Bu İki Erkeği Ne Yaparlarsa Affedersiniz ?

Kızlar bu soruyu ben ve bir kardeşim için sormak istedim lütfen samimi cevaplar verin ve bize yardımcı olun

1. Erkek bir kızla çıkıyor ve başlarda sadece öylesine çıkıyor faceden bir abisine bu kızla öylesine çıkıyorum evlenmicem diye mesaj atıyor kız 2 ay sonra face şifresini alıp bu mesajı görüyor ama erkek kıza sonradan aşık oluyor ve evlenmek istiyor ve kız bu mesajı görüyor ayrılıyor erkek ne yaparsa kız affeder ve tekrar çıkarlar bu benim arkadaşlar

2. Erkek bir kızla çıkıyor seviyor ailesini karşısına alıyor onun için herşeyden vazgeçiyor aralarında cinsellik geçiyor ve çocuğun babası çok zengin kızı arayıp oğlunu bırakmasını istiyor kız bırakıyor ve çocuk yıkılıyor kıza benle bir şeyler yaşadın bırakmazsın diyor kızın çevresi dahil herkes öğreniyor bunla yattığını kızın ve yatmışlar ama çocuğun babası yüzünden ayrılmış kız sonuç olarak erkek kızla yaşadıklarını bir çok kişiyle paylaşmış ama kıza zarar vermek için değil kızın tekrar dönmesi için bunları kendine yediremiyor ne yaparsa kız bu erkeğe tekrar döner aradan 2 yıl geçmiş bu da arkadaşım lütfen samimi cevaplar verin arkadaşlar

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 numarada arkadaşının yaptığı çok tehlikeli bunun affı yok! böyle erkekler çok tehlikeli. asla beraber olmamak gerekli bir erkek eski sevgilisiyle bile aralarında geçen en ufak şeyleri bile anlatmamalı. ve kızın namusu söz konusu. bence affı yok!

1. dürüst olmak gerekli bence. evet niyetim oydu dersin ve evlilik konusunda ciddi olduğuna inandırabilirsin. bunun için ciddi bir adım inanmasını sağlar. yalnız başta, kendisi hakkında başkasına böyle konuşmuş olman gururunu çok kırmış olabilir yine affetmeyebilir karşındaki kıza bağlı biraz. seviyorsa affedebilir

0|0
    0|0
    • Telefonda 1 saat yalvardım ama olmaz ben senin yüzüne bakınca hep o gelir aklıma diyor :(

• Ne gibi mesela ?

• onu da ben mi söyleyeceğim? onu mutlu edeceksin işte, unutamayacağı anlar yaşayacak ve eskiyi hatırlamayacak bile

Kızlar Ne Diyor 6

• aradan 2 yıl geçmişse affetmezdim ben diğerini. az bir zaman değil çünkü. belki 1 2 ay içinde sıcağı sıcağına olsa bir şekilde çocuğu affedebilirdim. 1sinde ise mesaj attığı kişiyle konuşsun ben ona aşık oldum vs diye oda kızla konuşsun kız seviyorsa affeder. sevmiyorsa ağzıyla kuş tutsa affetmez.

0|0
    0|0
  • 1 numarada affeder kız ya erkek ona onunla evlenmek istediğini belirtsin ama tabi yüzükler diz çökmeler değil desin ben başta böyle biriydim beni sen değiştirdin aşık ettin ben ben değilim artık senim vazgeçemem senden desin kız eminim ki anlayacak kıza desin bir şans ver bana desin kız umarım o şansı verir ki yukarda yazdıklarımı söylerse umarım kız anlar biz kızlar duygusalızdır biraz. :)

2 numarayı Allah alsın ne diim yani kızı ayrı bir dert oğlan ayrı bir dert kızım sen babası dedi diye ne ayrılıyorsun dimi ama batsın zenginliğide ya amaan oğlum sende kız ayrıldı diye ne yayıyosun her şeyi derler adama :) O ilişki bitmiş bide üstüne iki yıl geçmiştir.

0|0
    0|0
  • 1 incesinde af edilecek durum değil..guven geri kazanma durumu..ispatlamalisin ona olan sevginiki sana guveni geri gelsin..en azindan sevgini ispatlamak icin zaman vermesini iste ondan..

2inci zor durum..baba kizi istemiosa kiz napsinki..donse bile onu istemiyen bir baba var

0|0
    0|0
  • 1- dönerde 2-dönmez

0|0
    0|0
    • 2 Neden dönmez erkek diğer erkeklerden farklı her kızın hayalindeki erkek sadık bağımlı sevgisiçok fazla elini 3. ayda tutuyor ona kıyamıyor

• madem çok seviyodu yapmayaydı hadi yaptı ortalıkta kızın adını çıkarmıyaydı Ayıppp yani o kız ne yaparsa yapsın isterse babamı sildim sana kaçtım geldim içgüveysi alın desin kapısında yatsın kız babası istemediği için değil çocuk yaptığını marifetmiş gibi tehditle elinde tutmaya çalıştığı için dönmez.bu arada 1. arkadaştakide biraz vicdan azabı sonradan aşık olma olayı nedir ya kız öğrendi birden duygum depreşti yarın ayrılacak olsan kız yalancısın şusun falan die başlıcak

• 2 numaradan bunu affı yok affetmezdim...1 numarada güvenimi kayb ederdi ama bana bir şekilde beni sevdigini evlenmek istedigini ispat ederse anca inanırım evlenirim

0|0
    0|0
  • bırdede ıkıdede ne gerı dnerım nede bıdaha severım aksine bana bunları yasatmıs ınsanlara dar ederım bu dunyayı ısını herseyını alırım elınden aılesındekı ınsanları bıle mahfederımm sen affetmekten bahsedıyosun af felan yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...