Erkek arkadaşımın penisinin 5-6 cm i girdi fakat kan felan gelmedi ..

Arkadaşlar nişanlımla ilk kez insel birşeyler yaşadım. Penisinin 5-6 cm mi girdi canım biraz yandı fakat kan felan gelmedi.. Kızım ve normalde bekaret zarı vajinanın 2-3 cm ilerisinde olmasına rağmen bu beni hem endişelendirdi hemde kötü bir duruma soktu.. Elbette aklında şüpheler soru işaretleri belirmiştir eminim insanoğlu... sizce neden kanamamış olabilir..Bu durumu yaşayanalr var mı aranızda lütfen fikirlerinin paylaşın..

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• esnek bir yapıya sahip olabilir kızlık zarın ya da sen girdigini zannetmişsindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• eşinle beraber ikinizinde bilmediği bir jinekoloğa gidin bekaret testi yaptırın dediğin gibi kafasında mutlaka soru işareti olmuştur eğer ona bunu kanıtlamazsn zamanı gelince yüzüne vuracaktır. esnekliğinden olabilir

0|0
    0|0
    • Bunu düşünüyorum kesinlikle gidip ona bak sen belki kızabilirsin ama ben sana aklında soru kalamsın die bunu ispatlamak istiyorum aramızda güven problemimiz olmasın demek istiyorum.. Fakat kan gelemden zar bozulur mu.? Ya bozuldu ise..?

• ya sen kendinden eminsen esnekliktendir ama erkek öyle düşünmez işte belki o da biliyo esnek olduğu için yırtılmadığını fakat illaki şeytan aklına girer ve şüphelenir acaba benden başkasıylada yattımı diye çok zor bir durum ama çözümü o kadar basit işte 2 dakikalık muayene ve ömür boyu güven.

• Kesinlikle ben olam bnde düşünürdüm.. Koly mı hayat birleştiriceğin insan ve şüpheler kemirir ya.. Ama şu var ki eğer o anda kanama olmadan yırtıldı ise klasik düşünce ben yırtsa idim kanardı diye düşünebilir.. Buda üzücü.. Yorumunuz için çok teşekkür ederm..

• google amcada bir suru resim var kızlık zarı ıle ılgılı bak nasıl bir sey dıye ondan sonra l aynayı bak orana ya da ufak bir fotosunu çek bir bakalım

0|0
    0|0
  • niişanlıyla erkek arkadaş farklı şeyler 1, madem senin için bu kadar önemli evlenmeden niye yaptın 2, işin çok zor üççççç.

not:hard yapsanız belki kanama olurdu.

0|0
    0|0
  • dert etme yanlış anlaşılacak bir durum yok esnek olabilir.

0|0
    0|0
    • Senin kız arkadaşında böle bişey olsaydı ne düşnüürdün.?

• kesinlikle hemen karar vermezdim zaman her şeyin ilacı.

• en iyi cvbı unutma ama :)

0|0
    0|0
  • belki kızlık zarın esnektir

0|0
    0|0
  • o işi yapıp neden dert ediyorsun. yırtılmasını göze almışsın demekki gerisini düşünmemen gerek.

0|0
    0|0
    • İyi ama sonucta ilk defa beraber oluosun ama bunu ispatlayamıosun bile.. İspatlamaktan öte bu gurur kırıcı bişey karşı tarafı kandırmış durmak.

• bence doğru düzgün birleşme olmadığından birşey olmamış.

• Umarım...

• o*ospu ,fa*hişe

0|0
    1|0
  • niye 5 6 cm soktu o zaman tamamını soksaydıya malmısınız nesiniz :D :D

0|0
    0|0
    • İnsan gibi yorum yapmayı öğrensen belki o tabiri kendine yakıştırmazsın

• 22

• tamam bak şimdi geç aynanın karşına ama yakın dur aç bacağını elinle de yardımcı ol bak zar görünür

• sen bakire oldugunu mu sanıyorsun yoksa?

0|0
    0|0
    • Daha açık yazsana.?

• umarım kan gelir yoksa bakire olmadıgını düşünecek.

Ayrıca ya kendin bozmussan ne olacak?

• Diyek hiçbirşeyim yok..

• ee sana madalyamı takalım şeyinin içinde nasıl bir zar olduğunu nerden bilecez gidip doktora sorsana

0|0
    0|0
    • Bu durumu yaşayan beyler veya bayanlar varsa dfikir almak için sordum. !

• öff sizinde zarınızında

• 8 saate kadar yolu var. 8 saat sonra hala kanamamışsa, sarhoşken bir hata yapmışsın. :D

0|0
    0|0
    • Hayır kanamadı, ve sarhoş felanda olmadım ben hiç pek içmem öyle ..

• Haydar amca baksın buna bi. Mail at.

• Ona sorcama jinekolog bulurum be

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım bende ilişkiye girecem çok yandı mı canın zevk aldın mı

0|1
    0|0
    • Ben tam olarak girmedim.. Yavaş yavaş derken bir baktım yarısı girmii.. Canım yandı ama çok fazla değil zaten ben korktumm direk bıraktım.. Kan da gelemyince tamamen moralim çöktü..

Yükleniyor...