Kızlık zarım bisiklet yüzünden yırtılmış olabilir mi?

küçükken her kezin başına gelmiştir bu kazalar ama benimki daha sert bir şekilde olduğu için yıllardır kafamı karıştırıyor henüz okula gidip gitmediğimi hatırlamıyorum bisikleti sürerken ayağı kalktım ve hızla otururken bacağımın arasına bisikletin koltuğu girdi yanii öyle acıdı ki eve giittim tuvalete girdim önce acıdan yanmadan işiyemedim sonra kan işedim baya iki gün kan işedim ama doktra gitmetmedm uzun yıllardır bir ilişkim var ilişkiye girdik ama kan gelmedi kahretsin ki önce inandı ama aramızdaki bazı tartışmlar yüzünden güvenmiyor ve esnek olup olmadığına dahil doktor raporu istiyor kafam allak bullak bir bisiklet yüzünden kızlığım bozulmuş olabilir mi .s

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Esnek de olsa, bisiklet yüzünden de bozulsa, sevgilin de bozsa doktor muayenesinde anlaşılır... Yani doğal yolla bozulanla, kaza sonucu bozulan zarın şekli arasında fark vardır...

0|0
    0|0
    • hayır zar bozulduğu zaman ne şekilde bozulduğu anlaşılmaz sorunda bu anlaşılsa keşke

• Tamam sen haklısın ben yanlış biliyorum. Doğru olan senin bildiğin. Özür dilerim tamam mı? Eşşeklik ettim cevap vermekle...

• estfr ne alaka .s

Erkekler Ne Diyor 9

• %100 bozulmuştur doktorlar söylüyor bisiklet ata binme ve balarin bunlarda %100 bozulur diyorlar geçmiş olsun hem sen niye gitmedin doktora manyakmısın kızım anne filan demedin mi keşke söyleseydin annene doktora götürürdü bir de sen bu durumu çocuğa anlatmadın mı ? bu çocuk o* çocuğu heralde bir de kızım sen bu çocuğu bırak bundan bir halt olmaz

0|0
    0|0
    • anlattım sorduğum sorular kafasını karıştırmış eski sevgilimle konuşmam olmuştu helallik istemişti bende ona beddua etmiştim bunun rahatsızlığını duyuyrdum sonra mesaj attım faln bunu öğrennce sen kız değildin filan dedi ya napcm bilmyrm ondan önce kimsenn eli elime değmedi .s

• bak sen ne yap biliyormusun bırak gitsin boşver takma kafana gerçekten senin üzülmeni hiç istemiyorum zaten eğer seni sevseydi böyle konuşmazdı dediğim gibi o* çocuğu işte ne bekliyorsun ki ondan kendini boşuna üzmeye değmez ve bu hiç bir erkek için değmez salla gitsin ya

• direk terk et onu. rapor istiyormuş gavat.

3|1
    0|0
    • ya anlamıyorum bir erkek ilişkiye girdiğinde anlamalı ilkez mi değilmi kan gelmese bile .s

• haklısın ama bazıları anlamıyor. bana kalırsa sırf kızlık zarı için bu kızların çektikleri de saçma.

• koltuk köşesi başlığınıda sen mi açtın?

0|1
    1|0
  • evet olabılır su kaydıragında kayarken bıle olur ama rapor ısteme olayını anlamadım o bıraz sıkıntı sanırım

0|0
    0|0
  • ola bilir doktora git

0|0
    0|0
  • Hamile kalmış, sonra düşük yapmışsındır sen.

0|0
    3|2
    • hayvanlaşmada türk erkeklerin üstüne yok zaten.

• Hayvanlaşana değil hayvanlaştırana bak, sen!

• evet olabilir..

erkek arkadaşın tavırları hoş değil bence..

0|0
    0|0
  • Buna bnzer bir olqy bnde olmustu bnde kucukken siranin kosesine carpmistim sonra tuvalete gittigimde kan gormustum cok korkmustum hmn hastaneye gittim ve korkulacak bisey yok ic knama olmus bisey olmaz dedi sende de aynisey vardir Sunu soyleyebilirim bisikletin carpmasiyla ic kanama olmustur. Ve o ic kanamada dogal olarak vajinandan cikmistir. Onun icin sorun edecek bisey yok kendine guvenebilirsin cocuga gelince cocukla iliskiye girince cocugun gozunde degerin gitmistir.Aranizdaki muhabbetin derecesini bilmiyorum ama Yrin bir gun tekrar tekrar iliskiye girmek isteyecektir dikkat et.

2|0
    1|1
    • ya sorun şu zaten 5 yıldır birlikteyiz beni kullanıcak insan değil ama askerlikte kafası karıştı biz bunu askerden izne geldiğinde yaşamıştık sonra zaten hiç düzelmedik

• benim vicdanım rahat olmasa zaten çoktan ayrılmıştım işte şu vicdan olmasa neler yapardımda gelicemi düşünyorum .s

• Sorun yok o zman bide sunu söylüm belkide boşu boşuna kuruntu yapıyosun belkide kızsın. doktora gittin mi ?

• kendine saygısı olmayanın başkasına da saygısı olmaz

bu arada o koltuk oraya nasıl sığdı daha anlam veremedim

1|0
    0|0
    • ya bisikletin koltuk başı sivri oluyor zaten bende bisikletmn frenlerini bozmştm güzel kayııypr diye yanii çocukken yaptığım yaramazlık şimdi başıma ne açıcak bilmiyorum :S

• istemeye geliceklerdi bu ay ama ona göre yaptıklarım kafasını karıştırmış oysaki tek hatam kensisi :)

• yol yakın dön derim yarın öbürgün evlendiniz diyelim sen sarışın oda açık tenli. çocuk esmer olursa b*ku yedin sorar durur kimden diye

Kızlar Ne Diyor 6

• 1.yoruma katılıyorum.bazen hızlı darbede alınca kanama oluyor arkadaşımın başına gelmişti hatırladımda baya komik bir anıydı :))

1|2
    0|0
  • ondan bir cacık olmaz ayrıl ve daha fazla kulandırma kendini,evliliğin zından olur

1|2
    0|0
  • senden rapor mu ıstıor onu sıktır et. kızlı zarın yırtılmış oalbılır esnek de olabılır. sen ona rapor gostermek zorunda degılsın ıster ınanır ıster ınanmaz ondan da bır cacık olmaz. sen onun değilsin sen bir bireysin

0|0
    0|0
  • link buna binmediysen bir sey olmaz.

0|1
    0|0
  • kızlık zarı 2-3 kanamaz 3-4 damla kan gelir

0|0
    0|0
  • Seni zarin icin mi seviyormus? Rapor gelirse okey gelmezse bay bay. Bence sen birak o adami

1|2
    0|0
Yükleniyor...