Bakir olmayan erkeğin bakire bir kadın istemesi saçmalığı!

Sebepler nedir sizce? Ne mantıken ne de dinen böyle bir şey yok ama bunu isteyen fikirsiz de çok bir de namus bilmem ne diye sallıyorlar sanki namus sadece kadın için varmış gibi. Cidden merak ediyorum nasıl hastalıklı bir psikolojiyle böyle bir şeyi kendinize hak görebiliyorsunuz?

0|0
3|25

En İyi Kız Görüşü

• en sınır oldugum konulardan bırıne degınmıssın.

Ama bızım toplumumuzda namus sadece kadına var.

Erkek kadınlarla gezer bırlıkte olursa, serserı denır capkın denır

kadın erkeklerle gezer bırlıkte olursa, adını agzıma almak ıstemem, ama denılen sey bellıdır.

Oysakı zına dedıgımız kavram kadına da erkege de aynıdır.

Aynı sekılde kadın cok acık gıyınırse namussuzdur ama erkekler bakar laf atar ıse onda bı sorun yoktur.

Erkek daldan dala atlar, tecrube edınır zevkı sefa seklınde yasar

ama en son atladıgı dal temız el degmemıs olmak zorunda, sadece kendı sahıp cıkacak, nasıl bır egoysa

Ben boyle zıhnıyetın...

4|1
    0|1
    • Ne yorum yapayim bilemedim haklısın malesef

• Namuslu bir kadında kendi gibi namuslu birini aramalı onun da kendi kriterleri olmalı

• Kötü olupta iyiyi arıyorsa en azından kendi yaptığının yanlış olduğunun farkında demektir bunu normal birşeymiş gibi görmesi daha kötü

Erkekler Ne Diyor 25

• Öncelikle her erkeği buna genellemek hayatının hatasını yapmak olur.

Bu bahsettiğin durum tam anlamıyla bencil bir görüş açısı ve savunulacak bir yanı da yok.

Hayatta şunu unutma, herkes kendinden sorumludur ve istediğin tarzda bir erkeği bulmak tamamiyle senin sorumluluğun. Yani, bu tip zırvalara inanan bir erkekle de çıksan senin sorumluluğun, bunlara önem vermeyen bir erkekle çıksan da senin sorumluluğun. O yüzden burada gelip de millete laf atmaktan önce doğru insanı bulmayı öğrenmen gerekiyor.. Aksi halde başına geleceklerden tamamiyle sen sorumlusun..

Sevgiler saygılar

1|0
    1|0
    • Ben bilmiyor muyum ne benim sorumlulugumda ne degil? Ben her erkek böyle falan da demedim! Lafım bakir olmayıp bakire arayanlaraydi ki sorum gayet açık ama algilarinda sorun varsa...

• tarzın gayet agresif ve itici. sana bu tip konularda genel şeyler yazdım. benim algılamami sorgulamak sana mi kaldı? anlaşılan sana cevap vermekle bosa zaman kaybetmişim. Allah yolunu açık etsin hayatında başarılar.

• benim için öyle bir dert söz konusu değil neden derseniz 1buçuk haftalık evliyim ve bende bakirdim eşimde bakireydi. bu hayatta herşeyin karşılıklı olduğu gibi buda karşılıklı namus iki taraf içinde geçerli tek taraflı değil

1|2
    0|0
  • yahu bu dünyada neden kadınlar erkeklerle eşit olduğu saaçmalıgını hep canlı tutarlar anlamıyorum. bir erkek 150 kadınla birlikte olur ama bir kadın 3 erkekle birlikte olamaz. herşey haz, şehvet, tatmin, inleme ah ohhh değilki. evet öyle görüyorsanız doğacak çocuğun hangi babadan olduğunu söyle bakalım. yok ben çocukta temiz nesil yetiştirmekte değilim diyorsan MAVİ KÖŞKTE (halk arasında evin genel olanına denir) çalış.

0|1
    4|1
    • Sıçmışsın şimdi ama ben ne diyorum sen ne diyorsun?

• way way at yalanı s. inanı

• bakir olmayan bir erkek bakıre olmayan bir kızla evlenebilir ancak . bunu biz değil ALLAH soylüyor! bana burda gelip gerikafalıtürklerin felsefesini yapma. ALLAHA KARSIMI GELIYOSUN LAN SEN! senin gibiler yüzünden bu memleket olduğu yerde sayıyor. kızlık zarının gorevi namus sayaclığı yapmak değildir. ergenliğe kadar mikrop kapmasını engellemek icin yaratılmıştır. senin gibilere ne anlatsak bos... cahil kafa

• Evlenene kadar önüne gelen kızı becermek ama evleneceği zaman o kızın el değmemiş olmasını istemek bunun normal bir açıklaması yok ki! Bencillik desek az kalır.

