Arkadaşlar etkili bir doğum kontrol yöntemi arıyorum

Sevgilimle ssik ilişkiye giriyoruz. Geri çekilme,kondom,ertesi gün hapı kullandığımız koruma yolları. Ama ben sürekli kullanabileceğimiz ve etkili olan bir yöntem arıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Güncellemeler:
Spiral hakkinda bilgisi olan ya da kullanan var mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ertesi gün hapı sürekli kullanılcak birşey değildir... ve artık kelepçemi kafes mi ne öyle birşey taktırıyorlar adını tam bilmiyorum ölede hamile kalınmıyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sprel denilen birşey var bunu taktirdiğin zaman hamile kalmıyorsun ama düşme ihtimali var sewgilim taktırdı şuanlık sorun yok

0|0
    0|0
    • Onu naail taktiriyoruz nasil bir sey sevgilinden ogrenebilme sansin var mi?

• Eski yöntemlere geri dönün nostaljik olur. Çorap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben spiral kullanıyorum..Hiç sıkıntım yok..İlk 1-2 ay vücudun alışma devresi olduğu için biraz ağrıların olabilir..Alıştıktan sonra problem yok..

0|0
    0|0
    • Peki spiral takimi ne kadar suruyor ve aci verici bir sey mi?

• adetin 2. veya 3. günü taktırman gerekiyor..Takarken acı falan duymuyorsun..Sonrasında çok fazla olmayan kasılmalar oluyor..1-2 saat sonra o da geçiyor..Bakırlı ve hormonlu spiral türleri var..Benimki bakırlı..Bakırlı olanlar adet süre ve yoğunluğunu biraz arttırırken, hormonlu spiraller kısaltıyor ve azaltıyor..Bakırlıda İlk 1-2 ay adet kanamaların inanılmaz yoğun geçebilir ve ped yetiştiremeyebilirsin..Korkma normaldir..Bu süreçte vücut alışıyor..2.ayın sonunda adet süre ve yoğunluğunda =>

• normale dönmeye başlıyor..Takıldıktan sonraki ay adet sonu ilk kontrole gidiyorsun..Sonrasında ne zaman gelmen gerektiğini doktorun söyleyecektir..Hareketlerinde falan hiçbir kısıtlama yapmıyor..Doktorumun bana dediği gibi kısaca; Spirali taktır ,unut ve normal yaşantına devam et..

• aseksüellik

%100 işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...