Gay konulu filmler hakkında ne düşünüyorsunuz

gay konulu filmler çok güzel oluyor bence. gay filmleri duyguları aşkı çok güzel ifade ediyor. bakışlar daha içten duygular daha samimi gibi bilmiyorum ya. benim bu filmlerden hoşlanmam tuhaf mı yoksa benim gibi filmlerden hoşlananlar var mı merak ettim siz gay filmleri hakkında ne düsünüyorsunuz

Güncellemeler:
anlatmak istediğim cinsel temas anlamında değil duyguların yansıtılması daha fazla oluyor diye demek istedim yanlış anlaşıldım sanırım

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• brokeback mountain çok duygusal filmdi gerçekten

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Oldukça hoş filmlerdir.

Sommersturm türkçe alt yazı- genç bir çocuğun, en yakın arkadaşına aşık oluşu ve gayliği kabul edişini anlatıyor.

Brokeback Dağı türkçe dulaj iki kovboyun, dağda koyun güderken birbirine aşık oluşunu anlatıyor.

Shelter barınak türkçe alt yazı sörf yapan bir gencin kendisinden daha büyük olan arkadşıının abisine aşık oluşunu anlatıyor.

Dualar boby için türkçe dublaj eşcinsel olduğu için ailesi tarafından istenmeyen boby nin hayatını anlatıyor, boby bu durumu kabullenemeyip intihar ediyor. gerçek bir hikaye ve favorim. dram dolu bir film.

cani- bir sokak eskortunun yağmurda bir bara girmesi ile, bayanın bir lez bayana aşık olmasını ve onu elde tutabilmesi için inanılmaz soygun ve cinayetlerini anlatıyor. sonu dıramatik. sevdiği ve onun için yaptığı herşeye rağmen, sevgilisi sokaklarda eskortluk yapan kızı satıyor. kanunun önüne atıyor.

Pembe hayat, alt yazılı, minik küçük bir cocuğun eşcinsel olduğunu farkeden ailesi ve baskısı, orta dereceli film, biraz sıkıcı gelebilir. çocuk bayan kıyafetleri filan giyiyor ailesi kızıyor filan.

Tuhaf ilişkiler- türkçe dublaj gayet başarılı ve güzel bir lezbiyen dostulk arkadaşlık aşk filmi. işin içinde birisinin evli olması ve kocasını soymalarıda var.

daha binlercesi var. aklımda olanları şimdilik yazdım.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum onu baştan deyim. Senin hoşlanma sebebinse topluma aykırı bir durum olduğundan olabilir. Neticede aykırı olduğundan belli şeyleri özgürce yapmak o kadar da ulaşılabilir değil. Ondan ötürü birbirlerine olan değerleri daha yüksek ve içten oluyor olabilir. Eski aşklar neden çok daha güzeldi acaba? 70'lerdeki aşklarla bu zamanlar bir mi sence?

1|1
    2|0
    • bilmiyorum belki konu aykırı olduğundan daha da özenerek çekiliyor beni bir şekilde etkiliyor

• Aykırılıktan ziyade kıymet belki çok fazla geliyor olabilir.

• gerçekten tuhaf birisin..

1|1
    2|1
  • En azından rekabet gibi bir gerilimi olmuyor... Duygusal ağırlığı fazla...

Ama ben sevmiyorum :) Saygı duyarım.

2|0
    0|0
    • bende duygu yoğunluğunu güzel verdikleri için izliyorum aslında onaylamak değil de aynı duygu izlenimini çoğu filmde bulamamamdan kaynaklanıyor sanırım saygı için teşekkürler

• midemi bulandırıyor sadece

1|2
    1|0
  • lut kavmi aklıma geliyor irkiliyorum

2|1
    1|1
  • sevmiyorum

1|1
    1|0
  • sadece gay değil lezbiyen içerikli filmler de güzeldir. Aşk cisimden ötesini görebilmek değil mi? Çıkar ilişkisi olmadan sevebilmek... Aşkı en güzel yaşayanlar gay ve lezbiyenlerdir. P*rnografiye kaçmadığı sürece de gay/lezbiyen konulu filmler güzeldir...

0|0
    0|0
  • Hoşuma gitmez, anti gay biriyim diyebilirm.

1|1
    1|1
  • Tarzım değil.

1|1
    1|0
  • 3 gün küsüyor sonra bana

1|0
    1|0
  • çok güzel olurlar özellikle prayers for bobby iye bayılırım çok dramatiktir sommersturm da çok iyidir alman filmi youtube da bikaç tane gay short film var onlarda çok güzel oluyo

0|0
    0|1
  • mason işi bunlar toplumun düzenini bozmaya i*neliğe özendirmeye çalısıyorlar :D gerek yok

0|1
    1|1
  • Lezbiyen filmlerden hoşlandığımı düşünürsem senin durum normal.

0|1
    1|0
    • ben mesela lezbiyen filmlerinden hoşlanmıyorum samimi gelmiyor gay konulu filmlerdede cinsel temastan ziyade duyguların yansıtılışı hoşuma gidiyor

• Ben cinsel temastan bahsetmiştim.

• brokeback mountain en iyisi izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • fazla olan kısmı nerede onu bizmi göremiyoruz,erkek kadına o şekil bakamıyormu yoksa görmekmi isemiyorsun

1|0
    1|0
    • bilmiyorum o duygu yoğunluğunu en çok bu tarz filmlerde daha çok görüyorum diğer konulu filmlerdede vardır ama bu derece etkilemiyor beni

• iğençleşme bacım iki kıllının yiyişmesi nasıl güzel görünüyor sana aklıma getirince içine kaçtı ...

0|1
    2|1
    • anlatmak istediğim cinsel temas anlamında değil bakışlar ve duyguların yansıması.

• İki kıllı?Kadında tüylerini almasa erkekten farkı yok

Estetik desen bazı erkekler varki karıya onbin basar..Bunlar kişilikle ilgili.Tabi size tiksinç gelebilir ama kınamayın zira sizin soyunuzunda ne olacağı belli değil.Büyük lokma ye büyük söz konuşma.

• kadında sakal yok bacım :D bu dünyaya erkek olarak geldiysem benim eşim kadın olmalıdır ,erkek olursa burda bir sorun vardır..cinsel temas değil diyosun o bakışmların sonuda oraya gider ..büyük söz konuşmaya gerek yok herkez kendini bilmeli .bu davranışlar dinen bile kabul görmüyosa diycek başka bişeyim yok

Kızlar Ne Diyor 5

• Gay konulu filmlerde benim elimden mendil eksik olmuyor ağlıyorum, sen git ilk defa filmde bir erkeği yakışıklı bul ama gay çıksın oldu mu bu şimdi?

4|0
    0|0
  • Broke back mountain izle

bende seninle ayni fikirdeyim cinselik acisindan dusunmuyorum, beni ilgilendirmez, zaen insanlar neden onu dusunur onuda anlamam, ve evet irench, ama neticede onlarda iinsan ve evet, gay filmleri aski sanki dah guzel anlatiyor

1|0
    0|0
  • herkes erkek olarak düşünmüş ama gay eşcinsel bayanlar için de kullanılıyo...

3|1
    1|1
  • bende severim.hayatlari,aşklari ve toplum tarafindan dislanmalari hep elimde mendil izliyorum.

2|0
    0|0
  • zenne iyiydi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...