0|1
    0|0
    • Fikirsizlik bence çünkü kendi beynini kullanıp mantığına uyan bir fikir üretmekten acizler kapasite yok ki adamlarda duyduklarıyla hareket ediyorlar.

• Verdiğim örnekleri algilayaman sensin ama beyinsiz olan benim? :D

• Algılayamayan*

• tamamen haklısın gizli arkadaşım işte benim de toplumdaki bu iki yüzlülük midemi bulandırıyor. günahsa herkese günah ayıpsa herkese ayıp ... neden erkeklere ayıp değil günah değil sadece kadınlara ayıp kadıunlara günah anlamak mümkün değil... tamamen adilik tamamen iki yüzlülük.

0|0
    0|0
    • Bir de din böyle diye yutturmaya çalışıyorlar sırf bu pisliklerden midem bulandığı için cemaatten biriyle evlenmek istiyorum ki dini bütün bir insan da değilim aslında

• Teşekkürler

• sana da teşekkürler seninle muhabbet zevkti benim için...

• Bakir bir erkeğim bakire bir kadın istiyorum. Problem ?

0|1
    0|0
  • "Gen bencildir". Adam bütün yeni neslin kendi DNA'sından olmasını istiyor, dişisi kendinden evvel biriyle çiftleştiyse kabullenemiyor. Psikolojisi bu.

İşin realist açıklaması budur valla, geyik değil. Bu hayvani mantıktan uzaklaşıldığı sürece insan olduğumuzu da ekleyim

0|0
    0|0
    • haaaa kuranda herşey insanlara aha bu şudur aha bu şudur diye açıklanmaz. akıl sahipleri için ayetlerimizde deliller vardır der. Hiç akıl etmiyorlar mı der. Hiç düşünmezler mi der. zaten delilerin fiil ehliyetleri yoktur. bütün bunlar akıl sahipleri içindir. yorum soruyu soran size değil.

• Adam haklı yazacaksan cevap yaz adam gibi tartışalım sorunun cevabını da vereyim erkeği günaha iten kadın tamam peki kadını günaha iten ne? Kendinden tahrik olup erkekle birlikte mi oluyor kadın? Sacmaliga bak. Sorumlulugu tek bir kişiye yukleyemezsin boku yerken 2 kisisin beynin yok mu senin? Yazmicaktim ama dayanamadim özür dilerim JosefK.

• maillimi tel yazayım mı? secret profile girl

• Böyle olacak herzaman bunu isteyen erkekler değil kadınların bile çoğu bunu istiyor bir çok anne oğlu bir kızla oynaşırsa sevinir böbürlenir eğer aynı şeyi kızı yapsa valla cinayete kadar gidebilir sanki kendiside kız değilmiş gibi bir zamanlar ee durum böyle olunca kadınlarda bu durumu destekliyor derim ben

0|0
    0|0
    • Onları da anlamıyorum zaten

• Sana kısmen katılıyorum ama kendisi de bir hata yaptı diye aynı hataya düşmüş birinimi istemek zorunda

0|0
    0|0
    • Hata 1 kere yapılır. Defalarca ilişkiye girmiş bir insanın bakire istemesi ahlaksızlık iğrençliktir

• dilimde tüy bitti açıklamaya çalışmaktan :)

hata olarak görüyorsa zaten tövbe dediğimiz olay var. bu durum benim kastettiğimle farklıdır.

• Hata yapanla sefa yapan ayırt edilir merak etme.

• aslında bunda bir saçmalık yok. çünkü kızların erkeklerden bekaret beklentisi yok. olmayan bir beklentiyi karşılamaya çalışmanın bir gereği de yok. erkeklerin çoğu iç güdüsel diyebileceğimiz bir şekilde kızlardan bekaret bekler. kızlar da bunu bilir. bu durumda kızların bilinen bir beklentiyi karşılamama durumu ortaya çıkıyor. çatışma burdan çıkıyor ;)

0|0
    1|0
    • Kizlarin erkeklerden bekaret beklentisi yok mu? Çok emin konuşuyorsun.

