Bakire değilim evlenmek istediğim adam nasıl karşılar?

sitede bakirelik hakkında çok şey yazıldı ve konuşuldu . ama asıl merak ettiğim neden bakire olmayan bir kız istenmiyor gerçekten de kötü gözle mi bakılıyor . ? evleneceğim adama bunu söylersem ne tepki verir sizce

Güncellemeler:
bana hiç biriyle bir şey yaşadın mı diye sormadı . ayıp olur diye sormadığını anlaya biliyorum ama bunu söylemek istiyorum vereceği tepki korkutuyor

0|0
10|37

En İyi Kız Görüşü

• başlarda sorun olacaktır fakat olgun bir insansa mantıklı düşünür benden önce yaşanmış şimdi ben ne desem zamanı geri alamaz en azından dürüst oldu diye. bunu arkadan yapanlarda var bana göre bunun bir önemi yok haaa evet keşke hata yapmasaydık ama olan oluyor .. zaman geri alınmıyor . seni bu yüzden istemezse boşver sende olan olmuş biten bitmiş

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 37

• Geçmişini kafasına takacak biriyle zaten yürümeyecektir. Bakir olmayanın bakire istemeye hakkı yok bence.

5|1
    0|0
  • Ne tepki vereceğini bilemeyiz. Anlayışla da karşılayabilir, bütün yaşanmışlıklarınızı bir kalemde silip ilişkiye son da verebilir. Buna biz birşey diyemeyiz. Bir erkek olarak söylemeliyim ki açıkçası böyle bir durum başıma gelirse ne yaparım ne tepki veririm bilmiyorum. Bu kadınları cinsel obje olarak gördüğümden değil, ama ben de kendi hemcinslerimi biliyorum. Kompleks yapanı var, acaba öncekiler benden iyi miydi, yetebiliyor muyum diye. Cinsel deneyim ile ilgili düşüncelerimiz siz kadınlar gibi değil. Erkeğin daha önceki ilişkilerini siz kaldırabiliyorsunuz. Hatta çoğu kadında evlenene kadar ne yaparsa yapsın, kaçtanesiyle yatıp kalkıyorsa yapsın, evlenince gözü dışarıda olmasın diyerek. Ama erkek böyle değil.Erkek için evleneceği kadın kutsaldır, hele hele bir ömür geçireceksen, çocuklarımın anası diyebileceği bir kadına başka bir erkeğin dokunduğunu bilmesi, en mahremini bilmesi bile çıldırmasına yeter. Veya seneler sonra o ilişki yaşadığın adamla bir yerde karşı karşıya gelsen ve suratına pis pis sırıtarak kocanın yanında imalı imalı bakması bile nelere sebep olabilir bunun ihtimali bile var.

Ama diğer açıdan baktığımda, yani benim başıma gelse evlenmeyi düşündüğüm kişi bakire değilim dese, en azından doğruyu söylüyor, benden saklamadı, beni kandırmadı derim. Malum tıp ilerledi, nikahtan bir hafta önce ufak bir oprasyonla kızlık zarı onarılıyor. Söylemesi bundan daha iyidir. Veya bekaretini koruyupta yemediği nane kalmayan, arkadan ilişkiye girenlerde var. Böyle düşününce de böyle bakire olacağına, bakire olmasın ama dürüst olsun diyor insan.

Yani bu iş iki ucu boklu değnek. Kararı sen ver.

0|0
    0|0
  • iyi bilardo oynayan,eşli batak ve eşli okeyde iyi olan,pes oynarken beni zorlayabilen,30 yaşından gün almamış,sex konusunda en az 5 yıl tecrübeli a2 sınıf ehliyeti olan(yeter artık motor sürerken yakalanma korkusu beni benden aldı)her hatun makbuldür.bekaret aranması lüzumsuz bir aktivite.

1|0
    0|0
  • adamına göre değşir. Kendisi bir şeyler yaşamamış adam kabullenemez.

kendisi yaşamışsa belli bir yaşa geldiyse normal karşılaycak.

misal ben. Alakam bile olmaz. Zaten bakire kaç kız var ki artık büyükşehirde ve belli yaşın üstünde.

0|0
    0|0
  • tamam kötü bişey değil.. namusta o değildir ama ne diye yaparsınız ki.. biliyorsunuz türk erkekleri bu duruma nasıl bakıyor niye denersiniz anlamıyorum... gez dolaş öpüş. ama neden yatarsın.. ben bir kıza uygun görmüyorum yatmasıı.. ne yobazım ne muhafazakarım ama bence uygun değil.. sen erkeksin sen niye geneleve gidiyorsun diyebilirsiniz. hayır işte gitmedim o nedenle böyle konuşuyorum.. uçkuruna sahip çıkan gitmez.. hayatta herşey seks değil.. ama bir kız evlenmeden yatıyorsa başaksınla o kız aşk maşk yaşayamaz. ayrıca ilk yattığını unutamaz. hayatta kimseye o yoğun sevgiyi aşkı hissedemez..

