Çok sevdiğiniz kızın bakire olup olmaması sizin için önemli mi?

Erkeklere soruyorum..

Çok sevdiğiniz kızın bakire olup olmaması sizin için önemlimi? şimdiki zamanda pek önem verilmez.. ben bu tür şeylere önem veririm sadece merakımdan soruyorum. ters cevap vericek olan yorum yapmasın..

• Sadece bana ait olmasını isterim bakire değilse ilişkimiz sallantıda
    29% (2)39% (13)38% (15)Oy Ver
  • Eğer bakire değilse işim olmaz
    14% (1)33% (11)30% (12)Oy Ver
  • Olmasın önemli değil bende çok temiz sayılmam
    43% (3)18% (6)22% (9)Oy Ver
  • Bakire Olan kız kaldımı ki ?
    14% (1)10% (3)10% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç bir kızın bekaretine dokunmamışsam o zamana de evleneceğim kızında bakire olmasını dilerim. Ama ben başka bir bakire kızla beraber olup bekaretinden etmişsem sonra başka bir kadında bekaret arayamam

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bakın arkadaşlar özellikle kızlar sizin en değerli şeyiniz namusunuz o da giderse siz bittiniz namus önemli bir şey yani avrupa ülkelerindeki gibi verecekseniz bizimle onların arasındaki fark ne namusu olmayan (bakire olmayan) kız benim için bitmiştir evlenirsem ne oliyim he oldu ya yanlışlıkla evlendim şimdi cinsel ilişkiye girip girmediğini sorarım doğru cevabı alırım girmisse boşarım namus değerli bir şey gittikten sonra ne kadar ameliyat yaparsan yap ne kadar malın mülkün olsa o namus bir daha gelmez asla sevdiğim yalnız benim olmalı...

1|0
    0|1
  • Ben nasıl temizsem, kız da temiz olmalı

Bakir ve bakireliğe çoook önem veririm, deli gibi sevdiğim bir kız bana yalanda bakireyin söylese ve sonra ben bunu öğrensem hemen ayrılırım, o kadar yani. Nasıl ben bugüne kadar hiç bir kpza dokunmadım, sevgilim de öyle olmalı.

2|0
    0|0
  • B... önem veririm ben nasıl erkek halimle kendimi tutuyorsam, evleneceğim kız da her haliyle aklen, bedenen, ruhen bakire olmalı, el değmemiş olmalı...

1|0
    0|0
  • Bencil bir düşünce tarzı... Yorum yapan her ardaşımın fikrine saygı duyarım. Ama bana göre önemli değil insanın namusu bacağının arasında değil beyninin içindedir.

Ne o biz erkeğiz her boku yiyebiliriz... Bayan olunca iş değişir... O bakire olmalı... Biz kimiz'de böyle bir talepte bulunuyoruz pardon.

Cinsellik insanı bir ihtiyaçtır, Her canlı bunu yaşamak zorundadır. Bastırılmış istekler ve arzular sonucunda dünya'da neler oluyor farkındamısınız... Bu siteye girip özeliikle cinsellik bölümüne giren bir çok kişinin ( sözüm meclisten dışarı ) rahatsızlığıda bu zaten... Erkek egenmenliği diye bişey yok olmamalı. Kadınlarda bizim kadar insan unutmamalı !

0|0
    0|0
  • Bekaret gereksizdir. Önemsizdir. Önemli olan ilişkideki sadakattir.

1|0
    0|1
  • ben bir kadında benimle olduğu süreye bakarım. benimle olduğu dönemde sadece bana aitse ve bana karşı dürüst ve samimi ise geçmişi umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • ya şimdi benim için bakire bir kadın 10 adım öndedir , bakire değil diyede olmaz demem beni kendine o derece bağladıysa sorun olmaz bide pişmanlık duyuyomu o öenmli bir anlıkmı oldu yoksa hala rızası var mıo ilişkiye

1|0
    0|0
  • amk herkezi öptükten sonra oral yaptıkatan sürtükten sonra bakire olmanın ne önemi var

0|2
    0|0
    • onları yapan kıza bakiremi denir? herşeyiyle temiz olmalı

• diyenler var nasılsa kimse bilmez ya

• Bakire değilse kullanır atarım ciddi bir ilişki yaşamam.

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra gerisi yalan

1|0
    0|0
  • Çok önemliii

0|0
    0|0
  • bakireliğini vermeyenlerin çoğuda anal yapıyor onlar namuslumu oluyor?

0|0
    0|0
  • Kardeşim cinsellik bölümüne fazla takılma. Çünkü burda herşeyi doğal bir şeymiş gibi gösteriyorlar. Ben bakirim. Hiç bir kızla öpüşme bile olmadı. Ki karşımda ki de öyle olmalı.

0|0
    0|0
  • yok ben önemsemem..

yada şöyle diyeyim;

bakire olması güzel olur ama değilse de onu kaçırmam ve alırım..

1|0
    0|0
  • bu zamana kadar kimseyle yatmadim. baskasiyla yatmis kizi da kabul etmem. ama bilemezsin yatip yatmadigini. yalanin biri bin para. güvenmiyorum artik hic birine.

1|1
    0|0
    • Kesnlkle haklısın yalandan kandıranda çok var. ama anlarsın heralde hareketlerinden davranışlarından.

• yok artik çok profesyonel yalancilar var günümüzde. bende de biraz saflik var. haliyle imkansiz gibi bisey. ben artik iliski düsünmüyorum gerçekten. günümüzde insani yipratmaktan baska ise yaramiyor.

• çok önemli ama bir daha yapmıcaksa böyle bişey bununla beni iyiyce ikna ederse olur. O zman evlenirim :))

0|0
    0|0
  • Eğer bakire değilse işim olmaz

kendinizi avutmayın kezbanlar onun bunun altında ohlayıpda ben kendi altıma alamam evlenipte öyle geniş varsa geniş geniş takılsın

1|0
    0|0
  • kukusu değil ruhu bakire olsun onun bunun altından kalkmayan ellemiş ağzına almış anal yapmış bir bakire! dense bakire olmayan birini tercih ederim en azından kandırılmamış olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakire olmayan bir kızı terk etmezler yatarlar kalkarlar sonra sıkılınca ayrılırlar ciddi düşünmezler kızlarımız çok saf erkeklere kanıp bakireliğini veriyorlar :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...