Bekaret bu kadar önemli mi?

birinle yeni tanıştık .adam benim evleniceğim kız temiz olmalı diğer türlüsnü istemem ben eski kafalıyım vs diyor . tamam ben zaten öleyim sorun değil ama yinede bu tarz konuşması beni rahatsız etti . birde ikinci el diye birşey kullandı . bende dedim kimse öyle olmak istemez .onlar kendileri istiyor diyor . herşeyi erkek gibi yaşayıp sonra birine kapaklanmak istiyorlar diyor . bu kadar neden vurguluyor anlamadım . birde bana sürekli soruyor sen birinle görüştün mü neden hiç ilişkin olmadı vs . olmadı diyorum . duruyor duruyor sonra neden diyor . sıkıldım bende üff ne yapıcam ben bununla maalesef çok hoşlanıyorum ...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• tutumunda doğru ama abartmış sürekli üstüne gelerek bir kere sorarsın oldu oldu olmadı olmadı ona göre yolunu çizersin ama sanırım verdiğin cevap tatmin etmemiş onu inandıramamışsın sanırım. bir ilişkide de sana güveniyorum diyemedikten sonra seni seviyorum demenin hiç bir anlamı yoktur bence..!

0|0
    0|0
    • yok dedi sen iyi bir kızsın seni çöszdüm vs ama önceden bir kaç kez sordu

• e inandığını söyledi . ayrıca inanıp inanmaaması beni bağlamaz ben ger.çeği söledim

• sürekli sorması inanmadığını gösterir ne kadarda inanıyorum desede ve bu sorular zamanla ondan soğumana sebeb olur bu kuşkuyla yaşanmaz zaten.

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilinin bakire olmasına eskiden insanlar sevinirmiş..

Şimdi gerek burda gerek Reel'de denk geliyorz, Bekareti bozulmasın diye Anal sex, Oral sex yapmak isteyenleri..

0|0
    0|0
  • Çevresi biraz bozuktur ondan kaynaklanıyor bence. Güven problemi var karşısındaki insanlara karşı. Zamana bırak bence çok fazla uzatırsa da gönder gitsin çünkü pek değişeceğini zannetmem. Devamlı şüphe duymak ilişkinin sağlıklı ilerlemesini ciddi şekilde engeller ve zaten bir yerden sonra koparsında.

0|0
    0|0
  • bunlar öküzler.. bu adamlara yüz veren kadınlarda inekler.. o inekleride bu gibi adamlar sağıyor..

1|0
    0|0
  • evlemeden önce cinsel ilişkiye girmeyen adam her türlü haklıdur. Ben de evlemeden önce yapmazsam bakire kız isterim.

0|0
    0|0
  • takıntı yapmış, haklı ama bu kadar abartmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • adam haklı .d

0|0
    0|0
  • erkek egosu... benim karıyı daha önce acaba birisi düdükledi mi? diye kafayı yiyen tiplerden...

0|0
    0|0
  • Adamdan hem sıkılıyorsun hemde hoslanıyorum :) hmm

0|0
    0|0
  • evet önemli

çünki bize öyle ögrettiler.

0|0
    0|0
  • evet önemli O KADAR..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yakisikli mi, seviyormusun? Aslinda erkeklerin bazilari boyle gidip kizlarla onunla bununla cinsel iliski yasiyorlar sonra da temiz kiz ariyorlar heey allahhhh..

0|0
    0|1
    • evet aynen öyle ... hoşlanıyorum diyelim

• resmen ben güvenilir biri arıyorum ama kimseye de güvenmiyorum demiş

sıkılıyorsan neden sürdürmeye çalışıyorsun

bunun devamı mazoşizme varır

0|1
    0|0
  • kesin çok haltlar yemiştir,ah almıştır,başıma gelir mi korkusu taşıyordur:)

0|0
    0|2
    • evet yemiş belli .

• ya işte hoşlanıyorum neyse belki birdaha açmaz belki konu olsun diye konuşmuştur

• konuyu açarsa kibar dille sıkıldığını ima et,yoksa durmayabilir...

Yükleniyor...