Eşcinsellik hakkındaki düşünceleriniz ?

yolda giderken iki adam el el tutuşmuş sarmaş dolaş gidiyorlar ya da bunlar iki kadın da olabilir tepkiniz ne olurdu ? eşcinsellik sizce normal birşey mi yoksa bunlar kıyamet alameti mi :D ?

0|0
34|34

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• O öyle bir eğilime sahipse buna kimse karışamaz, bu konuyu çok uzattı toplum. link

3|1
    1|1
  • hepimizde dişilik erkeklik hormonu var. sadece biri diğerinden ağır basıyor o kadar. bir de bilinçaltı-yetiştirilme ortamı gibi şeyler var ki çocuğun cinsel eğtimindeki ufak hatalar ve gelecekte yetişkin olacak olan bu çocuğun ters kararlar vermesi eşcinselliğe yöneltebiliyor . dikkatli olmak gerekiyor. ben eşcinsel olan bir insan görsem hiçbi tepkide bulunmam olumlu ya da olumsuz. lut kavmine yaratıcı şans vermiş, 3 büyük şans vermiş onlar kullanmamış bu ahkkı ve helak edilmişler.helak etme işini bir kul yapmamış yani.onun için eşcinselleri dışlamak benim haddime değildir. allah kimseye göstermesin eşcinselliği,eminim zor bir durumdur. ama şu da var ki yol kenarında öldürülmüş dövülmüş travestileri de görmek acı bir şey. al turkey adlı belgesel izlemiştim,o zaman biraz daha değişmişti eşcinselliğe bakışım.

0|1
    1|1
  • kimsenin hayatına kimse karışamaz!

4|1
    0|0
  • herkes kendinden sorumlu başkasını yadırgamak bana düşmez

3|1
    0|0
  • kötü bir şey düşünmem. iki insan birlikte mutlu oluyorlar. kimseye zarar vermeden. bunun nesi kötü olabilir.

2|3
    3|0
  • Bence normal birşey. Abartılacak birşey de yok bence . İnsanların fikirleri , zevkleri farklı olabilir.

3|1
    1|0
  • bana göre anormal birşey

1|2
    3|1
  • Bunlar doğuştan gelen şeyler. ben Eşcinselliğe karşı değilim. hatta bugun 2 kız gördüm havalimanında. baya yakınlardı ben mutlu oldum. çünkü bu ülkede herşey yaşanmalı ( kötü savaş vb değil) ınsanlar rahat yaşamalı diye düşünüyorum.

1|2
    1|0
  • Sevgiyle kucaklıorum onları insan kılğnda gezenlr biraz insanlk öğrensinlr :) canlarm benim <3

3|2
    2|1
  • Alışılagelmemiş bir şey olduğu için bizim ülkemizde anormal kaçabiliyor ama normal bir şey yani

3|1
    1|0
  • 5 yaşında ki kıza tecavüz etmeleri mi sapkınlık yoksa iki erkeğin el ele tutuşması mı?

5|2
    0|2
  • Gayet normal

3|1
    2|0
  • Bana göre normal değil yinede kimseye karışmak düşmez

1|2
    3|0
  • bizi biliyorsun,cevap vermeme gerek yok ;D

2|1
    2|0
  • Allah şaşırtmasın ne diyim

0|3
    5|1
    • Bunun şaşırmayla ilgisi yok. O insanlar doğuştan öyle.Yani senin o şaşırtmasın dediğin Allah öyle yaratmış onları.

• ne alakası var akılları var biliyorlar herşeyi

• Belki kardeştirler olamaz mı?:)

1|1
    0|0
    • yazıp yazıp sildim neyse dicegim birşey yok ihtimal var cünkü

• İnsanlara cinsel eğilimlerine göre değil de karakterlerine göre davrandığımız zaman bu ülkede çok güzel şeyler olacak

2|1
    2|1
    • En karakterli insan hz muhammed a.s var mı ötesi hz. Muhammed a.s böyle bir hayat yaşadı ya da yaşamayı emretti de duymadık mı acaba? Saçma sapan konuşmalar yapmayın.

• Din en güzel afyondur. Şekile bak Hz Muhammed yazmayı bilmiyor daha.

