diman bayağı kısıtlı be yampir...

Hele evlen önce bak neler neler bulursun...

Bunca insan ne buluyor? Demek ki bişey buluyor ki çatır çatır evleniyor.

ben evlensem varyaaa... evden çıkmam ki geri zaman kalmaz zaten :)))

0|0
    0|0
  • şu anda ne yapıyorsan onu yaparsın

0|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatını yaşıyacak kalan sürede

0|0
    0|0
  • 24 saatini onunla geçirmiyceksinki çalışmıyormusun ya da o ? zaten az bir zamanınız kalır televizyon sex hayat bundan ibaret

0|0
    0|0
  • ks de soru paylaşıyorlar :D

0|0
    0|0
  • yerıne gore hersey

0|0
    0|0
  • aynı olay bende de var ama mutlaka biriyle olcak.sevdigim kişiyle olmayacak olması kötü

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmüyorum gereksiz

0|0
    0|0
  • bir ömür bir kadınla nasıl geçer o zor birşey yahu...çekilecek gibi dert değil...

0|0
    0|0
  • Herşey kendiliğinden olur senin düşünmene gerek yok bunları

0|0
    0|0
  • askk ve sevdıgınle evlenmenın huzuruu daha ne olsun cocukta oldum mu evın nesesıı

0|0
    0|0
  • bencede Mantıksız.

0|0
    0|0
  • Ben akşam işten saat 21:oo da geliyorum:)) Sana uyar mı?

0|0
    0|0
  • kadın haklı :DDD

0|0
    0|0
  • Sıkılırsanız karşılıklı online oyun oynayın.

0|0
    0|0
  • katılıyorum beni de soğutan şeyler bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• cicim ayları olduğu sürece anlamlıdır o aylar geçtikten sonra sıradan bir hayat olacaktır

bende sıcak bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • annenle baban ne paylaştılarsa.

kısaca özet geçiyim mesela sen doğdun artık aile oldular daha doğrusu aile oldunuz sende evlenince aile olcaksın değişen bişe olmuycak ( nese tamm gidiyorum ) :D

0|0
    0|0
  • İlla paylaşım yapmak zorunda değilsin, insanın yalnız kalmaya da ihtiyacı vardır evli olsa bile. Tebeşirle çizeceksin çızığı, burdan öteye geçme demeyi bileceksin. Sadece sana ait alanlar bırakacaksın.

0|0
    0|0
  • Evlilik.. Çok monoton kanımca.

0|0
    0|0
  • Bir de aynı yerde çalıştığını düşünsene

0|0
    0|0
  • Katiliyorum sevgiliyken hersey rahat arada birbirimizi özlüyoruz ama evlendikten sonra insan zamanla bikmaz mi birbirinden evliyken günler nasil geciyor

0|0
    0|0
  • hergun arkadasınla bulustugun zaman ne konusuyorsan onun gıbı seyler kendılıgınden gelıyor zaten hersey

0|0
    0|0
  • Bütün gün evde olmayacaksınız zaten işe gidersiniz gündüz sonra aksamda eve gelince yemek yersiniz oturup günlük işlerden konulardan vs konusur sevisip yatıp uyursunuz :/

0|0
    0|0
  • sıkıcı çekilcek gibi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...