Bu hayal kırıklığını silmek için neler yapabilirim?

saçma belki ama ben yarı bakire gibi hissediyorum kendimi.çünkü ilk deneyimim hayal kırıklığı oldu...cok acı cektim cok kan kaybettim :) şimdi o anları silip tekrar başlangıç yapmak istiyorum...bana tavsiyeleriniz nelerdir ? ilk ilişkim 1 2 dk sürdü ayrıca...bide bu hayal kırıklığını silmem için neler yapabilirm ?

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• "Yarı bakire" tabirini de ilk defa senden duyuyorum. Kızlığın gitmiş kan akmış ise artık bakire değilsin, önce bunu kabul etmelisin. Çok kan kaybettim demişsin normal bir kanamadır o çok fazla kan kaybedilmez. Sadece sevdiğin kişiyle beraber ol ve vajinal ilişkiye.başlamadan önce onla.uzun bir süre öpüş, vajinan iyice uyarılsın. Sonra da direkt sekse geçin. Sen büyük ihtimalle zevk alamamışın ve kan senin iştahını kesmiş ama dert etme, dediklerimi yap çok zevk alacaksın ;)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yani büyük bir şehirde yaşıyorsan prof bir erkekten yardım alabilirsin tamamen halleder işi emin ol :)

0|0
    0|1
  • İlla terim uyduracağız. İlişkiye girmişsin bunun daha bakireliği mi kaldı...

1-2 dakika o ne ya... Ön sevişmesi var bunun pozisyonu vs. var sen acemi partnerin senden de acemiymiş... o nedenle sorun yaşaman normal..

Acemilerle iş yaparsan olacağı bu...

1|0
    0|0
  • bi jigolo tut, adamakıllı s*ksin:D

0|1
    1|1
  • ağlama duvarında ağla ?

link

0|0
    0|0
  • bana ordan çeyrek bakire.Acılı olsun

2|0
    1|0
  • Zevk almayınca bekaret bozulmuyor kuralı pek tutmaz, ilk önce kendini kandırmayı bırakmalısın.

0|0
    0|0
  • 1-2 dakika... aklıma aşağıdaki karikatürü getirdi..

link

0|0
    0|0
  • yazık mundar etmiş bırakmış gelsene ustasına

0|0
    0|0
  • işi iyi bilen güvenilir biri yap tam kadın ol zevkten uc

0|0
    0|0
  • Gerçek bir partner bulman lazım.

0|0
    0|0
  • Ben sana istedigini verebilirim istersen :)

0|0
    0|0
  • gene gir ilişkiye

0|0
    0|0
  • psikoloğa git..o yardım edebilir sana...

0|0
    0|0
  • Ben unuttururum sana tüm olumsuz anıları :)

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş geçmiş olsun..

En az yarım saat ön sevişme ve 4 - 5 saat arası cinsel ilişki. Performans kaybetmeden bu önemli.

Not: ön sevişmede ve ilişkide 5 saate kadar boşalmıyorum ben o sebeple genelde eski sevgililerim bile arar.

1-2 dk ne kötüymüş o.

genelde ilk ilişkide en az 40 dk kadar uğraşılması gerekir iyice gevşemesi açılması ve az acılı olması için...

1|0
    0|4
    • hay sallamasyon hay...

• 4-5 saat arası he :D Mk önüne bir karı getirsem 5 dakikada boşalırsın :D

• altımda bacağını hissetmeyen bayılan da oldu kendinizle karıştırmayın herkesi ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...