Neden böyle düşünülüyor?

24 yasinda yurtdisinda okuyan, modayi takip eden yani guzel ve shik giyinen, makyaj yapan, araba kullanan tek basina surekli alisverise sinemaya falan giden ama hic sevgilim olmadi dedinde inanmayanlar neden inanmaz yani bakire olmadimi mi dusunuyolar sizce tek takildm icin boyle giyindigim icinmi neden?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• İçime şüphe kuşku düşer...

Ama ben dediğinden ötesine geçemem, Vicdanıyla başbaşa bırakır, korkumu kenara atar ona inanırdım...

Zaten en başta konuşurum üsteleyerek dürüst ol diye, ondan sonrasında bana birşey olmaz, olan ona olur...

Onun dilinde biter bu tür konulardaki cevaplar .)

Bu AŞAMA kişisel görüşüm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Genel erkek zihniyeti, tek yaşayan, kendine bakan kadına bakire değildir gözüyle bakar, çünkü ilk bakışta sığ düşüncenin ürünü olarak en kolay yemdir gözlerinde... Tabisi istisnalar mevcuttur her zaman, karşındakine göre değişir bu iş ve durumun akışına göre

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• giyimin takıldığın yerler bide hal ve hareketlerin erkeklerin bu kız kaç kişinin altına yatmıştır biliyonmu demesine sebebiyet verebilir

1|0
    0|0
  • İmaj ile cinsellik farklı şeyler... Giyimle kuşamla insanın nasıl bir libidoya sahip olduğunu anlayamazsın. Veya yatakta nasıl olabilieceğini... Öyle açık kızlar var ki dıştan bakan "ooo bu kız yatak da süperdir" dersin, reelde bildiğin patates çuvalıdır. Ya da tam tersi türbanlı bir kız çok ateşli şekilde sevişebilir. Bakirelik için de bu böyle. Bazısı sanıyor ki her mini etek giyip, gezip tozanlar her gece biriyle yatıyor... Her türban takanda 5 vakit namaz kılmıyor ve her evden çıktığında mukabeleye gitmiyor. Gidin herhangi bir sahilyolu kayalıklarına en çok kimler sevişiyor görün. Onun için bekaret, namus, ahlak gibi kavramlar giyim kuşamla alakalı değildir. Bir kız yaşadığı çevre, ailesinin dünya görüşü, arkadaş çevresi yüzünden bazısına göre çok açık giyinebilir. Lakin çok rahatta kendini evleneceği erkeğe saklayabilir. Bunda garipsenecek bir durum da yoktur.

0|0
    0|0
  • Ben bakire olduğunu düşünürdüm sonuçta herkes ne giymek istiyorsa giyer ama sevgilim olduktan sonra mini etek giyemez :)

0|0
    0|0
  • Güzel kızların çoğusu yalnız kalıyor genelde bu kız boş değildir muhakkak sevgili vardır diye yaklaşan olmuyor belki o nedenle inanmıyorlardır bu bir tercih meselesi

0|1
    0|0
  • anlattığın yaşantıyla sex hayatının ne allaaaakesi var?

2|0
    0|0
    • giyimim yasadigim hayat falan sanki farkli gozle bakiyolar bir kac kiside teklif etti erkeklern gozunde o tur kizlara mi benziyorum anlamadim

• yurtdışında okuyan arkadaşlarım var.Sex hayatları içler acısı.Moda okuman sosyal faaliyetlerde bulunman Çok güzel ve dekolte giyinmen aktif bir sex hayatın olduğunu göstermez.Onlar insanların gerzek önyargıları

• bugünde sorular hep bakirelikten gidiyor

1|0
    0|0
    • evet bende farkettim ama aklima bu soru takildi erkekler bilmeden yargiliyolar bazende

• ağzı olan konuşur onlar seni ilgilendirmesin önemli olan geleceği paylaşacağın insan

• basına buyruk oldugundan ve bu guzel kızı mutlaka delmişlerdir düşücesi sabit kafalar hala dolu her yerde sen kendinden eminsen gerisi teyyare

0|0
    0|0
  • Ben inanırım, sen onlara bakma.

