Mastürbasyon yardımcı maddesi olarak ne kullanıyorsunuz?

mastürbasyon yardımcı maddesi olarak ne kullanıyorsunuz?

el,kol,şişe, damacana vb gibi nesneleri sormuyorum... :)

sabun, krem, şampuan, kondom, prezervatif, tükürük, ve benzeri kullananlar, benim ıslaklığım bana yeter diyenler... dökülün..

ben kayganlaştırıcı kullanıyorum, hem sağlıklı hemde sabun gibi tahriş etmiyor, ayrıca bayanlarda doğal vajina ph'ini da bozmuyor

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yardımcı madde kullanmıyorum.

0|0
    0|0
    • sen kullansan sasardım zaten :) libido yerinde, saglık yerinde, ıslaklık yerinde... daha ne olsun :P

• Hayal gücünü de mi kullanmıyorsun?

• "sabun, krem, şampuan, kondom, prezervatif, tükürük, ve benzeri kullananlar " demiş soran.Hayal gücüyle alakalı bir soru değil.

• benim adam hergün üstüme atlarken mastürbasyon yapmaya fırsat kalmıyor kii...

0|1
    0|1
  • bebek yagı :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kuru kuruya :D

0|1
    0|0
  • damacana mi ? onla da yapan mi varmis aga ya. midem bulandi elimi surmucem bi daha kucuk bana :.. Haci sakir mi tahris ediyor ?

0|0
    0|0
  • şişenin içine sıkışırsa doktora gidebilecekmisin şişeyle :)

0|1
    0|0
    • .::D:D hahahah

• google da aratsan bulursun.. damacanaya tecavüz eden sucu diye :P

• bende dalga geçiyorsun sandım bundan sonra her damacana açmamda o adam aklıma geliyor ya bizim su bursa'dan geliyor acaba tecavüze uğrayan damacana var mı ? bundan sonra dizi çekerler artık

Fatmagül'ün suçu ne ?

Damacanının suçy ne ?

link 'e bakın damacanaya siyah etiket yapıştırmışlar tanımayalım ve rencide etmemek için :)

• Böyle eylemler yapmayalı çok uzun zaman oldu:) Belki lise1de falan:) İnsan sevgili bulmak varken neden kendini kendisiyle aldatır ki?

0|0
    1|0
  • ne gerek var böyle şeylere ellere devam :)

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcılı ince prezervatif, heryer çok temiz olacak

0|0
    0|0
  • :):)):

0|0
    0|0
  • partnerimi kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Biseksüel olarak vibratör vs. her mum kalem

0|0
    0|1
  • ortası delik hacışakir kalıp sabun kullanıyorum...

0|0
    0|0
  • Zeytinyağı iyi geliyodu. ama şimdi ihtiyacım kalmadı, doğal sıvılar jayganlaştırıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...