0|0
    0|0
  • Evlenecegin insanla bunu evlenmeden once paylas. O insan olgun, anlayisli ve gormus yasamis bir insansa zaten sorun cikmaz. Evlendikten sonra ogrenirse ikinizde huzursuz olursunuz. Laplaplap arkasin yazdigi gibi arkadan yapipta soylemiyenler var. Adam nerden bilsin. Ama durust olman sana hep faydali seyler kazandiracaktir.

Butun kizlarimizin kulagina kupe olsun lutfen, yapipta daha sonra care aramaktansa bu hatayi yzpmayin ve omur boyu huzurlu yasayin.

0|0
    0|0
  • bakirelik kadının güven sigortasıdır onu kaybederse herşeyini kaybeder

4|1
    1|1
  • Geniş adam çok memlekette bulursun elbet ama kesin söyle sonra kötü olabilr

1|2
    1|0
  • bence bakire olup namuslu oldugunu sanan yanilabilir, benm istedgm o ince yapili zar degildir, bi kereye mahsus ne okdugunu gosteren bizz erkeklerinse bununla yetinip mutlu.. Hayir asla oyle degil varsa insann icinde omurluk vardir, bi secim yapilcaksa 2dkda bozulabilen guven verici birsey icin yapilmamali.

1|0
    1|0
  • valla evleneceğin adam bunu sorun yapacaksa evlenme zaten.. sana böyle bişey sorup senden bakire olmanı bekliyorsa sende ona sor senden önce birisiyle sevişimiş mi diye? senden önce kimseyle bişey yaşamadıysa böyle bişey bekleyebilir hakkıdır ama kendisi yaşadıysa sanada böyle bişey sormaya hakkı yoktur ...

1|0
    0|0
  • söylemen gerek bence söyledıkten sonra hareketlerı degısıyorsa onu daha sonra burada paylasırsın senin durust olman onmlı gerısı senın ıle sevgılın arasında kımseye soz dusmez ...

0|0
    0|0
  • mesela düşün şimdi 2-3-4 vaya kaç taneyse işte erkekle beraber oldun eşinle bi ortama girdin dünya küçük o yattıgın adamlardan birisi o ortamda, adam arkdaşlarına doğru döner derki şu kucağında çocuk olan kadın varya 2 sene önce benim kucağımdaydı şimdfi evlenmiş bide çocuğu var yazık adama, sırf böyle bi muameleyi görmemek için istemezdim şahsen.

0|0
    0|0
  • bak vereceği tepki korkutuyor demişsin güncellemede ama sen olsan bilmek istemezmisin yane çocuklarının babası olacak adamın geçmişini hem belki o kendisini eşine saklayanlardan böyle bir adama bu yapılırmı kesinlikle söylemen gerek hiç bir erkek hak etmez bunu :( hele birde evleneceği ciddi düşündüğü kadınsa şahsen evleneceğim kadının herşeyini bilmek isterim ki zaten evlilikten önce iş daha yeni ciddi olurken oturup konuşucam

0|0
    0|0
  • Valla kişiye göre değişir. bu iş okumuşlukla olmaz. aldırmayan adam olabilir, kafasına takan adam olabilir. bunlar mümkündür.

0|0
    0|0
  • ikili ilişkilerde eğer ciddiyet varsa yani evlilik düşüncesi hakimse cinsellik konuşulmalı nelerin önemli nelerin önemli olmadığı bilinmeli. eğer düşünce ayrılığı yaşanırsa o evliliğin temeli zaten sağlam atılmamış demektir. soru işaretleri çok olur.. eğer evleneceğin erkek bakirse bakire istemesi ona gayet doğru gelebilir. her erkek aynı düşünmez

0|0
    0|0
  • adamına göre değişir

0|0
    0|0
  • bakirelik bacak arasında değildir..

2|0
    0|0
    • tip olarak bekaret bacak arasindadir. namus ise kafada ruh dadir.

• Eğer senden önce , O da çok kişiyle yatmışsa, ve bakir degilse,. Seni kabul edebilir. ama tam tersiyse, seni kullanıp hadi güle güle der, vyea kullanmadan güle güle der. Herkes sıfır araba almak ister dimi, kimsenin daha önceden binmedigi, dokunmadıgı, üstünde kokusu duran bi araba.

