Hamilelige hazır degilim sizce ne yapim

arkadaşlar yakında evlenicem ama hemen hamile kalmak istemiyorum karşı tarafta çocuk isteyen kişiler sürüyle çocugum olsa hayır demezler korkuyorum sizce ne yapim çocuk istemiyorum nasıl korunurum evlenmeden bilgi almak istiyorum yalnız net yazarmısınız

bakireyim korkuyorum hemen hamile kalmaya gerdek gecesinden bile çok korkuyorum

hamilelige hazır degilim

sizce ne yapim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kızları çocuk yapacak tavuk görmekten , yakalarını bırakıp nasıl isterlerse oyle mutlu olsunlar dememekten bıkmayan insanların düşünce yapısını anlamak mümkün değil.

Bu tip evlilikler evlilik bile değil ... Bana göre bir kızın vucudunu , nesil devamı için kullanmak . Yani kuluçka makinesinden daha değerli birşey değil böyle bakışlara sahip olunan ailelerdeki gelinler . Doğal olarak , damat da gaza geliyor düşünmeden sormadan bakalım sen anne olmak istiyormusun bedenen ve ruhen hazır mısın ya da başka bir şey mi beklentin diye , elinden geleni guzellikle ya da zorla ardına koymuyor.

Sonuç mu ; mutsuz kadın ama iyi doğuran anne .. Sanki bunun için alınmış hissinde ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu işin en garanti ve sıkıntısız yöntemi bizim RİA halkında spiral dediği aleti taktırmaktır, 1 kez taktırırsın daha sonra arkana bile bakmana gerek yok. Eşin çocuk istediğine göre condom ihtimali ortadan kalkıyor. Eğer düzenli olarak hap kullanabiliyorsan %98 koruyuculuğa sahiptir fakat 1 gün bile aksatırsan 2 gün boyunca ertesi gün hapı olarak adlandırılan ilaçlardan kullanmak gerekir, bir de bu doğum kontrol haplarının iğne ve deri altı enjeksiyon formları var 3-6 ay rahatlıkla korkmadan cinsel ilşkiye girebilirsin ama benim önerim RİA taktırman ;)

0|0
    0|0
    • Spiral denilen aleti taktirmak icin 1 cocuga sahip olmak gerekmiyor mu? Anne olmayanlara onermiyorlar. Dediginiz yontem uzun sure hamilelik dusunmeyenler icin.

• Zaten bende uzun süre hazır olana kadar hamile kalmak istemediğini anladım elbetteki birkaç aylık bir süre için böylesi bir zahmete girmeye gerek yok o tür durumlarda enjeksiyon formdaki doğum kontrol ilaçları daha garanti çözüm olacaktır

• En başta bunu eş adayınla konuşmalısın. Onun bakış açısı olumluysa bir çok yöntem var. Şayet o bu duruma karşıysa çaktırmadan ertesi gün hapı kullanılabilirsin. Fakat bu hapın sık kullanılması hormon dengeni altüst eder benden söylemesi. Onun dışında gene 6 aylık koruyan iğneler var ama oda aynı şekilde hormon dengeni mahfeder. Spiral taktırabilirsin ki aslında en sağlıklı korunma yöntemlerinden biridir. link ve bu yazıyı bir okuyun link

0|0
    0|0
    • onlar böye şeylere karşılar

kaynanam 11 tane dogurmuş erkek çocuk falan isterler dogulular

konuşmaya bile gelmezzler

nasıl hormon dengeem bozulur

• bilmedigim bir şehre gelin gidicem araştır diyorsun

• İnternette herşey var en basitinden gideceğin şehrin hastanelerini araştır al numaralarını ara ve sor istediğin her şeyi anlatırlar sana çok zor birşey değil. Çekincen varsa olmasın bunları yapmak zorundasın şuanda yoksa anlattığına göre bu adam sana boy boy çocuk dizdirecek. Bence elini çabuk tut bir plan oluştur kendine.

