Kapat

Kızlar, bir kızın lezbiyen olduğunu anlayabiliyor musunuz?

Biz erkekler bir erkeğin erkek olmadığını yani gay olduğunu her türlü anlıyoruz. Konuşmalarından, hareketlerinden v.s gerçi bazılarını herkes anlıyor onlar ise aşmışlar artık :) Peki yaz siz bir kızın lezbiyen olduğunu anlayabiliyormusunuz? Ve nasıl anlaşılıyor..?

Güncellemeler:
Biliyorsunuz ki günümüzde gay sayısıda lez sayısıda oldukça fazla..
yaklaşık 1 saat önce sinemada yan tarafımda iki tane kız oturuyordu. Biri diğerine erkek gibi davranıyordu kıskanıyordu falan :) aralarında konuşuyorlardı ister istemez duyuyordum yakınlarında oldğm için. Hatta gündüz beraber olmuşlar :)) çok ilginç geldi ve o yüzden açtım bu soruyu.

Saçma sapan cevaplar yazanlar için söylüyorum Anlasam nolcakki falan diyenler ltfn yazmayın boş boş adam gibi cevap vericekseniz yazın vermicekseniz laf olsun die bişeyler yazıp durmayınn

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu anlamak cok kolay ki.. ama yazarak anlatlablcek bsey değil iste

0|0
    0|0
  • Tavrından konuşmasından bakışından anlaşılır Gay lere nazaran daha zor ayırt edilir ama edilir

0|0
    0|0
  • Zor anlaşılması.Ayrıca sadece kız tavırları takınanlar gay olmuyor.Hiç beklemediğiniz bi' tip bile gay, lezbiyen olabilir.O yüzden bakarak pek anlaşılmaz bence.

0|0
    0|0
  • Anlamak zor . aşırı derecede samimi olabiliyor kızlar birbirleriyle.Kazık kadar olmuşlar el ele yürüyorsa anlaşılır tabi.

0|0
    0|0
  • ben ayirt edemem :S ancak kizlari suzerse ''hey yavrum'' tarzinda o sekilde.

0|0
    0|0
  • Anlasam nolcakki?Anlamaktaki amaç ne ben onu anlayamadım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• izliye izliye artık anlar oldum

0|1
    0|0
  • burada yorum yapanların hiçbiri lezbiyen görmemiş bu çok belli

0|0
    0|0
  • Ben bazen, sımsıkı sarılıp fotoğraf çektiren kızların lezbiyen olabileceğini aklımdan geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • sana nasıl bakıyor . buradan anlarsın , niyeti anlamak için hep gözlerine bakacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...