Geç boşalma bir sorun mudur?

Yarım saat git gel süresi fazla mıdır? Geç boşalmaya mı girer? Bir yerde geç boşalmanın da tedavi edilmesi gereken bir şey olduğunu okudum. Ön sevişme hariç, kızın içindeyken bir erkeğin boşalma süresi nedir? Gerçekten bahsedilen gibi 4-5 saat dayanabilen erkek var mı?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 saat dayanılmaz. içindeyken 20 dakikayı geçtiktn sonra sancı başlar ve ereksiyon sorunu başlar. içinde iken yarım saati geçmişse sorun vardır tedavi gerektrebilir.

burada teşhisin tam yapılması gerekir. biliyorsunuz orgazm beyinle olan bir olay. eğer ki aşırı stres aşırı düşünce yoğunluğu, düzensiz beslenme ve düzensiz uyku, aşırı yorgunluk varsa bu geç boşalmaya ya da ereksiyon kaybına yol açar. bu saydıklarımın hepsi normal ve buna karşı sorun yaşanıyorsa tedavi gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 2,5 saat yaptığımı bilirim ama 4-5 saat yorar adamı be. Ben ter içinde kalmıştım yaz ayıydı.

0|0
    0|0
  • Hayır güzel bir şeydir

0|0
    0|1
  • Ben 2,5 saati biliyorum.Ama bu sürekli aynı durumda değil, makine değiliz.Zaten sevişme dediğin şey sürekli aynı şeyi yapmakta değildir...

0|0
    0|0
  • ilk ilişkide yarım saat bile inandırıcı değil. eğer sevişmeyi değil de yalnızca içinde git gel süresini konuşuyorsak ilk ilişkiden 5-10 dakika arasında değişir ve ilişki sayısı arttıkça süre fazlalaşır. 4-5 saat gibi süreyi kafandan atanlar, daha önce hiç seks yaşamayan, konuyu bilmeyen erkeklerdir.

0|0
    0|0
  • 4-5 saat dayanan erkek yoktur, varsa da pipisine dalgıç pompa taktırmıştır...hiçbir kalp 4-5 saat boyunca penise kan pompalayamaz...ayrıca pompaladı diyelim kadının durumunu düşünün ? oymacılık sanatı olur bu ancak !

0|0
    0|0
  • bahsedilen gibi bir durum sozz konusu olamaz saatler dıyee bısey yok hanımefendı erkegın bosalma süresını kendı psıkolojısı ve kadın belırler performansı yuksek bım kadın dakıkalarr ıcerısınde boşalta bılır ayrıcaa gec bosalmadan sıkayetcı olan kadınların bır cogunun esı gızlı esınee soylemeden gecıktırıcı kullanmaktadırr bılgınıze

0|0
    0|0
    • peki erken ya da geç boşalma kadına bağlı derken? kadın iyiyse, erken mi boşalır?

• tabıkıııı kadın ısını bılıyorsaa dakıkada bıtırır

• Şaka olmali bunlar acaba uyanmadim mi hala uyuyomuyumm

0|0
    0|0
  • 4-5 saat penis ereeksiyon halinde olmazz.olursa o adam nalları dikeer..feeleği şaşar.

0|1
    0|0
  • Yuh 4-5 saat kim dayanabilirki belki hap alan dayanır diyeceğim ama oda imkansız en fazla 45 dakika fazlası sancılı ve zararlı olur

0|0
    0|0
  • çok geç boşalmada kadının yağı biterse sorun olur

0|0
    0|0
  • 4-5 saat nedir ya insan o sürede ankaradan istanbula hemde karayoluyla gidiyor. Abartı olurda bu kadar olmaz yahuu!

0|0
    0|0
  • Geç boşalmakta sorundur erken boşalmada... Ortalama süresi 30 dakika olanlar normaldir...

0|0
    0|1
  • 4-5 saatmi

ne la bu yövmiye usulü işçi mi çalıştırıyorlar mübarek

0|0
    0|0
  • normal süre max 10 dkdır.ama çeşitli yollarla bu süre uzatılabilir

0|0
    0|0
  • 2.5 saat git gel yaptım diyo ben gene inanmadım sallamayın :D

0|0
    0|0
  • 4 5 saat mi :) o kadar olmaz çok o en fazla 30 40 dk

0|0
    0|0
  • bakın şurda atıp tutanlara inanmayın .. masturbasyonla sex arasında büyük fark var..cinsel ilişkide performans vardır.masturbasyon durağandır bu yüzden günde 3 kez olabilir ama ilişki ile ayırın.

burda hepsi kahraman hepsi +15 cm şeyi, günde 7 kez sex yapan, kaslı adonislik 1.90 boylu yakışıklı 4-5 saat boşalmıyorlar.ALAYI YALAN burdaki kızları etkileyip eklettirmekiçin kafaya takmayın

sağlıklı bir erkek günde 2 kez ilişkiye girebilir gel git felan sorun olmaz fazlası yalan takmayın kafaya

0|0
    0|1
  • genel olarak 8 dakıka ıle 20 dakıka arası degısır gıt gel suresi...dıgerlerıne ınanma cogu fasa fıso sallıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...