• öpüldün ;)

• Hee hee :D

• ben bakir değilim sevgilimde değil mutluyuz ama hafızalarımızı sildirdik. namus da tende değil yürektedir.

0|0
    0|0
  • paketi biz açıcaz :) hastalık bu

0|0
    0|0
  • la yeter a.q. tamam bıktık bu sorulardan ne olursanız olun yine gelin

0|0
    0|0
  • bunu çözebilen olmadı sen çözersen haber ver

0|0
    0|0
  • kesinlikle bende katılıyorum bakir olamayana bakire olmayan hak

0|0
    0|0
  • Haklısın valla aynı her haltı yiyip kızlığına dokundurmayan kızların bakireyim demesi gibi

0|0
    0|0
    • Onlarınki baskıdan korkudan böyle bir toplumda normal bunlar.

• Beyin yok evet ben de o yüzden daha 3. sınıfta kolejler benim için kapismaya başladı liseyi ülkenin en iyi okullarindan birinde okudum ve şu an başvuran binlerce kisiden sadece 130 kisinin alındığı Hava Harp Okulu'nda okuyabiliyorum.

• Mesj atmıştım az önce ama okumadın sanırım özür dilemiştim yine kusura bakma önyargılı davrandım daha da başarılı olursun umarım

• Cahil düşünce yapısının sonuçları.

0|0
    0|0
  • yetiştirilme tazı, toplumal baskı, din ve saçma sapan ataerkil dayatmalar bunun sebebi.

0|0
    0|1
    • Din bunu söylemiyor ki insanlar götlerinden din uyduruyor

• Yasak veya değil bunu tartışmıyorum aslında yasaksa da eşit değilse de eşit.

• Sana motor dedim kusura bakma önyargılı davrandım

0|0
    1|1
    • Niye hala motor oldugumu iddia etmiyorsun ne değişti?

• Seni tanımıyorum önyargılı bir insanda değilim kalp kırmayı da sevmem seni kırmak da istememiştim

• bendeeeeeeeee bendeeee

0|0
    0|0
  • ister normal ne var ki

0|0
    0|0
    • Bakirsen bakireyi istemen normal tersi değil

• burda düşüncelerini söylemen doğal...ama bu bir saçmalık değil ve asıl hastalıklı olan sensin anlaşılan bakir değilsin ve bazı şeyle zoruna gitmiş ki buraya böyle senin gibi bir hastalıklı soru sormuşsun...senin gibi biri karşıma çıkmasın hele hele gelip benim alnımda böyle konuşursa onu parçalara ayırırim...

0|1
    0|0
    • Nereden biliyorsun bakire olmadığımı? Parcalarmis sen beni görsen kaçacak delik ararsın bence :D

• hala beyinsiz beyinsiz konuşuyorsun hala ben ne diyorum sen ne diyorsun asıl kuyruk açısı sende belli...konuyu ordan oraya çekiyorsun kendince çok zeki olduğunu zannediyorsun tabi

• :D

• katılıyorum sana. bahsettiğin konunun ne dinde nede sosyal yaşamda yeri vardır. tabikide erkek yaparsa kadında yapmalı. eğer namustan bahsedeceksek bu erkek içinde geçerli bir kavramdır. erkeğe serbes diye bir kural olamaz. bu malesef erkeklerin kendi nefislerine hoş geldiğinden dolayı uydurdukları bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Ben isteyebilirim. :) Şitt gelin bakim :D

0|0
    0|0
  • neden saçmalık olsun bizde bakirlik sorunu yok:Do size ait bir kavram:D

0|0
    1|0
    • Nerede yazıyor bu hangi dinde?

• Yahu ben genelleme yapmadım ki neye uğraşıyorsun anlamadım

• neyse hadi kal sağlıcakla:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Egoistlipin danikası.

Şimdi bu gerizkalılar zaten günah işliyorlar hadi işliyorlar...

Sonra ruhları öyle kararıyor öyle sapıtıyorlar ki utanmadan temiz kız isteme cüretinde bulunuyorlar.

3|1
    0|1
  • Haklisin.

Sacmaligin daniskasi !

2|1
    0|2
    • Dogruyu soyleyeni de eksiliyorlar mallar :D

• beni cekemeyenler var canim, onlar eksiliyor.

yada kendi bakir olmayan ama bakire kiz isteyen keko nu biri eksiledi :D

• Adam mutlu oluyor böyle bırak eksilesin hahhahh :D

Yükleniyor...