Her seye ragmen dogruyu soyler miydiniz ?

Evleneceginiz ccok sevdiginiz bir kadin var bakire. Oda bakir olmayan erkek istemiyor sizinde bir gecmisiniz var fakat evleneceginiz kadindan sonra hic bir kizla birlikte olmadiniz. Kiz sizin onceden bir gecmisiniz oldugunu ogrense sizinle evlenmez. Siz her seyi goze alip dogruyu soyler miydiniz yoksa gecmis gecmiste kalmis ogrenip ne yapacak zaten cok seviyorum mu dersiniz. Yoksa yalan soyleyemem ayrilmayi goze alirim mi dersiniz ..? Fakat cook seviyorsunuz.

Not oylesine sorulmus bir sorudur.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oda bakir olmayan erkek istemiyorsa sorun yok ha birkere günaha girmişsin ha 10 kere sonunda bakir olmasın istemiyor mu soru hatalı biraz sonra kadın terk edebilir falan kadın 1 kere yiyişen bir kişi mi istiyor ! ben söylerdim yalan pek olmaz ama ben bakir değilsem bakire birini kandırmak istemem bakirim diye,sonuçta aynı yastığa baş koyacağım yalan ile başlarsa yalan ile gider bunu yapmak istemem kesinlikle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçekleri söylerdim yapıcak bişey yok o yaşa kadar dayanamıyoruz malesef istemesse ayrılırdık napalım :)

0|0
    0|0
  • Yalan söylerdim, sonuçta bende bunu kanıtlayamaz ama tabi yalan söylerkende geçmişimin önüme garanti çıkmaması lazım, bunu bir detaylıca düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • doğruluk ve dürüstlük hayatımın en önemli parçalarıdır yaşımıma anlam katan söylerim tabi ki de biz nasıl bakire kız arıyorsak ( ben aramam ama ) o da bakir erkek aramakta yerden göğe kadar haklıdır eğer varsa yaşanmış birşey sölerim

0|0
    0|0
  • Söylerdim geçmişim için geleceğimi silecekse kendi kararı

0|0
    0|0
    • PPeki kadin bakire olmasa önceden baskalariyla birlikte olmus olsa tepkin nne olur

• Yaşamak lazım şuan bunun empatisini yapamadm

Kızlar Ne Diyor 2

• söylemesi lazım. evlendikten sonra öğrenirse ne olacak? ayy sinir oldum şimdi :D

0|0
    0|0
    • BBencekimse söylemez zor bulmus evlenecek kadini bir de tehlikeye mi atsin insallah oyleleri cikmaz karşı miza

• yok ya olur mu.. ben elini bile tuttuysam eski sevgilimin gidip söyledim. ki bunu da yapmamıştım tabii de. dürüstlük paha biçilemez.

• önemsemem olmuş bitmişleri ama söylenecekse tabiki doğrusu olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...