Nasıl Bir Dünyada Yaşıyoruz

Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki kız bakireyse kendinden utanıyor. Sırf bakire olduğu için utanıyorlar. Erkekler ya ? Bakir diye kendilerini adam bile saymıyorlar illa seks yapacaklar ki tam bir erkek olsun.

İnsanlar modern olmayı ahlaksızlıkla karıştırıyorlar.

Ahlak dine bağlı bir şey değildir. En büyük medeniyet kendi sevdiğine saklayıp istediği giyinmek ve istediğini yapmak değil midir ?

İnsanları yargılamıyorum özgürler ama sırf medeniyetin seks yapmak olduğunu savunanlara karşıyım.

Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Seks yapmak ya da yapmamak bir tercihtir.

Yapan da masum yapmayan da masum bana göre.

Hiçbiri birbirinden üstün değil.

0|0
    0|0
    • :) benim için de öyle fakat benim derdim yapmayanı medeniyetsiz cahil görmeleri. Yapanı kutsal yapıp modern sanması kendini.

• Teşekkür ederim cevabın için :).

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• yoo ben bakire olduğum için kendimden utanmıyorum gurur duyuyorum.

0|1
    0|1
  • Bu utanılacak degıl gurur duyulacak bır sey benım ıcın.

Utananlar neyden utanıyor anlayamıyorum, sacmalık.

0|1
    0|0
  • katiliyorum. ama mesela ben hic utanmadim. kendimle gurur bile duyuyorum

0|1
    0|0
  • erkeklerin vermeyen kezban demesine kimse kanmasın

0|1
    0|0
    • :D erkeklerde ayrı bir alem zaten vermeyen kezban oluyor bakire arıyorlar ama sonunda.

• sonundada diktirmişlerle evlenp kekleniyoalr haberleri yok herks kendi gibi birini alır bunu unutma

• Haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• işte öyle kendine özgü moda yapan giydiğini kendine yakıştırıp başkasını önemsemeyen insanlarda var yok değğil en azından ben öyleyim :)) bende bakirim ama sana şu konuda karşıyım en büyük medeniyet istediğini yapıp giyinmek değildir bir söz var ahlakın yoksa dilediğini yap diye eğer kendini gittiğin yolda frenleyebiliyosan güzeldir yoksa bazı insanların edep çiçekleri sararmış bunlar medeni değil.

0|1
    0|0
    • Sadece bir örnek verdim medeniyete bacaklara azanlar filan olduğu için en güzel örne kbu olduğunu düşündüm.

:) cevabın için teşekkür ederim.

• rica ederim.

• Sadece Bakire olmamak icin Seks yapmak sacmalikdir evet. Ama evlilik önce cinsel iliski Ahlaki bozmaz, ahlak bacak arasinda degildir.

Ahlaki bacak arasinda arayanlar cok zavalli insanlar.

0|1
    0|0
    • Ben zaten seks yapmaya bir şey demiyorum. Benim derdim bakire olunca insanların utanmasıdır yoksa evlilik öncesi seks ahlaksızlık demiyorum.

• Sekse verilen değer çok abartılıyor. İnsanlar hormonlarının kölesi olmuş durumda.

0|1
    0|0
Yükleniyor...