Erkek arkadaşımdaki beyaz lekeler

Sevgilimle düzenli bir ilişkimiz var son zamanlarda penisinde sivilce gibi ama değil beyaz beyaz sinir gibi şeyler dikkatimi çekiyor oral yapmak istemiyorum korunmadan içime girmesinden tedirgin olduğum için cinsellikten zevk almaz oldum doktora git diyorum gitmiyor fazla çapkın kesin birinden bişey bulaştı diye düşünüp sevgilimden gizli doktora gittim amacım bulaşıcımı diye sorup muayene olmaktı tesadüf doktor erkek çıktı sırayı almış bulundum falan filan detaya girmeyim...doktor şikayeti sordu utandım az :( muayene olucam dedim yatırdı o salak koltuğa baktı mercekli ışıklı aletle az gerildim eliyle dudaklarını açtı fazla hassas kaşıntı var mıdedi fazla değil dedim bakire olmasan iç kısmada bakardım ama bir sorun yok dedi pis pis güldü krem yazıcam dedi ben bakire filan diye etiketlenince sevgilimle olan sorunu anlatamadım :( elletmeye gittim sandı belkide keşke herkes senin gibi sorun olmadan gelse dedi ... Her neyse sorum şu erkeklerde böyle birşey ile ismini bilmiyorum beyaz elde çıkan sinirler gibi başına gelen var mıtedavisi var mıbulaşıcımı sevgilmle araya soğukluk girdi lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• şu siteyi azcık kurcala madem..

link

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim okudum okumaya devam ediyorum :( şimdi daha da soğudum cinsellikten

• Çok saol

• teşekkür ederim bende :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Ciddi bişey olduğunu sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • ne kdar rahatsın yahu kız arkadasımda oyle problem oldugunu varsayalım birak ilişkıyi ne operım nede optururum tedavısı bıtınceye kadar

0|0
    0|0
    • Arkadaşım rahat olsam doktora filan gidermiyim farkettiğimden beri doğru düzgün ilişkiye girmiyoruz

• Haklısın teşekkür ederim ölse doktora gitmez biliyorum ama gitmezse yanıma yaklaştırmicam mecbur kalmadıkça gitmez

• rica ederim her zaman ezilen bukulen olmayın dimdik ayakta durun benim istegim bu kadın ve kızlardan

• penis kanseri olabilir

1|0
    0|0
  • Beyaz veya ten renginde ben tarzı et parçalarımı çıkmıştı

0|0
    0|0
    • Evet beyaz et parçaları sol tarafta 3 4 tane var

• Mikrop kapmış ilişkiye girdiği birisinden tehlikeli bir şey değil çımbızla kopartıp tentürdiyot sürerse tekrar çıkmaz korkulacak bir şey değil ama benim dediği yapmadan önce kesin emin olmak için doktora gitsin

• doktorla olan fantazini resmen anlatmışsın ya sen

0|0
    0|0
    • Gerçek fantezi değil bakire değilim diyemedim :( fantezi olsa derdim istekli davranırdım değil mi

• Jinekolog tu

• ilginç ya gerçekten tanımak isterim seni bu arada olur mu

• yok şu anda öğrenmiş olduk

0|0
    0|0
  • Çok genişmişsin.. Birileriyle yatmasına ragmen takıldıgına göre =_=

0|0
    0|0
    • Emin değilim ama benden önce çok çapkındı biliyorum :(

• Gurursuzsun bence eminlikten daha çok.. Benim kadınımı biriyle paylaşmam söz konusu bile olamaz.. Sende başkalarıyla takılıyormusun ? Cidden çok pis ilişkiniz varmış lan =_= Kendinize saygısızlıgınızdan bence..

Kızlar Ne Diyor 1

• link

bulaşıcı,

erkek arkadasının tedavıye baslaması lazım...

1|1
    0|0
Yükleniyor...