0|0
    1|0
  • bakire olmayıp da gerdek gecesi lavaboya gitmek bahanesiyle vaginasına tavuk ciğeri koyup müstakbel kocasını kandıran bi kadın biliyorum :D

1|0
    0|0
  • öyle soruların kızlara sorulmasını bile hoş karşılamıyorum.bir kıza bakiremisin diye sormak gerçekten çok ayıp.ben sorun etmem böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • erkeği o tene başkasının daha önce sahip olduğu ve onunla bir mutluluk yaşadığı düşüncesi deli ediyor

1|0
    0|0
  • Soru sormak icinmi bakire digilim dedin gercektenmi digilsin.

Evlenecegin erkek bakir miymis peki o ilk kendine baksin.

1|0
    0|0
  • adam bakir olmayıpta sorun ederse adaletsizlik zaten. o zevkleri tatmış olsun seni tatmamış istesin saçmalık. hea adam bakirse kabullenemeyebilir.

0|0
    0|0
  • kendisine bi sor bakalım ne diyecek. eğer sorun olmaz derse bilki seninle dalga geçecek.

0|0
    0|0
  • Selam baci Boyle bir problemin mi var

0|0
    0|0
  • yani kabullenmesi nerdeyse imkansız kadar çok zor ben bi kere o kadar aşık olmuştum ki kabulleniyim diye bi mallık yaptım üstüne gitti kaç kişiyle beraber oldu o yüzden kabullenilmesi imkansız kadar zor...

0|0
    0|0
  • bizde ilk sahip olma duygusu olduğundan hoş kaşılama olmaya bilir ama kendisininde temiz olmadığını söyleye bilirsen çünki yaklaşık erkeklerin%98 evlenmede enaz bir veye iki kadınla beraber olmuştur ozama sindire bilir belki

0|0
    0|0
  • onu azıcık daha tanımaya çalış...ona göre davranırsın..

bilinenin aksine erkekler düşünüldüğü kadarda yobaz değildir.seni anlayabilirde..

genede söylemek için uygun zamanı gözetle...bakarsın seni kaybetmemek adına kabulde edebilir..

0|0
    0|0
  • ulkemizde hos karsılanmıyor bu durum ki evleniceğin adamda bunu %80 sorun yapacaktır

0|0
    0|1
  • hiç önemi yok bence aşk olduktan sonra

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 9

• Söyle.. Saklarsan olmaz zaten. Ayrıca bakıre olmayan kız neden ıstenmesın ki ?Hem su da var eger erkek arkadasınla ciddiysen söyle boyle bırseyı... Zaten mantıklı bırıyse şayet anlayısla karsılayacaktır ki senın kımsenın anlasıyına ıhtıyacın yok senın secımındı ısteyen kabullenir ;)

0|1
    0|0
  • En kötü ihtimal evlenmez seninle ,bende bakire değilim ve bekaret çevremde çokta önemli değil tabii bunu önemseyen çevre çok onların gözüyle baktığımda bekaret güven olarak görüyorlar seni böyle kabul etse de sen bundan şüphelendiğine göre bakerete önem veriyor sana klarşı güvensizlik oluşabilir bence en bıuyuk sorun bu .

0|0
    0|1
  • Olgun biriyse bunu anlayışla karşılayacaktır En azından dürüstsün kızlığını bozmadan da yaşayabileceğin ve onun ruhunun duymayacağı şeyler vardı Ama sen en doğrusunu yaşamışsın bana kalırsa. Zaten bunu sorun edecek adamla evlenmem mesela ben bakireykende değilkende öyle biriyle evlenmemekti düşüncem.

0|0
    0|0
  • evlenecegin kisiye bagli. benim sozlum bekarete onem veriyor ve bana guveniyor o konuda ve bugune kadar o sekilde arzulamadi herseyi evlendikten sonra yasayalim diye, hic zorlamadi beni asla. bazi erkekler kabul edebilir ama belki ilk bastan soylemesen de en azindan soyle. saklama. keske yasamasaydin ama sonucta ne yasadigini ve hangi anlamda karar verdigini kimse yargilayamaz seni cunku senin secenegin. umarim bunu anlayacak adam cika karsina.

0|0
    0|0
  • Konuşmak için gecikme. İşiin şu boyutuda var söylediğinde seni bi rcinsel obje gibi görüp birlikte olmakta isteyebilir.Amaç evlenmekten çıkar kullanmaya gider. Öyle olursa zaten evlenmekten bahsedemeyiz.

0|2
    0|0
  • what is your numberı izle

0|0
    0|1
  • O da bakir değilse normal karşılaması gerek.

0|0
    0|0
  • bunu kabullenecek erkek sayısı az

0|4
    0|1
  • bunu sorun eden bir adamla evlenme zaten

2|1
    0|5
    • hemen sorun eden adamı kötüleyin zaten sizde hiç suç yok demi

• ssddd büyüksün kardeşm hemende geri kafalı yapıyorlar bizi öyle bir kızı zaten bir erkek istemz kıza kalmış bir karar değil bu zaten

• o zaman kısaca evlenmicem de

Yükleniyor...