• Ahahahaah sadece beyinsizliğinize gülüyorum başka da bir şey demiyorum

• Doyumsuzluk bole bişey işte allh yardım etsin diyorum

0|2
    2|0
  • yapcak bişey yok der döner giderdim :)

0|1
    1|0
  • Çok normal bir durum değil ama olaya kendi içinde bakmak gerekli kendi tercihleri elbette saygı duyarım.

2|0
    2|0
  • Farkli egilimler hissetmek normal olabilir ama bunlarin rahatca ortada ayan beyan yasanmasi abes.

2|0
    4|2
    • Bu dediğin duyguları bastırmak oluyor. Hissettiğin normal ama rahat olma. Karnın aç ama yemek yeme ?

• İsteklerle ihtiyaclar farklı şeyler,bir tutman yanlış.

• Gayet normal şeyler bunlar..

2|0
    0|2
  • Şaşırmakla bilikte sevinebilirdim farklılık ve cesurca hareketler.)

0|1
    1|0
  • eğer insanlar çift yaratılmışsa (kadın-erkek) olarak bunlardan biri eşcinsel olupta dengeyi bozuyor bence kimse eşini bulamıyor sonra tabi herkesin kendi düşüncesi :D

0|1
    2|0
  • Normal bence

2|0
    0|2
  • kesinlikle korkunç..

2|1
    5|2
  • kıyamet alameti ama bir kaç gün kendime gelemem :D

0|1
    4|0
  • mide bulandırıcı

1|0
    2|5
  • burda yok iğrenç yok böyle kötü diyen müslümanlar var MÜSLÜMANLAR HOŞGÖRÜLÜDÜR,SAYGILIDIR SANIRDIM

0|2
    1|1
  • lut kavmine çevirdiniz lan burayı !

1|3
    2|2
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 34

• Bence bu sorunun kategorisi yanlış ama cevap vereyim.

Eşcinsellik tamamen eşcinsellerin meselesidir. Beni ilgilendirmez. İster kişisel tercihleriyle olsun ister içten gelen bir dürtüyle bir insanın cinsel yönelimi ne olursa olsun onu yargılamak bize düşmez.

Yolda el ele kol kola yürüyen iki eşcinsele tepkim ise el el yürüyen herhangi bir çifte vereceğim tepkiden farklı olmaz

4|2
    1|0
  • kim olursa olsun her keze saygılı ve hoşgörülü olmak gerekli .insanların tarcihlerine ya da istek ve arzularına yadırgamadan bakmak gerekli .her ne kadar bir çok insana aykırı ve hoş olmayan durum olsada insanların yaşama bişimleri ve sevgi ya da ilişkilerine hoşgörü ile bakmak gerekli .

2|2
    1|0
  • Daha önce de birçok cevap verdim şimdi de vereyim. Eşcinsellik sapıklık değil kıyamet alameti hiç değil. Sadece cinsel eğilim ve gayet normal bir şey sen nasıl ki bir bayanla el ele dolaşıp sevgili oluyorsan erkek erkeğe ya da kadın kadına da sevgili olunabilir. Ben dışarıda görsem ki birçok kez de gördüm gayet normal karşılarım çünkü anormal olan bir şey yok ortada. Cinsel eğilim sapıklık falan değil bu yüzden sen de görürsen anormal karşılama yani. En basitinden empati yap benim cinsel eğilimim homoseksüellik olsaydı diye.

2|1
    1|0
  • günümüz çağdaş toplumun da normal bir durum. ben kanıksadım, öyle manzaralarla karşılaşınca herhangi bir tepkim olmuyor

2|2
    2|0
  • Bu tür durumları kesinlikle normal bulmuyor ve hoş karşılamıyorum. " gayet normal" diyen üyelerinde yarın çocukları gelip

+ Babaaaaa ben Tankutu çok seviyorum onunla evlenip ona vermek istiyorum ondan çocuklarım olsun istiyorum.

dediklerinde umarımda o zamanda normal karşılarlar

1|1
    1|1
  • Böyle Birşey Normal Olablirmi

2|4
    4|4
  • bn bu olayın cok da cesur ve farklılk oldugunu dusnmuyorum ama bu buyuk bir rahatsızlk allah kımsenn basına boyle bır sey vermesınn.. gercekten cok zor bir sey.. şimdi inan boyle bır durumla karsılasıyorsa da bnce dıslanmk degılde devlet bu tarz vatandaslarımıza bnce cinsiyet degıstırmelrıne evlenmelerine kadar imkan sunulmalıdır( yardım da bulunulmalı).. ancak sırf zevkınede lez ve guy ilişki yasayyanları ınsanları da kınıyorumm...

