Evlilikte fantazi olmalı mı?

cinsellik olarak evlilikte açık alanda arabada denizde felan sex yapıyoruz diyorlar,bekar kızlar siz evlendiğiniz zaman bunu yapabilirmisiniz?fantaziye ne kadar açıksınız?fantazi seven eş istermisiniz?yoksa bunlar sadece hayalmi anlatıyorlar

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence evliliğin ciddiyetini bozacak şeylerden her zaman kaçınılmalı... zaten iki gün sonra evliliğin sorumlulukları dertleri başlayınca hepsi bitiyor...

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayal kalsin özel olsun

1|0
    0|1
  • Bugunde konumuz, fanteziden gitti.

Yarin ola hayir ola, bakalim yarin bahtimiza ne cikacak :)

0|0
    0|3
  • Tabiki sevgiliyken olur evliyken olmaz diye bir kanunmu var istediği bütün fantezileri gerçekleştiririm benimde fantezilerim vardır. Tabi ikimizin arasında geçecek fanteziler öyle 3. kişi, eş değiştirme felan istemem.

0|2
    0|0
    • eşler arasında olmalı diğerleri sapkınlıktır zaten

• sanırım tahmin ediyorum Avrupa yakası anladım ama inan konuştuğumuzu hatırlamıyorum hayırlısı,kavga etmedik değilmi :)

• Pek hatırlamıyorum :) neyse ekleyeyim ben seni 0 dan başlarız :)

Erkekler Ne Diyor 5

• hey gidi hey kafalara bak yalan kardes hayal urunu sapikca ezikce dusunceler bunlar. bunlar gencligini yasayamamis hayattan nasibini alamayan zeka yasi ilerlememis insanlarin dusuncesi bunu dillendirip bundan haz almaya kendini tatmin etmeye calisan tiplerim sizofrenik hayal dunyalari. es ulan bu es insan cinayet isler onun icin ne sokakta sevismesi. he birde burada esimle soyle fantezi yaptik diye soru soran tipler var ulan siz nasil adamsiniz adammisiniz hatta

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmalı. Olmazsa evlilik tehlikeye girer.

0|1
    0|0
  • olmalı

0|0
    0|0
  • söylediklriyl istedikleri örtüşecek mi sence?

ki evlilikte fanteziyi taraflar belirler kendileri dışına da kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • fantazi olmadan olmazzzzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...