Homoseksüellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eşcinsellik hakkında ne düşünüyosunuz? Bir insan hemcinsini arzulayabilir mi?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• cinsel istek düşünceyle değil dürtüyle oluşur, haliyle bir insanın dürtüleri bu yöndeyse pekala hemcinsini de arzulayabilir. gelecek olası soruya cevaben söylüyorum, heteroyum, ancak muhtemelen her insan kadar da biseksüelim.

homoseksüellik hakkında hiçbir şey düşünmüyorum anlayacağın, nasıl patlıcanların çiçek açmasını acayip bulup düşünmüyorsam...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "bir insan özleyebilir mi" sorusu gibi olmuş. arzuluyorum diyenler var. var ise arzulayabilir mi diye niye sorulur? arzulayamasa neden arzuluyorum desin?

0|0
    0|0
  • eşcinsellik tercih ya da hastalık değildir . senin de dediğin gibi arzudur bunun adı yani istemsiz olarak bir çekim oluşur ,fakat kişi isterse bundan kurtulabılıyormuş ,tabi bayağı bir sabretmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • paylaşmak istemem ama olmasa daha iyi

0|0
    0|0
  • çok kötü şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kendim hemcimsimi hiç arzulamadım ama arzulayan tanıdıklarım ve karşı cinse dönen tanıdıklarım var biri kadındı erkek oldu bi ton tedavi falanda görmüştü ama olmadı vazgeçemedi küçüklüğünden beri kendini erkek gibi hissedip kendi kız arkadaşlarına asılıodu sonundada ameliat oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok saçma bunlara çok gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • ben nasil karsi cinsi arzuluyorsam onlar da hemcinslerini arzuluyor. bana normal geliyor. bir cok tanidigim escinsel var ve tercihleri disinda hic bir farklari yok hatta hayata daha mutlu ve genis acidan bakabiliyorlar.

0|0
    0|1
    • abi lezbiyenleri anlayabilirim, o kadar estetik oluyor ki iki kadının sevişmesi :)

fakat iki tane kaslı yada fark etmez iki tane ADAMın yan yana olmasını bırak düşünmesi bile bana itici geliyor ya (: haha

• itici gelmeseydi zaten gay olurdun :D ben dusunmuyorum o yuzden yoksa tiksinirim bazi arkadalaslarimdan :D saygi duyup es geciyorum

• igreenç

0|0
    1|0
  • rüyalandığı vakit arada sırada hemcinsini görmek herkes için olasıdır. normal hayatta hemcinsinde görüp kendinde görmediğin, eksikliğini duyduğun bir şeyi erotikleştirmekten de kaynaklanabilir. hemcinsinin tenine de merak salmış olabilir insan. geçici bir hayranlık durumu; o insanla tanışıp arkadaş olursa, karşınındakinin çok da bir halt olmadığını anlayacaktır diye düşünüyorum. durumu besleyecek sahnelerden mümkün mertebe kaçınılmalı, ter dökücü aktiviteler yapılmalı, bol bol hemcinsinden olan insanlarla hemcinsinin yaptığı işlerden yapılmalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...