Kızlar, bir kızın lezbiyen olduğunu anlayabiliyor musunuz?

Biz erkekler bir erkeğin erkek olmadığını yani gay olduğunu her türlü anlıyoruz. Konuşmalarından, hareketlerinden v.s gerçi bazılarını herkes anlıyor onlar ise aşmışlar artık :) Peki yaz siz bir kızın lezbiyen olduğunu anlayabiliyormusunuz? Ve nasıl anlaşılıyor..?

Güncellemeler:
Biliyorsunuz ki günümüzde gay sayısıda lez sayısıda oldukça fazla..
yaklaşık 1 saat önce sinemada yan tarafımda iki tane kız oturuyordu. Biri diğerine erkek gibi davranıyordu kıskanıyordu falan :) aralarında konuşuyorlardı ister istemez duyuyordum yakınlarında oldğm için. Hatta gündüz beraber olmuşlar :)) çok ilginç geldi ve o yüzden açtım bu soruyu.

Saçma sapan cevaplar yazanlar için söylüyorum Anlasam nolcakki falan diyenler ltfn yazmayın boş boş adam gibi cevap vericekseniz yazın vermicekseniz laf olsun die bişeyler yazıp durmayınn

1|0
74

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu anlamak cok kolay ki.. ama yazarak anlatlablcek bsey değil iste

0|0
    0|0
  • Zor anlaşılması.Ayrıca sadece kız tavırları takınanlar gay olmuyor.Hiç beklemediğiniz bi' tip bile gay, lezbiyen olabilir.O yüzden bakarak pek anlaşılmaz bence.

0|0
    0|0
  • Anlamak zor . aşırı derecede samimi olabiliyor kızlar birbirleriyle.Kazık kadar olmuşlar el ele yürüyorsa anlaşılır tabi.

0|0
    0|0
  • Tavrından konuşmasından bakışından anlaşılır Gay lere nazaran daha zor ayırt edilir ama edilir

0|0
    0|0
  • ben ayirt edemem :S ancak kizlari suzerse ''hey yavrum'' tarzinda o sekilde.

0|0
    0|0
  • Anlasam nolcakki?Anlamaktaki amaç ne ben onu anlayamadım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• izliye izliye artık anlar oldum

0|1
    0|0
  • burada yorum yapanların hiçbiri lezbiyen görmemiş bu çok belli

0|0
    0|0
  • Ben bazen, sımsıkı sarılıp fotoğraf çektiren kızların lezbiyen olabileceğini aklımdan geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • sana nasıl bakıyor . buradan anlarsın , niyeti anlamak için hep gözlerine bakacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...