0|1
    0|0
  • Geçen yemek yiyorum 2 gay arkadaş tam karşımda oturmuş yemek yiyorlar yemeleride farklı zaten.Birini aradı çocuk gelsene yanıma sen gelince kendimi iyi hissediyorum dedi 2 gün seksten soğudum bence anormal bir durum

1|2
    3|2
  • Tepki göstermem ama normal birşey değil

2|1
    1|0
  • Kadınlar yapınca o kadar çirkin görüntü olmuyoda erkekler yapınca pek hoş görüntü olmaz malesef. Doğrusunu söylemek gerekirse ben karşıyım şahsen. Tabiki kıyamet alameti sonuçta her insana her türlü istek dürtü ve vesvese gelebilir önemli olan yapıp yapmadığın. Haksız mıyım?

1|1
    3|2
  • ben biseksüelim çok normal karşılıyorum var eşcinselde bir sürü arkadaşım çok normal birşey suriye gibi bir ülke değiliz heralde azcık çağdaş olun

2|1
    2|0
  • Modern ülkelerde gayet normal karşılanan bir durum. Yani benim için de sıkıntı oluşturmaz ama ülkemiz hazır değil böyle şeylere o kesin.

1|1
    1|1
  • Bize ne iki herif el ele tutuşmuşsa? Ne zaman çevreye bakışlarla dahi olsa baskı yapmayı halk olarak bırakacağız

2|1
    1|1
  • el ele tutuşan erkek eşcinselmi oluor la kızlar öpüşüyodu bizim okulda

2|1
    0|0
  • iğrenç ve insanın yapısına fıtratına ters bir şey

1|1
    0|2
  • normal diyenlere soruyorum oğlunuz i*ne olursa napıcaksınız?

1|2
    1|4
  • normal bişey değil olamazda tepki vermem kesinlikle karışmam hayatlarına ama etrafımdada barındırmam istemem çevremde

1|0
    0|1
  • Düşüncem Yok Bu Konuda Kim Ne Pok Yiyosa Yiyebilir.Beni Irgalamaz Milletin Topikligi

1|1
    1|0
  • İstanbulda bir sürü görüyoruz @camentanın dediğine katılıyorum kimseye zararları yoksa karışamassın.

2|2
    0|0
  • Aklim almıyor benim bunları nasıl tigniyet var bunlarda çok sükür etrafimda boyle insanlar yok ya da benim haberim yok midem bulanıyor tvde falan gorunce bunlari kıyamet alameti bunlar ileriki yillarda daha neler gorcez bakalim

0|1
    3|2
  • İki travesti konakta karşılıklı duruyo karşı taraftakine polis arabası yaklaşıyo

-cansuuuu ekip arabası geliyoooo

-canssuuuu poliss geliyo ayool

-mehmet abiiii kaç ordann :D :D yıkıldığım andır

0|2
    3|0
  • beni ilgilendirmez onların hayatı

0|1
    1|0
  • Normal bir şey.

3|0
    1|1
  • Insan mi degil mi arkadasim bu bahsettiklerin? Eger insansa saygi duyacaksin!

Memlekette solaklar az diye sol elinle yazi yazmamak gibi bir seyden bahsetmissin...

0|0
    1|0
  • herseyden once tercıhlerı yuzunden bu kısılere tavırla yaklasmamız yanlıs dıye dusunuyorum..ama toplumun ahlak kurallarına aykırı hareket etmedıklerı surece tabıkı...böyle yasamak zor olsa gerek..Hollanda da yasamaları daha uygun olabılır ama::)))

0|0
    0|0
  • Kesin Amerika'nın işi.

0|0
    1|0
  • yadırgamam mutluluklar

1|1
    1|0
  • Kıyamet alameti.

0|0
    0|0
  • Doğal karşılarım ne yapacağım üstlerine mi atlayacağım neden eşcinsel oldunuz diye

1|0
    1|1
  • kızlar erkek bulamıyor, erkekler de kız. ne olacak böyle birbirlerini düzüyorlar :D

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...