Dert büyük arkadaşlar...

Daha önce bir kızla ilişkim oldu şimdi onla ayrıldık. Başka biri ile nişanlıyim ona bu durumu söyledim kendisi bakire. ağladı yanımdan ayrıldı. Dün mesaj attı ayrılalım diye şimdi ben ne yapacam ?

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• kız haklı. ama o zaman hayatımda sen yoktun senin gibi birinin karşıma çıkcağını bilseydim kimseye elimi sürmezdim ben seni çok seviyorum sana yalan da söyleyebilirdim ama aramızda gizli saklı olmamasını istedim bensiz yapabilceğine inanıyosan bitsin ama ben sensiz yapamam diye bir mesaj at

4|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• işte bunlar insanı zorla yalana sevk edenlerdir. Şüphesiz bunlardan ibret almalısınız... Çocuk açıkça söylemiş dürüstlüğü için yine affeder insan anlamıyorum

0|2
    0|0
  • birader hadi yaptın niye söylüyorsun senden ayını dayını soran mı oldu ? Al kaldın sap gibi ortada kızın git gönlünü al bundan sonraki helalım sensın de senden gerısı onemlı degıl de.Adamın asabını bozma bu zamanda bulmussun bakıre temız kız sahıp cıkın ulan boyle kızlara !

0|0
    1|0
  • kız haklı , ayılmalı da

1|0
    0|0
  • kız bakıreyse bakıre ıster ısıne gelıyosa

3|0
    0|0
    • Bizde hakkı olduğu için dedik herhalde. Yazık değil mi sevgimize bir çözümü olmalı ya

• kızla konuş gıt gönlunu al hata ettım de özür dile gerekırse gençlıktı kanım hızlı akıyodu felan de :) sımdı olsa yapmazdım de

• Bakireyse kız bakir erkek hakkı.

3|0
    0|0
    • hakkı olduğu için söyledin zaten. bir çözümü olmalı ya

• Çözüm falan yok yapmıycaktın.nasıl kız bakire olmayınca ayrılıyorlar bakire isteriz diyorlar aynı şey

Erkekler Ne Diyor 9

• kızlan konuşman gerek burda okuduğum yazılarda bazıları bunu istiyor bazıları da istemiyor peki sen eğer bu kız senden önce senin gibi biriylen sex yaşamış olsaydı kabul edermiyidin bu arada bir de sana helal olsun bu olayı açık açık önceden gidip konuştuğun için

1|0
    0|0
  • Arkana bakmadan kaç.Hazır o ayrılmayı istemişken değerlendir bu fırsatı. Seni geçmişin yüzünden yargılayan bir insanla zaten mutlu olamazsın. Evlenince de başına kakar durur her şeyi. Sen şunu demiştin bunu yapmıştın diyerek eski mevzuları önüne koyup durur.

Unutma ki dünya bir gündür o da bugündür.

0|0
    0|0
  • hiç ısrarcı olma, tamam eğer bunun için ayrılmak istiyorsan ayrılalım de. ama eğer aynı şeyi sen yapmış olsaydın ben bunu umursamazdım. çünkü asıl olan senin benimle olduğun dönemdir, geçmiş geride kalmıştır. ve geçmişte yapılan hatalar ve yaşananlar da geride kalmıştır demelisin. geçmiş olsun.

0|0
    0|1
  • Bence ayrıl geçmişinde yaşadıkların için seni suçlayan insan problemli bir insanın problemli ve bencil olduğunu düşünüyorum.

Şöyle düşün yaşamadım desede sen ona ne kadar inanabilirsin. Dürüstüğün başına dert olacaksa daha dürüst ol ve biz seninle yapamayız de... Dürüstlük kimi insana ağır gelir kaldıramaz bununda sebebi o insanın dürüst olmamasıdır.

0|0
    0|0
  • milletin duyguları ile neden oynuyosun ya hiç söylemicen ya da nişanlanmadan önce söylücen

0|0
    0|1
  • Sakin ol. bence çözlür.

0|0
    0|0
  • Nişanlının gönlünü almaya çalış.

1|0
    0|0
  • herşey kızlara söylenmez. mazallah 7 köy duyar sonra.

0|1
    0|0
  • yol yakınken ayrıl hayatını mahveder o kız soliyeyim

0|0
    0|1
Yükleniyor...