Evliliğiniz monoton mu?

Merhabalar ben 7 yıldır evli ve 2. Yaşında kızı olan biri olarak size evliliğniz nasıl diye sormak istiyorum. Eşim güzel, çalışıyor. Ama artık çok monıton bir evliliğimiz var. cinsellik can çekişior, espri muhabbet azaldı. Tatiller çocuk için yapılıyor. Hep para muhabbbeti ve hep o haklı:( siz de durum ne ? Özellikle çocuklu kimselere sorum:) ve böyle bir hayatı renklwndirmek için ne yapmak lazım? Ben kursa ya da spor salınlarına gitmeyi evden uzaklaşmayı düşünüyorum biraz. Siz ne dersiniz?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin kadar hayat tecrübem yok ama bu konuda size bizzat da görüştüğüm Prof.Dr.Nevzat Tarhan hocaya gitmenizi internetten dinlemenizi ve özellikle ilk başta kitaplarını okumanızı tavsiye ediyorum...Evlilik psikolojisi,Kadın psikolojisi vs kendiniz randevu alıp istanbuldaki hastahaneye de gidebilirsiniz...

0|0
    0|0
    • Kadın psikolojisi kitabını okudum gerçekten tüm erkeklere ve hatta kadınlara da tavsiye ederim. Ama kasınlar neden biz anlamıyor? Buna anlam veremiyorum. Şimdikş bayanların egosu yüksek ve biraz da benciller bence :(

• Evlilşk psikolojisnide alacağım teşekkürler

• Aman dikkat edin bunlar ciddi konular eşinizle birlikte konuşun bunu zaten nevzat hoca bunu çok iyi anlatmış psikiyatristlerden yardım almak evliliği kurtarır ben evlenmeden bu konuda bilgi almayı düşünüyorum maddi konularda ise kadınlar erkekler kadar sabırlı olamazlar yapı ile alakalı bir durum...

Kızlar Ne Diyor 3

• 6. yılımıza yeni girdik biz. Monoton zamanlar olmuyor değil tabii ama genel olarak evliliğimden memnunum. Çiftlerin birbirlerine zaman ayırdıkları kadar kendilerine de zaman ayırmalarından yanayım. Bu spor olur, arkadaşlarla zaman geçirmek olur.. Eşlerin zaman zaman birbirinden ayrı olarak sosyalleşmesinin evliliğe iyi geldiğini düşünüyorum.

Çocuğu anneanneye falan emanet edip hafta sonu yakın bir yerlere kaçın, aşk tazeleyin desem? Her evliliğin dinamiği farklı olduğu için kesin konuşamam tabii ki. Bir de bu rahatsızlığını esinle paylaşmanı öneririm.

1|0
    0|0
  • 1 yıllık evliyim henüz çocuk falanda yok tazeyiz ama biz gayet memnunuz şimdilik.

0|0
    0|0
    • İlk 5 yılımız çocuksuzdu ve süperdi :) erken çocuk yapmanı tavsiye etmem o yüzdn ;) teşekkürler

• zaten 2 3 yıl düşünmüyoruz maddiyat yüzünden :D ama eğer çocuk olduğu anda monotonluk oluyorsa hiç yapmıyım ben :D

• Kendine ait bir şeylerin olsun, her hafta spora git, plates yap artık sen ne istiyorsan... Cinsellik için de seksi kıyafetler al, yatak odana canlılık kat, onu baştan çıkart. Sonraaa farklı stiller dene , mesela onun gözlerini bağla ve kontrolü ele geçir bu eminim onu çok tahrik edecek ve karısının bu yeni halini çok beğenecek ;)

0|0
    0|0
    • Ben erkeğim bu cevap benm içinde geçerlimi:)))

• yalnız soruyu soran bayan değil erkek hani nasıl seksi kıyafetler alıcak onu tam şaapamadım :D

• :D ben kız sandım nasıl oluyorsa ama senin için de geçerli :D ahahahahahahah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...