Ergenliğe girdiğimden beri böyle, ne yapmam lazım?

merhaba benim sorunum cinsel ilişkiye girememek

4. sınıfta ergenliğe girdim Şu an 21 yaşındayım hiç bir kızla beraber olmadım

elime sayısız fırsat geçti ama tam olucakken reddediyorum bunu yapamam onu seviyorum diyorum 2 gün sonra terk ediliyorum canım çok seks yapmak istiyor fakat yapamıyorum bu yaz başka bir şehirden kız arkadaşım geldi ama sadece arkadaş genelde yalnız biriyim hiç arkadaşım yoktur bu kızda eski bir arkadaşımın sevgilisi bizde kalıyorlar yanında okuldan arkadaşınıda getirdi üniversitede okuyorlar

geceleri denize giriyoruz biraz alkollüyüz ama sadece 1-2 bira dün arkadaşımın arkadaşı yüzmeyi bilmiyor ben ona öğretmeye çalışıyordum ama tabi onu çok arzuluyorum benim arkadaşm ayak fetişisti olduğumu biliyor bunu arkadaşınada anlatmıştır zaten neyse kızın heryeri çok güzel denizde ona su üstünde yatarken durmayı öğretiyordum bir elimle poposuna yakın olan bacaklarından diğer elimlede suyun altından belinden tutuyordum benim şeyim çoktan kalkmıştı ve altımda boxer vardı boxer'ın penis kısmından şeyim büyüdüğünden düğmelerin arkasından çıkmıştı sonuna kadar kalkık durumdaydı

ben kızı bıraktım su üstünde duruyordu gözleri kapalıydı onu izliyordum sonra gözlerini açtı ve boynuma sarıldı ama suyun boyu belimizdeydi o boynuma sarılınca onu resmen kucaklamıştım ve şeyim onun poposuna sürtüyordu gülerek neden braktın niye bıraktın falan diyordu bende hiç bişey demeden o andan zevk alıyordum sadece gülümsüyordum ona sürttüğümü anlamışmıdır ? size ? eve döndükten sonra herkes uyudu ben zaten sabahlara kadar uyumuyorum onun babet ayakkabılarını aldım gizlice kokladım ve ayakkabılarıysa defalarca kendimi tatmin ettim o uyurken heycanımdan ona yaklaşamıyorum bile.

birazdan yine denize gideceğiz telefondan girip cevaplarınızı okuyacam ben bu kızla ilişkiye girmek istiyorum ve bakire olmadığınıda biliyorum ne demem lazım ne yapmam lazım ne dersem beni reddetmez ?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya ne utanması o kadar fırsatı kaçıran aklını ... neyse öyle malafat kalktığı zaman kızdan saklama görsün kaktığını sonrası gelir hatta sürttür biraz

0|1
    0|0
    • Tokat yemeylm snra ? 8-)

• yalnız oluyoz 3 kişiyiz benim arkadaş sezlongta oturup uyuyo biz ikimiz denizde takılıyoz

• tamam işte dediğimi yap sen mutlu sonla biticek sonra burda bana teşekkür ediceksin :)

Yükleniyor...