Çok ilginç birisiyim :SS

arkadaslar benım cevrem önceden çok fzlaydı yani 1-2 yıl önce falan birini çok sevdim beni aldattı ondan sonra hayata küstüm diyebilirim ama zaman içinde acısı geçmesede toplarladm ama esisi gibi biri asla olmadım çok sinirli bir insan oldm önceden hep gülerdim sımdı 2-3 arkadasım var bana çok ilginç bakıyorlar onlar gülüp egleniyor dısarda kız falan gördümü ne güzel falan onla ilgili konusuyor ben bir köşede oturup geçmişe dalıyorum hiçbirşey ilgimi çekmedi çekmiyor yalnız olmayı çok sevdim 1.5 yıldır evdeydım neredyse son 1 aydır 2-3 arkdas bldm onlara anlatım basımdan gecen olayları falan güldüler bir kız için deger mi falan . hçbir şey istemiyorum neden böle yha unutamıyorum toplarlandm birzda olsa ama skisi gibi olmuyor hep kavga ediom hakıszlık oldumu dayanamıyorum bana çok haksızlık yapıldı agzımı bile açmadam ve sımdı ise gördüm mü izin vermiyorum bazen bana normal degil gibi bakıyorlar sersei gibi deli gibi ama inanın bir insan nornmal degilse bir sebep vardır hiçkimse durup dururken böyle olmaz yacakalarım bu kdr okuyanlar yorum yazarsa sevinirim bu acımı birzda olsun azaltır okuyan herkese sonsuz teşekkür ediyorum kimse aşk acısı çekmesin kimse zevk için kimseyle çıkmasın kimse çıkmayı cinsellik olarak görmesin

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aldatılman insanlara karşı olan güvenini yıkmış ve insanlardan uzaklaştırmış seni ama bunları aşmalısın artık hayat akıp gidiyor elimizden kum tanesi gibi yarına sağ çıkacağımız belli değil onun için şöyle düşün kimse benden değerli değil hayatımı mahfetmek için biraz mantıklı düşünürsen eminim eski hayatına dönersin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeş,zor durum

0|0
    0|0
    • kimseye ilgim falan yok ya dünyanın en güzel kızı gelse gine bakmam sade kız değil bir yere falanda gitmek istemiyorum gezmeye falan.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...