Böyle bir sorun yaşayan var mı?

kızlar vajina girişinde yumuşak etten ince bir köprü var dokundugunda iki yana da kayıyo kızlık zarı bu köprünün et yumuşak yani.yaşayabildim ama ilişkiye her girişte her seferinde bir acı oluyo böyle bir sorun yaşayan var mı ?

Güncellemeler:
kızlar vajina girişinde yumuşak etten ince bir köprü var dokundugunda iki yana da kayıyo kızlık zarı bu köprünün 1-2 cm içinde kalıyo deliği ikiye ayırıyo köprü ama tam ortada değil ıkınınca köprüyü sola cekebiliyosu. et yumuşak yani. bana bile komik geliyo ifade seklim ama doğustan gelen bozukluk mu anlamadm. ilişki yaşayabildim ama ilişkiye her girişte her seferinde bir acı oluyo böyle bir sorun yaşayan var mı ? soruyu eksik yazmışm inşallah daha net anlaşılırım.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı tam yırtılmamış olabilir. doktoruna görün. çok ufak bir cerrahi müdaheleyle sorununu çözebilir. kendi başına bir şey yapma zira bir sinir yapısı da olabilir o bahsettiğin parça. mutlaka doktoruna git.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızlık zarının yırtılan parçaları olmasın o dediğin köprü.

1|0
    0|0
  • uy tarifini yesinler

1|1
    0|0
  • Şuna emin ol ki bu anlattığın tarife göre kimse birşey anlamadı.en iyisi bir foto atta,bizde neyin ne oldugunu söyleyelim

0|0
    0|0
  • foto at anlaşılmıyo

0|1
    0|1
  • her ilişkide ilk kez yapar gibi..

0|0
    0|0
  • şimdi görmeden bişey diyemem yani :D

0|0
    0|1
  • ne köprüsü ya tam anlamadım.çizerek anlatırmısın?

0|1
    0|1
  • olmaz süper olur tahrik eder belki

0|0
    0|0
  • Kızlar dedin de hiç kız yazmamis :)

0|0
    0|0
  • o dediğin kızlık zarı olabilirmi öyleyse ilk ilişkinde yırtılıcaktır :)

0|0
    0|0
  • inan anlaşılmıyor.bi resim at bitsin anlayalım durumu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• o ne abi. doktora gıt sen bı

1|1
    0|0
Yükleniyor...