Öyle zor durumdayım ki kelimeler kifayetsiz...

iyi akşamlar saygı değer ks üyeleri benim iki tane sevgilim var daha doğrusu vardı birkaç saat önce bitti.. kızın adı tuğçe okuldan arkadaşım idi anlaşamadığımız hiçbir konu yoktu gezme eğlenme cinsellik futbol araba mükemmeldik yani. sonra tekrar takıldığım bir kız daha vardı adı pınar ben bunların ikisini şöyle bir 4 ayı aşkın idare ettim tabi 2 kızla başa çıkmak taktir edersiniz ki zor ama ne hikmetse ikisindende vazgeçemiyordum .. ne oldu ne bitti inanın bilmiyorum tuğçe evime gelecekti ve geldi kapıyı açmamla beraber fotoğraf albümlü zarfı yüzüme attı sövdü saydı tokat attı bağırdı çağırdı ağlayarak çekti gitti. sonra telefon diğer odada şarjda idi baktım pınar 7 cevapsız çağrı .. hemen geri döndüm işte aşkım ben çok kötüyüm falan dedim Allah belanı versin dedi ve o işi babana söylicem göstericem sana dünyanın kaç bucak olduğunu dedi. şimdi asıl öldürücü noktaya geliyorum .. tuğçe'nin bildiklerini dayım duyarsa beni keser ( tabi tuğçe nin gidip dayıma herşeyi söyleyeceğinden adım gibi eminim) ve pınarın bildiklerini babam duyarsa beni evlatlıktan reddeder belki ben bunları yazarken söylemişlerdir belkide ben bu kız milletine neden güvendim bilmiyorum ama hayatım onların elinde.. şimdi soruyorum ikisininde gönlünü bu gece almam mümkün mü ...eğer sabaha kadar çözüm bulamazsam bu şehri terketmem gerekecek. teşekkür ederim şimdiden.

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• bence şimdiden o şehri terketsen iyi olur çünkü ikisi de seni affetmez ve cesaretleri varsa söylerler.

0|0
    0|0
    • sizin başınıza gelse erkeği affetme durumunuz yokmu hiç

• hemcinslerimi korusaydım sana yol göstermezdim.. sadece anlayabileceklerini söyledim ve zaten sen suçlusun söyleseler de haketmişsin ama ben olsam söylemezdim

• keşke sen gibi olsalar ben hayvanım hadi ama onlar ilişki bittikten sonra bile beni korurlarsa işte o zaman mükemmel insan muamelesi görürler. idi

not:perişan

Kızlar Ne Diyor 9

• Kız milleti sana nasıl güvendi acaba. Yazıklar olsun sana be. Al valizini de git bu ülkeden kirletiyorsun.

0|0
    0|0
    • ne güzel yol gösteriyorsun ya yaptık bir hata konumuz bu değil ki şimdi babam neyse de dayım duyarsa tuğçe nin bildiklerini gazetelerden okursunuz durumumu sonra

• yoo ayak yıkama olayına gerek yok ama şaka maka bayağı keyiflendirdin beni moralim yerine geldi.. ve kapı çaldı açmıyorum kapıyı ışıklarıda kapattım sadece bir laptop ışığı vuruyor.. evde

• ben adamın keyfini yerine geitririm noldu noldu ?

• Sıçtın A:DSD:F:D:G Ahahaha

0|0
    0|0
  • ee senin geçen gün bahsettiğin kız noldu bakıyorum normal hayata dönmüşüz :)

0|0
    0|0
    • o platoniğim o ayrı bundan daha bir ayrı

normale dönemedim.

• ooo beni çok severdi yaa bildiğin gibi değil haladaa severde işte ben çok kızgınım ona kendime sigaraya verdim 8 paket oldum dün akşamdan şimdiye

• sen ne yaptın ya 8 paket ne demek bence hiç bir şey sağlık bozmaya değmez

• bide nasıl güvendim diyosun sanki onlar sana ihanet etti almanın imkanı yok deneme bile

0|0
    0|0
    • sizde vurun sıkıntı değil ölmüşüm ben zaten. sanki türkiyede tek 2 kızla çıkan ben varım tövbe yarabbi.

• ohaaaaaaa ya .hayretle okudum.tühhhh yazıklar olsun sana ve sen gibilere..

0|0
    0|0
    • çok güzel destek oluyorsun teşekkürler..

• bir kağıt al ve kağıdı ortadan ikiye böl.bir yanına diğer kızn diğer yanına öbür kızın sevdiğin özelliklerini yaz .hangisi daha çok çıkarsa onu seç.

• ikisinide gerçekten çok seviyorum ben bu nasıl bir aşk ben anlamadım.. ama tuğçe daha iyi. pınar çoookk havalıııııı... aklın almaz o yüzden gider dayıma söyler..

• Kusura bakma ama okurken guldum :)) az bile yapmislar cek bakalim hatalarinin bedelini. Yine de uzuldum ya. Dur yardim edim ya. Bnce ikisini de cagir konus ikna et. Ya da birisini kurtar bari. Ben tugceyi.sewdim feln de duygusala bagla :)

0|0
    0|0
    • tuğçenin neyini sevdin.. tamam kabul çok güzel tatlı bir kız ki pınarda şahane ama pınar çokkk kaprisli ona kendimi affettirmem çok zor işte.. ama bu akşam acaip küfür yedim birazdan da soğuk su içicem.

• valla yaşlandık demi :)) hahaha teşekkürler bu iğneleyici yorumundan dolayı ;)

• Ne demek her zaman.;)

• Çok duygusal bir konuşma yaparsan etkileyebilirsin ama yüz yüze konuşma yap telefonla olacak iş değil bir de inandırıcı olmaya çalış derim ben

0|0
    0|0
    • pınarın ev müsait kızlarla kalıyor onların eine giderim evdeki diğer kızlarlada aram müthiş onlarda yardımcı olur da... tuğçenin evinde bir bunak var en son gittiğimde kafamızdan aşağı bir kova su döktü arkadaşla beraber gitmiştik oda aldı nasibini..

• sen seçememişsin ama ikisini de kaybettin böyle daha kötü olmuş keşke daha önceden bir karar verebilseymişsin artık bundan sonrası senin ikna gücün...

• herşeye rağmen hayatımın en güzel günlerini yaşadım onlarla.. kalleşceydi ama...

• Senin yaptığın doğru değil ama tek yapman karşına alıp ikisine de sadece sen varsın demek.

0|0
    0|0
    • ben anlamadım şimdi ikiinide karşıma alıp ikisinede tek sen mi varsın dicem.. ayrıca ikisinden de vazgeçemiyorum ben

• tabiki severek yardımcı olurum ama sende bana yardım et

• tamam anlaştık ekliyim

• git kıza yalvar yakar ağla duygu sömürüsü yap..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• siki tuttun çakii

0|0
    0|0
    • ulan birde erkek olucaksın bana yol göster yaa ne biçim çapkınsın sen :)

• bir süre sezsiz kal hiç bir şey olmaz kısaca onlarda öyleg*tyok havlayan köpecik ısırmaz bunu bil.

gidecek olan sana söylemez di.

aha yazdım buraya

ikiside gitmeyecek göreceksin ...

dayına gidip ne diyecek veya babana.

yaw 2 kızı idare edememişsin ...arkadaş

4 kızı 3 sene idare ettim birbirinden haberi olmadı...hepsinden ayrıldım hala baherleri yok*:D

• vay kardeşim bana staj ver .. bende idare ediyordum galiba o.ç. nun biri söyledi ama bir bulursam varsa İstanbul şalkalanacak inan bana

Yükleniyor...