0|0
    0|0
  • Bir insan istediği gibi giyinir ve davranır. Ne yaparsa yapsın bu bir insanın bakire olmadığını düşünmenize neden olmaz. Düşünenler gevşektir :)

0|0
    0|0
  • hangi ülke hangi ülke?

0|0
    0|0
  • bazi guzellerin kaderi yalnizliktir

0|0
    0|0
  • senin gibi hatunu alıp baş tacı yapmalı

0|0
    0|0
  • 24 yaşında, mini giymen yeterli ufak olsan o gözle bakmazlar zaten

0|0
    0|0
    • mini giyince noluyo yani

• yanliz turkler ve musluman olanlar burdada yanlis anliyo galiba :/

• Müslümanlıkla alakası yok yapı. bu ülkede de 30 yıl sonra Avrupa da olduğu gibi olacak

• belkide... Kişi kendini bilir sıkıntı yapma derim atarlar tutarlar. Sende mesela fotoma baktığında neler diyon gibi ;)

0|0
    0|0
  • insanlar görüntüye yani kürküne göre görüyo seni birraz seksi biraz edalı biraz cesur giyindinmi kesin bu hatun yattagı adamları yatakta parcalamıştır derler tabi buda ön yargı kimse senin kukunun bekcisi değil :D

0|0
    0|0
  • seni kendini beğenmiş ; hiç bir erkeği beğenmeyen birisi olarak görüyorlar...

0|0
    0|0
  • açık giyiniyorsaan herkes bakire olmadını düşünür tabiki yurt dışın da olması da var tabiki

0|0
    0|0
  • bence bakiredir o kız kesin

0|0
    0|0
  • Oyle giyindigin icindir. Nasil imaj yarattigin onemli..

0|0
    0|0
  • şaşırırım ama olabilir neden olmasın o kızda beğeneceği erkek çıkmamıştır karşısına

0|0
    0|0
    • evet oyle hem insan yanlizliga alisinca kimseyi istemiyo hayatinda :(

• Vayy be toplumun yargısı ne kadar değişmiş

Oysa yıllar önce tam tersiydi

0|0
    0|0
  • Ben insanları çok iyi tanıdığımdan aşağı yukarı kimin ne olduğunu anlıyorum ama insanlar genelde olaylara önyargıyla yaklaştığından durum senin bahsettiğin gibi. Bir insanın bakire olup olmadığını kesinlikle bu şekilde değerlendirmem ki senin dediklerinin aslında bakire olmamayı çağrıştıran hiçbir yanı yok. Sen insanların algısından rahatsız olmuşsun ki bu soruyu soruyorsun. Haklısın ama anlattığın gibi biriysen evet maalesef insanlar genelde bakire olmadığını düşünecektir.

0|0
    0|0
  • Havalı olduğun için, ulaşılamayan ciğere mundar denilmesi gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türk erkeği namus kavramına çok düşkündür ama sadece kendi aile namusuna . Ailesi dışında ki her bayan yolda yürürken bile yatacak erkek arar ona göre

3|1
    1|0
  • boşver güzelim sen onları ve kimseye kendini ispatlamana gerek yok sen hayatını dilediğince yaşa o tarz insanlara bakire değilim desen bu seferde adın motora çıkar bak yurt dışında yaşıyo yatıp kalkmadığı insan yok derler sen kendini biliyosun ya o yeter bence...

1|0
    0|0
  • bakırelıkle bunun alakası yok.okadar havalı olup sosyal olup sımdıye kadar erkek arkadasın olmadıgna ınanmıyolardır.ne yanı her erkek arkadası olan kız bakıre degılmı yanı

0|0
    0|0
  • bekaret takıntısını bırrakmadığın sürece istediğin kadar yurt dışı yurt içi bir şeyler yap dur. kezbanlıktan sıyrılamazsın. canın istememiş seks yapmamışsındır. bundan bize ne kime ne?

0|0
    2|0
Yükleniyor...