Sizinle Dalga Geçtiler Mi ?

İlkokul ortaokul yıllarında sizinle dalga geçen oldu mu ? Özellikle ilkokul döneminde bir kusurunuz yüzünden (gözlük kullanma sürekli kırmızı olan bir surat ya da sürekli kızarıp bozaran mosmor olan surat gibi) sizinle sürekli her daim dalga geçtiler mi ? Küçük görülüp ezilir miydiniz o dönemler. En önemli aile olmak üzere bir destekçiniz olmadığınız için hep susup oturmak zorunda mı kalırdınız ? Öğretmenin sizi takmayıp başka öğrenci sizi şikayet ettiğinde size her şeyi yaptığı olur muydu ?

0|0
21|10

En İyi Kız Görüşü

• ismimle dalga geçilirdi. eve gelip babama 'bana ne biçim isim takmışsın, bok gibi işte' derdim. o da 'onlar senin götünü yesin. kendi isimlerine baksınlar. mehmet ayşe fatma diye isim mi olur?' derdi.

öğretmene söyleyince de takmazdı. senle onla dalga geç, o da tembel derdi. böyleydi işte. zaten öğretmenime de aşıktım. ismimi seven tek insandı. <3

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• yönetim beni severdi hep.

ama bir tekte ben karşı çıkardım.

üni de de öyle idim hocalarımla çatır çatır konuşan bendim.

dalga ise evet geçerlerdi ama ben onlardan önce geçerdim.olmayan telefonum yüzünden ,uzak evim yüzünden ,küçük görüntüm yüzünden çok dalga geçilmişti .

1|1
    0|0
  • Orta okul ikideyken sevdiğim oğlan bana çok onurumu kıran birşey demişti sivilcelerimle ilgili şuan 23 yaşımdayım ve aynı oğlandan evlenme teklifi aldım.İşte hayat kimin yarın ne olacağı belli olmuyor .)

0|1
    0|0
  • Ben 5 yaşımda gitmiştim ilkokulda ilk zamanlar çok dalga geçmişlerdi bebek bu daha diye ta o zaman öğrendim kendimi savunmayı işte iyi ki erken gitmişim :))

0|1
    0|0
  • küçükken, özellikle ergenlik döneminde çok çirkindim, her yola cıktığımda mutlaka bir tane ' ay kızın tipine bak' deyip sırıtan ızlar olurdu.

0|1
    0|0
  • ortaokulda benım bacaklarımla cok dalga gecerlerdı sut beyaz dıyee :)) hep gulerlerdı arkamdan

0|1
    0|0
  • Bi yakın arkadaşım vardı ilkokuldayken, gözlüklü ve çilliydi onunla hep dalga geçen 3-4 kız vardı bende dayanamadım birgün hepsini patakladım ohh canıma değsin yine olsa yine yaparım.

0|1
    0|0
  • olmaz mı :D ineğin tekiydim millet arkamdan hep gülerdi şimdide çoğu g*tümde dolaşıyor çünkü tipim değişti

1|1
    1|1
  • Çok kavgacıydım valla okulda kimse dalga geçemezdi

0|1
    0|0
  • İlkokulda uzun olduğum için bana Sırık derlerdi. Hay Allahım o dönemler uzun olduğum için o kadar hayıflanırdım ki, hey Allahım hey

0|1
    0|0
    • :) hala çevrendekilere göre uzunmusun ? bende iri yapılıyım. Sulak yerde büyütüyorlar derdi bana :D

• Evet tipimle çok dalga geçtiler 1 yıl boyunca yolda yürürken kafamı bile kaldıramadım çirkinim diye

1|2
    0|0
  • Hayır,gecmediler. İnsanlar hep ben çekinmişlerdir her zaman nedenini bilmiyorum,oysa korkulacak biri de degilim.

0|1
    0|0
  • soyadmla dalga gecerlerdi picler :) ama hayranimda coktu

0|1
    0|0
  • hayır olmadı benim dalga geçtirmem kendimle :)

0|1
    0|0
  • Hep soyadımla dalga geçtiler pisler.

0|1
    0|0
  • Dört göz diye az dalga gecmediler. :/

Cocukluk psikolojimin icine ettiler.

0|1
    0|0
  • Ses tonum ince olduğu için konuşma tarzım kibar ve Türkçem düzgündür. Bununla çok dalga geçerlerdi.