• Eşinle konuş

0|0
    0|0
  • Prezarvatif kullanarak korunun,

0|0
    0|0
  • ilaç kullanmayı tavsiye etmem.. zararları vardır sanırım.. azl edebilirsiniz.. eşiniz isterse.. azl : orgazm olacagı anda içinizden çıkması... ama bu sizin açınızdan pek hoş olmaz hazzınızı azaltır.. prezervatifte hazzı azaltır.. korkular yersiz.. korkunuzu yenin.. akışına bırakın.. "kıyamete kadar dünyada var olması gereken kişiler var olacaktır" (ayet) akışına bırakın derim...

0|0
    0|0
    • evlenecegm adamla çok konuşadık öyle tanımıyorum hemen çocuk olursa pşman olursam ondan korkuyorum o prezervatif kullanmaz hamile kalsam sevinir ilk geceden kaldım diye erkegim diye onurlanır ama ben o şerefi vermicem

• siz kararınızı zaten vermişsiniz..

• çocuk istemiyorum net ama bilgim yok

• kimse seni bir şey için zorlayamaz

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullan eşinede anlat durumu hemen istemiyorum de zamanı geçmiyor

0|0
    1|0
  • Doğum kontrol hapı kullan.

0|0
    0|0
  • hamile kalma o zaman:D

0|0
    0|0
  • birşey olmz alışırsın

0|0
    0|0
  • insanlar aylarca uğraşıyo ve normal kabul ediliyo zaten o kadar da kolay değil :)

0|0
    0|0
    • doguda hala o zihniyette insan var okumamış kişiyse aynı kafa

• allah beni budertten kurtarsında evlenmeyim diye dua ediyorum

• Bi cemaate gir . İşler yoluna girer . Allah gönlüne göre verir. Oturup kara kara düşünmekle olamaz.Dua et inanarak .

Bence o kadar da sorun etme hanzo da olsa anlar bir şeyler.istemiyorumun anlamını biliyodur ve de yeniler değişik yaaa.

eskiden babalarımız 10 kardeşmiş biz 2 3 kardeşiz yani.

orda da öyle olur heralde.

Kib Dua et bolca.

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlendikten sonraki ilk adetinde spiral taktır..Ben de kullanıyorum..Hiç sıkıntısı yok..Evden de bir bahaneyle çıkıver artık..Hapiste değilsin ya..Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz

0|0
    0|0
    • devlet hasaneside yapıyor mu yoksa illa özel muayene mi gerek

• inşaallah öyledir

• elinin altında bilgisayar ve internet var bir araştır..Olmadı sağlık ocaklarına telefon et..duruma netlik kazandır

• Burada yanlış bilgi alabilirsin bence bir doktorla görüş hem sana en uygun korunma yöntemini onlar sana söyleyeceklerdir.

0|0
    0|0
  • Önce bir doktora görün. O sana uygun bir dogum kontrol yöntemi önerecektir.

0|0
    0|0
    • onlar karşılar dogum kntrolüne evlemeden bir şey hazırlamam lazım

• Dogum kontrol haplarini evlenmeden 1 ay once kullanmaya basliyorsun. Bir hastaneye veya saglik ocagina git. Gerekli bilgiyi verirler.

• Ben 1 buçuk yıllık evliyim ginera adında doğum kontrol hapı kullandım 2 ay önce bıraktım ve 8 haftalik hamileyim. Ve dünyanın en mutlu insanı benim

0|0
    0|0
    • bizimkiler karşılar hemen 1 aylık gelinken sorarlar hamilee misi degilswen kısırsn falan derler ama ben bir süre isteemiyorum tanımadgım biriyle evlenicem durua göre çocuk yaparım

dgum kontrrol haapı nasıl kulanılır onu bile bilmiyorum anneme söylese kızar evden bir şey hazırlamam lazım nikahta ce

• Eşinle konuş hemen çocuk istemiyorum de

Yükleniyor...