Şansa bakın yaaa kız lezbiyen çıktıı

ben uzun bir süredir ciddi bir ilişki arıyordum düzgün birini bulayım evliliğe kadar gitsin istiyordum neyse uzaktan bir akrabanın kızıyla tanıştım ...yani huyu huyumuzdandır diye ama kızı soruşturdum biraz lezbiyenmiş kız bana yazıyorda gönlü var yani istesem sevgili olucaz ama ne bu kara bahtım kem talihim ne yapayım ben :))

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• gecen sene tam bu zamanlarda aynı şey benim başıma geldi. kuzenimle tatil dönüşü istanbul'a geldik (ben zaten istanbul'da yaşıyorum) o hafta her gece dışarda takıldık ve sonradan keşfettiğimiz istiklaldeki (balo sokak :)) underground barlardan birine takılmaya başladık. gay ve lezbiyenlerle heteroların karışık olduğu bir ortamı olduğundan gecenin ilerleyen saatlerinde muhabbet baya iyi oluyordu. kuzenimin gitmesine bir gün kala iki kızla tanıştık ve sabaha kadar muhabbet ettik. sonraki günde bütün gün birlikteydik. kuzenimle kız bildiğin sevgili oldular (hala ayrılmadılar bu arada). benim takıldığım kız ise sonraki hafta beni arayıp sormadı, telefonlarıma cıkmadı. kızların ortamında baya gay lezbiyen vardı ama bizimkiler öyle değil gibiydiler. sonra öğrendim ki benim takıldığım kız biseksüelmiş ve erkeklerle düzenli ilişki yaşamıyormuş. zaten muhabettini sevmemiştim ayrıca kuzenim gibi o gece bardan kaldırdığım kızla düzenli ilişki yaşamayı planlamadığımdan ben de uzun süre aramadım sormadım. yaklaşık bir 7-8 ay sonra taksimde bir eyleme kuzenim ve kız arkdaşıyla gittiğimde onlarda geldi. yanında kız arkadaşıyla :) baya ilginc oluyor böyle ortamlar. insanı dünyada neler varmışta biz ot gibi yaşıyormuşuz diye düşündürtüyor. ama yakışıyorlardı birbirlerine. bir geceliğine onlarla takılmak istesemde aralarına girmedim :) Allah bir yastıkta kocatsın :)

0|0
    0|0
    • meşin club mü yoksa orası bende oralarda takılıyorum taksim :D

• la yoksa deşifre mi olduk :) kuzen sen misin yoksa heheh... bu arada sanırım balo sokak demem adresi bulmana yetmiş. doğru tahmin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sende gay olursun intikamini alirsin :)

0|0
    0|0
  • lez değil biseksüeldir.yemiyoruz artık bu 18 yaşındayım laflarını.azıcık bir araştır.

0|0
    0|0
  • Sorunda tamamen kendi kendine mastürbasyon yapmışsın...

0|0
    0|0
    • valla ciddiym dalga geçmiyorum geldi başıma

• kimseyi inandırmak zorunda değilim ...doğru diyorum anlamıyorsun

• o zamn o kız lezz değil bisex bir insan et yemekten iğreniyorsa tercihi sebzeyse vejeteryansa bunu değiştiremezsin ama hem sebze hem et yiyorsa sıkıntı yok dasece et yiyorsa yine sıkıntı yok işte durum bunu gibi senin hatun hem et hem ot yiyenlerden:.. yani bisex yani her iki cinsten de hoşlanan ... kendinde mucize arama...

Yükleniyor...