Sevdiğiniz erkekle sonunda evlendiniz...

Sorum bayanlara. Daha öncesinde onunla hiç cinsellik yaşamadınız. Bakiresiniz ve bakireliğe veda edeceksiniz. Düğünden sonra otele gittiniz ve gerdeğe gireceksiniz. Odanıza geçtiniz biraz alkol de aldınız. Ve başladınız yavaş yavaş sevişmeye. Derken eşiniz soyundu. Vee inanılmaz bir boyutta bir penisle karşı karşıya kaldınız. Ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
İnanılmaz boyut derken. İnanılmaz büyük.:)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmişiz artık olana razı gelmemiz lazım alabildiğimiz kadarını alırdık napalım içimize.

0|3
    0|0
    • Alırsın hiç merak etme.:) Kaç cm olmasını istersin?

• Kalsın teşekkürler.

• B en teşekkür ediyorum. Ama inanın çok büyük keyif alrsınız. Asla saygısızlık etmem inanın. Yine de siz bilirsiniz. Karar sizin.:)

Kızlar Ne Diyor 7

• yettigi kadarini alcaz napcaz :D gerisini de dısarda bırakcaz :D yoksa hastanelik oluruz mazallah :D

0|2
    0|0
  • çok aşıksın o kadar bekliyosun evleniyosun ve onun şeyini ilk defa o zaman görüyosun... çok saçma..

o zamana kadar görmemesi hata

0|2
    2|0
  • cok buyuk bir tepki vermezdim . evlenmemis olsamda zaten penisi buyuk diye ayrilmazdim sevgilimden . iliski sirasinda da alabildigim kadar alirdim icime

0|1
    0|0
  • Sen benim hikayeyi yazmışsın resmen arkadaş paşa paşa yapıyorsun

0|3
    0|0
  • Başa gelen çekilir.

0|3
    0|0
  • İnanılmaz büyük mü inanılmaz küçük mü soru belirsiz :D büyükse in küçükse out o bakımdan

0|3
    0|0
  • Al onu g*tüne sok derim :D şaka şaka. napıcam penisi büyük diye sokturmucam mı :) mecbuurr

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dibine kadar alıcak bir bayan tanımıyorum :)

0|1
    1|0
  • vajina esnek ve hissizdir arkadaşlar, ne kadar sokarsan o kadar alır. o yüzden sorun yok. inanmayan varsa buyrun deneyelim :))

0|1
    1|0
  • dostum ne bu şiddet bu celal illa hepsimi içeride olması lazım

0|1
    0|0
  • yapılan araştırmalar diyorki kadınla erkek farklıdır.araştırmalara göre erkekler ilişkiye girmeden önce bayanınvucudunu düşünür kadın düşünceleri çok daha farklıdır. kadın penis boyunu görecegi kısma kadar zaten size baglanmıştır ve penis büyüklügünü büyük bir çogunlukla dikkate almayacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...