Bekaret kaybetme korkusu

En ufak seyde bu korkuyu yapıyorum o bölgenin temizliğini bile yaparken çok titiz davranıyorum hastalık gibi oldu her ya bozulursa korkusu var bu korkuyu nasıl verebilirim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• aklıma bu geldi :)))

link

0|0
    0|0
  • kadın olsam böyle bir korkuya sebebiyet verecek herşeyi cıkarırdım hayatımdan

0|1
    0|0
  • sakınan göze çöp batar azcık rahat ol parmak bir kaç cm giripte ittirmedikçe bir sorun olmaz canım ;)

0|0
    0|0
  • Verdiğin zaman canım

0|0
    0|0
  • düşünme böyle rahat ol

0|0
    0|0
  • sen sorunun cevabını zaten kendin vermişsin "bu korkuyu nasıl VEREBİLİRİM" diyerek VEREBİLİRSİN korku morku kalmaz...

0|0
    0|0
  • ne güzel bu hassalığa sahiptsin işte bazıları bekareti bile korumuyo ama paranoyak olma o kadarda korkma oyle temızlıkle falan bısey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğuma kadar dahi zarınızın yırtılmama olasılığı var... İzin verin evleneceğiniz insan sizin sözünüze güvensin, bir zar parçasının esnekliğine değil... Bu eylemin zamanı bir tercih meselesidir ama "sizin (şahsi) ahlak algınızın bu kadar maddesel düzeye indirgenmesi", baskının biz bayanları getirdiği nokta adına utanç vericidir...

3|0
    0|2
  • Bi zar mı belirliyor değerinizi? Sizi gördükçe kadınlığımdan utanıyorum

2|0
    2|2
    • haklısın artık kadınla erkek cinselliği arasındaki bu ikiyüzlü ayrım kalkmalı...

• kendi değerini bir zar olarak görmeyi bıraktığında bunu yenebilirsin

1|0
    2|2
Yükleniyor...