Yasak aşkıma sahip çıkmak istiyorum.

Toplumsal yapımızın oluşturduğu baskıdan ve ailemin muhafazakar yapısından kaynaklı, kendimi bildim bileli, gay olduğum gerçeğini en yakın arkadaşlarımdan ve ailemden sakladım. Taa ki en yakın dostum, çocukluk arkadaşım S' nin erkek arkadaşı ile tanışana kadar...

Onu gördüğüm an, elim ayağıma karıştı. Vücudum da ki tüm damarların çekildiğini, bedenimin uyuştuğunu hissettim. Resmen dilim damağım kurudu. Sosyal hayatta kendine özgüveni ile tanınan ben, tek kelime edemedim. Lütfen bana yardım edin, en yakın arkadaşımın sevgilisine aşık oldum. Seviyeli yorumlar yapabilecek ve aşka sevgiye inanan insanlar sizlerden destek bekliyorum..

Güncellemeler:
İçimin kan ağladığı günler yaşıyorum. Çok sık aynanın karşısında kendimi telkin edip durur oldum. Böyle olmaz B. ! Bunu yapamazsın! Hatta düşünmen bile yasak ve yanlış! S. yi düşünüyorum,K. yi çok fazla düşünüyorum,gülüşünü... Sonra hüzünleniyorum yeniden. Bu aralar tek yüzümü güldüren aynanın karşısında her ağladığımda gözlerimin renginin eladan çok yeşile dönmesi ve benim çok tatlı görünmem :) Yani çok karmaşık hallerdeyim,çevremde kimsenin kalmadığını düşünüyorum. Yalnızlık içimi kemiriyo:(

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ne diyebilirimki bir an önce henüz bağlanmadan uzaklaşmalısın sonra çok geç olabilir.

sonuçta onlar birbirini seviyor.

0|0
    0|0
    • denemedim mi zannediyosun? ne zaman kendimi onladan uzaklaştırmaya çalışsam cok eski arkadaşlımz oldugu için nereye gitseler yanlarında buluyorum kendimi

• Ben de zamana bırakmaktan yanayım ama zaman geçtikçe içimdeki duygular daha da derinleşiyor ve ilişkilerinin daha da ciddileşmesinden korkuyorum. Öyle olursa hiç ümit kalmaz benim için :(

• iyi de çocuk gay mi bu da önemli?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgiye inanıyorum ama ilk görüşte aşka değil. Bi çekim olmuştur. Bunu gormezden gelmeye, düşünmemeye çalış.

En iyi arkadasini düşün.

0|0
    0|0
    • önceden bende ilk görüşte aşka inanmazdım ama onu görünce artk ilk görüşte aşka inanıyorm

• Yo neden paranoyak olasın? Doğru olabilir ama senin durumunda eğer aşk kazanırsa arkadaşlık kaybeder, aşkın karsiliksiz olursa da hem aşk hem arkadaşlık kaybetmis olur. Sevgilisine söyleyebilir çocuk bunu.

Yani eğer reddedilirsen normal bir reddedilme olmayacak bu :( iyi düşünmelisin

• Geceler boyu bunları düşünmekten uyuyamıyorum . Bir yanım S. çok yakın arkadaşım olduğu için affeder diyor, bir yanım da ikisini de kaybetmeyi göze alamıyor. Bense sadece susup içsel kavgamı dinlemekle yetiniyorum

• böyle aşklar normal karşılanmaz dostum. hem karsındaki erkek gay değil onu nasıl elde edeceksin?

0|0
    0|0
    • onunla çok eğleniyoruz kafalarımız aynı. onu benden daha cok sevecek biri yok bu dünyada..

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlıyorum seni sevgili dostum, keşke bizim ki gibi kapalı toplumda yaşiyor olmasaydık anlardı bizi millet. En önemlisi kendi kişiliğine dürüst olman gerek duygularına karşı sadık ol belki bir gün anlar seni herkes.

0|0
    0|0
    • Şu anda gerçekten ellerim titriyor. Beni desteğinle çok mutlu ettin. Böyle hep birbirimize destek olursak toplum içinde başımız dik gezebiliriz ve kimse bizi bir köşeye itemez.

• sen nası bir erkeksin lan illa ardımı dövdürücem diyosun yani

0|0
    0|0
  • Kurtarabilirim seni yeter ki iste sen

0|0
    0|0
    • İyi birine benziyorsun kendince yardım etme çabanı da anlamaya çalışıyorum. Ama neyin doğru neyin yanlış olduğu bize öğretilenden öte değil. Birileri öyle dedi diye öyle olduğuna inanırsak benim durumum evet yanlış olur. Ama birilerinin doğruyu söylediğinden nasıl bu kadar eminsin ?

• Bu konuda hiç yardım istemedim ki ? Niye isteyeyim?

• Sen normal olduğunu düşünüyorsan benim pek karışmaya hakkım yok

• Tamam gaysın ama nickinde geylani kullanma ya. Büyük bir Allah dostunun adı. Yapma etme

0|0
    0|0
    • Geyim diye Allah'a inanamam mı? ben de Allah'ın kulu değil miyim ?

• Huy mu ? Buna huy diyorsan sen de kadınları beğenme huyundan vazgeç

• Kadınları beğenmek normal ama seninki anormal yaratılışa aykırı

Yükleniyor...