Evlenmeden önce seks yapmama saplantısı ne derece mantıklı?

Epey bir süredir sitedeyim, aylar önce spor ile ilgili bir şey sormak için üye oldum, ondan sonrada da kaldım sitede.

Ya anlayamadığım bir şey var, cinsellik insanın yemek yemek, su içmek kadar doğal bir ihtiyacı, ama genelde özellikle kadınlar evlenmeden cinselliğe çok karşılar.

Bu bana şey gibi geliyor, evlenmeden su içemezsin, yemek yiyemezsin demek gibi bir şey

Cinsellik yaşamak için evlilik gibi çok ciddi ve bence çokta gerekli olmayan ağır yükü almak ne derece doğrudur ?

Ayrıca bu mantık kızları "MAL" yerine koyuyor, hatta kızlarda kendilerini mal yerine koyuyorlar. Neden mi ? Kendilerini evlenecekleri adama saklayıp, adamın evlilik, yuva garantisi karşılığında kendilerini adama veriyorlar, yani bir nevi satıyorlar kendilerini.

Kızlar siz mal mısınız? bir ürün falan mısınız? satın alınabilecek bir şey misiniz ? sizin cinsel istekleriniz yok mu? bir hayatınız olamaz mı?

İşin komik tarafı evlenilecek adam belki 30 - 40 tane kadınla yatmıştır büyük ihtimalle ve bakire ister yinede, daha da acınası tarafı ise kadınlar bu durumu bile bile kabullenirler.

Kızlar bu kadar mı karaktersizsiniz siz, ille evleninceye kadar bakire olmak gibi bir saplantınız varsa, adamdan neden beklemiyorsunuz bunu? neden adamın başkalarıyla yatmış olmasını kabulleniyorsunuz?

Bu yazdıklarımı okuyup kendinizi bir sorgulayın bakalım, gerçekten bir kişilik misiniz yoksa, erkeklere evlilik karşılığı satılan "sıfır kilometre" olması gereken hedeyilik araba falan mısınız ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• BURDAKİ KIZLAR SALAK BUNUN TEK SEBEBİ MAL OLMAMIZ BUNUN TEK SEBEBİ VAJİNAMIZA HÜKMEDEMEMİZ SANA BİNLERCE SONSUZ KADAR ARTI VERİYORUM DÜŞÜNCELERİN HARİKA

2|1
    2|2
    • ben de sana aynılarını veriyorum +1 den fazla hakkımız olsaydı sonsuz + veriridim :) bunlar mal hakkaten, tek hükmedebildikleri vajinaları aslında, sanki değerli bir elmas madeni gibi saklıyorlar, nedense anlayamadım bende :))

• ben cinselliği evlenmeden yaşadım çünkü eşim beni bakire haketmiyor zaten bizim türk erkekleri mal sevgilisyle cinsellik yaşamıyo eskorta para yediriyo onun yerine sevgilisiyle yaşasa her erkek böyle sorun olmaz :DD

• Hak etmek ya da etmemek ne demek zaten onu da anlamadım, kafa yapılarımız çok farklı galba, kadın bir birey sonuçta ve istediği ile birlikte olur, benim için bakire olmuş olmamış farketmez

Kızlar Ne Diyor 7

• Su icmemek yemek yemesek öluruz ama sex yapmamasak ölmeyiz aradaki farki bu... Ayrica herseyden önce muslimaniz bizim dinimizde yasaklanmis hem kadinlar icin hem erkeklerin icin evlilik disinda ve birbirini helalik olmak kadar guzel bir sey yok hele o ilk gece ki heycan yasamak o saflik ve temizlik cok özel bir duygu.

4|3
    3|1
  • evliliğe dair her şeyi yaşarken sorun yok ta bir imzadan korkmak nedir ?

2|1
    1|0
    • evlenınce çocuk yapmyacaksa atıyım ben o ımzayı getır

• herşeyı yaşamadım bılınçlı olrak evlılıgede bırseyler bıraktım.

• hayır ama soranı rahatsız etmesek ekleyım

• Öyle kadınları gördükçe kendimden utanıyorum. Kendilerini mal yerine koyuyolar sanki eşlerine eşya gibi sunuyolar kendilerini. Resmen o mantıktakilere acıyorum. Bakire olmak güzel tabii eşinde bakirse

0|1
    1|0
  • Siz de bir kere yaptıktan sonra önünü alamayan kaşarlardansınız.Asıl erkekler sizin gibileri "mal " olarak görüyor sağda solda şu kaltağı dün gece ne kadar ... diye anlatıyor.En azından namuslu ve temiz kalıyoruz.Müslümanım elhamdülillah öyle olmasam dahi kendimi erkeklere meze yapmazdım.

1|1
    1|0
    • bunu o kızlar için söyledim bu arada

• eşimin ilkim olması,onun kafasında hiç soru işareti bırakmamak,vücuduma dokunduğunda öncekileri hatırlamamak ve masumiyet... siz bunlardan anlamazsınız.iyisi mi sizin gibi geniş görüşlü olanlarla takılınız,hayatınızı sefahatle sürdürünüz. biz de maganda olmayan aslında sevdiği insanı sahiplenen,onu masumiyetini koruyan sevdiklerimizle mutlu olalım

• Her kim olursa olsun, sadece tek gecelik aşk yaşadığı kadın ile yaşadığı özel şeyleri, sağda solda anlatıyorsa magandadır benim gözümde ve o kadına saygısızlıktır.

• işte bu yüzden türkiyeden kaçmak geri dönmemek istiyorum :(((

1|1
    2|0
    • Helal sana, geri kalmış ülke işte, yorumların çoğuna bak, neden geri kalmış olduğumuz da belli zaten... +1

• Bu soru bana geliyo sanırım az bir kaç saat önce bir soruma cevap vermiştin :D

0|0
    0|0
  • tamam tüm kadınlar önlerine gelenle yatsınlar.evlilik ne ki.aile ne ki.ne önemi ne gereği var ki.

3|1
    1|1
    • Erkeklerde kadınlarda önlerine gelenle yatsınlar demedim, CANININ İSTEDİĞİYLE yatmasında ne problem var onu anlamadım, canı ister yatar, 5 dakikalık zevk için neden bir insanla hayat birleştirmek gibi büyük bir şeye girişilir...

• Siz zora gelmeyin aman bir yerleriniz eksilir. Beğenin yatın beğenin yatın aynı evde kim kalacak tabi zor iş.

• sanada +5 :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Hertürlü puştluğa düşünmeden dalan insanlarımız konu sex olunca cihada girerler seninle benimle..

1|1
    3|1
  • Ben kız olsam her onume gelene verırıdım. bakkala manava elektırıkcıye sutcuye kuafore hatta ust komsu şabettine bile.

0|0
    3|0
    • çocuk istemiyorsan eskortlara devam et.

• her şeyi yaşamadımdan kastın çocuk sanırım ?

• tamam ekleşelim ama söyletmek istediğim şu idi.

günümüzde karı kocaya özel olacak her şey her gün br başkasıyla yaşanıyor. evliliğe dair her olgu da öyle. insanlar bu yüzden evliliği yasal sex gibi görüyor ve korkuyor.

• adam haklı beyler. link

0|1
    2|0
Yükleniyor...