Erkek prezervatif kullanmazsa herhangibir olumsuzluk oluşur mu?

Anal seks de erkek partner prezervatif kullanmazsa herhangibir olumsuzluk oluşur mu

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Üstteki sorun mevcutlu bayanında dediği gibi lavman yaparsanız bir sıkıntı oluşmaz. Ayrıca ilk kez yapoacaksanız sakın vajinaya girer gibi hızlı ve sert olma kızın canını çok yakarsın. Bol vazelin kullan her ikinizede ve parmakla alıştırma yap sonra yavaşca giriş yap. KS de yakında anal dersi verecem millete.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kondom şart. link

1|0
    0|0
  • en fazla ... bulaşır :Dtiksincim bugün:D

0|1
    0|1
    • benim karşı olduğum bir ilişki türü.ama yok ben yapıcam diyoan kız arkadaşına söyle lavman kullansın iki dakikalık zevk için hastalık kapıp öleceksiniz

• Diski bulasir haricinde bisey olmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yapacağın hatuna söyle de iyice bir temizlensin. Aksi takdirde penisin b*k içinde kalırsa şaşırma :))

0|0
    0|0
  • oluşmaz...

0|0
    0|0
  • anal sekse hiç bulaşma :D

0|0
    0|0
    • Sen anlamadıysan o anladı kapasiten yetmiyor demek ki.

İlk cümle sorduğuna cevap devamı kızın canının yanmaması için. Bak anlaman için açıklama lazım sana. Ama ona gerek yok çünkü adam zeki.

• canı yanmaması için nasıl anal seks yapabilirim demiyor, kondom kullanmazsam ne oluyor diyor..

virüs tasiyorsa bulasabilir, dışkı bulasabilir. olacaklar bunlar.

• Yaptıracak olan kişi açsın biraz araştırsın nasıl temizlik yapılıyormuş diye hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Hak yolu varken be gerek var oralara topu topu bir tanecik zaten kıyamam ona ben :)

0|0
    0|0
  • penisin düştüğü hallere bak onunda bir haysiyeti var her yere sokmayın bence :))

0|0
    0|0
  • Hijyen sağlanmış ve birçok hastalığın önüne geçilmiş olunur. Örneğin bağırsak kanseri.

0|0
    0|0
  • dene sende gör ebeyı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...