0|0
    0|0
  • boyum kısa olduğu için cüce diyorlardı bende onların kusurlarıyla dalga geçiyordum ama yinede tabi üzülüyordum kendi içimde

0|0
    0|0
  • Ortaokulda dalga geçiyorlardı. Susup duymamazlıktan geliyordum ama canımı yakıyordu yine de. Biraz aileden kaynaklanan, birazda bu dalgalar nedeniyle sosyal sorunlar yaşıyorum. Ama iyi yanı da var: dalga geçilmenin nasıl hissettirdiğini bildiğim için ben başkalarına asla böyle davranmadım.

2|1
    0|0
  • Gözlük takıyorum >>> dört göz dediler

Çillerim var >>>>>> çilli horoz dediler

Hafif kilom vardı >>>>>>> balina dediler

Dalga geçilmicek bir tarafım yoktu.

0|1
    0|0
  • Evet ilkokulda bu yüzden çok sıkıntılar yaşadım.

0|0
    0|0
    • Ben hala sosyal ruhsal mekaniksel sıkıntılarını yaşıyorum etkileri devam ediyor :)

• Özgüvenimi ta o zaman kucuk bir cocukken yitirdim icime kapandim depresyona girdim. Cok sikintilar yasadim. Ancak liseyi bittikten sonra bitti bu sıkıntım.

• Bende liseden sonra toparlandım üniversite de daha iyi oldum ama dediğim gibi hala o dönemim izlerini taşıyorum. O olayların etkileri var yaşantımda

Erkekler Ne Diyor 10

• Bi ara ortaokuldayken saçımda kepek vardı ve ter kokuyordum millete alay konusu olmuştum sonra dellenip sınıfta bir kaç kişiyi patakladıktan sonra herkez sus pus tabi o zamanlarda gaza gelip kendimi süslemeye başlayıp haftada 3 kez banyoya giriyordum :)

0|1
    0|0
  • ilkokul 2. sınıfın ortalarına kadar nerdeyse bütün sınıf benmle dalga geçerdi okuma yazma bilmediğim için, ben de onlara bir ders verdim;... ortaokulu birincilikle bitirdim

1|1
    0|0
  • evet.boyumla.Düşün kayıt yaparken kimlik istemişler yaşım için.Hatta müdür seneye kayıt edelim ezilmesin dıslanmasın arkadaslarının arasında dedi.Müdürle başladı bide Tansu diye bir gıcık hatun vardı hep dalga geçerdi.bacağına gelırdım ben.Tuhaftir ki imkansız olandır aşkı farklı kılan.Ona aşıktım.ama çok üzmüştü.Ama dönüşüm kötü oldu canını cok yaktım.

0|1
    0|0
  • Ben bunları yaşamadım çocukkende baskındım o dalga geçenlerden biriydim yani

0|1
    1|0
  • Her zaman geçtiler ama aldırmıyorum =_= Beni suçladıklar şey benim seçimim degildi çünkü. Ben ailemin olmamasını seçmemiştim Tanrı seçmişti onla dalga geçmeleri lazımdı neden p.ç yarattın diye.. Ondan dolayı hiç birini üslenmedim..

1|1
    0|0
  • yiyorsa geçsinler :D

0|1
    0|0
  • Evet geçtiler özrüm yüzünden, orta okulu 5 okul değiştirerek bitirdim

parçalıyodum artık dalga geçenleri, Liseye geçince takmıyodum artık

0|1
    0|0
  • Ilk okulda pek sorunum olmadi iriligim disinda orta okulu Turkiyede okumaya baslayinca Turkcemle baya dalga gecen olmustu :/ Bir de bacaklar biraz uzunca oldugundan leylek diyolardi iste :D

0|0
    0|0
  • Allah'a şükür olmadı.

0|1
    1|0
  • gözlük kullanırdım. ama megalomanlık olsun diye söylemiyorum sınıfın en çalışkanı , en iyi futbol oynayanı, en güçlüsü, ve en yakışıklısı olduğumdan dalga geçemiyorlardı. şimdi gözlük yok ama yukarıda bahsettiğim özellikler yıldan yıla kayboldu. sanırım arkamdan dalga geçiyorlar:))

0|1
    0|0
Yükleniyor...