Sizin fikriniz nedir bu konuda?

facebook'ta sıkça karşımıza çıkmıştır şu söz,

ruhun faişe olmuş bedenin bakire kalsa ne yazar. peki sorarım şimdi size, telefonda sanal seks yapan, göster ama elletme dedi annem deyip de resmini çektirmedik bir kılı,tüyü kalmayan, zihnen her türlü ilişkiye girip girip çıkıp, hala bakireyim diye caka satan namusu 3-5 damla kanda zannedip de bacak arasını sıkı sıkı koruyan veya koruduğunu sanan insancıklar hakkında siz ne düşünürsünüz ?

manga grubunun güzel bir sözü vardı.

namusu bacak arasında ararım

dişi sinek bile görsem laf atarım

tiplerine giren hem bayan hemde erkekler sizin gözünüzde nedir ?çok tuhaf değil mi ? bir kaç damla kanı saklıyorum diye bakire sanıpta dudaktan dudağa atlayanların olması.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• insanlar 1 yalanı 1 ay sürdürürse 10 kisiden ilk 3ünü 1 yıl sürdürürse tüm gücüyle sadece bir kisyi,hic aynaya bakmadana aynı yalanı söylemeye devam ederse sadece ama sadece kenedeni kandırır..

bırak kim isterse kandırsın kendini kolay yalanlardan cabuk ayılan insanlar olduk artık

1|2
    1|0
    • aslına bakarsan kolay ayılan değil, ayılmak istenenlere dönüştük bence. Kimi insanlar var öyle aç ki gerçeğe, kimiside var öyle aç ki yalana, sahteye

• senin yakıştırmanı ben sana yapamam samimiyetimiz yok lakin şunu diyebilirim ki, doğru bildiğini doğru ortamda doğru yerde doğru kişiye söylemeyenden daha zalim kim var ?

• üstüne yetmezmis gibi birde haklı gözükmeye calısıp hala can yakan var..bu daha da zalim

Kızlar Ne Diyor 5

• onlar hem yalancı hem bakire değil

ben ise bakire değilim ama dürüstüm.

ruhu kirli bakire ve bakire olmayan arasındaki fark BU.

2|1
    1|0
    • dürüstlüğünden dolayı tebrik ederim. üstünden istanbulun geçtiği bir ruh yerine bakire olmayan nitelikli ve nicelikli bir bakışa sahip bayan daha iyidir : ) değil mi

• yaralamak istemezdim umarım öylede olmamıştır diye tahmin ediyorum. önemli olan bakire olmak değil bu konuda. KAFASINI bacak arasına alıp namusun öyle olduğunu zannetmekle ilgili ki sende bunu iyi anlamışsın zaten cümlelerinden belli. sanada iyi geceler

• yok beni üzen konu kızların bu şekilde yalancı olması:) o da üzüyor tabi, ancak yaralamadın. teşekkürler.)

• 3000 karakter az benim bu konudaki asabiyetimi anlatmaya o yüzden hiç kendimi yormuyorum..

2|1
    0|0
  • bedenini zevk için düşünmeden kullanan insanların ruhları zaten kirlenmiştir.Diğer şıktaki insanın 2 türlüsü mevcuttur..biri senin dediğin gibi kan için bekaretini korur diğeri ise kendisi için bakire kalır ancak yaşının gerektirdiği zevkide bir şekilde çıkarmak ister...Burda insanın hangi tür olduğu çok önemli ve kesinlikle her insan hata yapabilir önemli olan bir hatadan sonra dikkat etmektir ^^

1|2
    1|0
    • yaptığın hatadan eğer zerre miktarında ders çıkartamıyorsan sen hata yapmıyorsun. çünkü hatanın içinde yaşıyorsun dolayısı ile içinde olduğun birşeyi sonradan yapamazsın. Yok zerre miktarında bile ders çıkartıp gereğini yapmışsan sen hata yapıyorsun ve iyide yapıyorsun çünkü zararın neresinden dönülürse kardır sözünü sen doğru anlıyor ve uyguluyorsun. Benden o kişiye bir nescafe :)

• onlar bence daha büyük fahişeler ruhları fahişe olmuş onların

1|1
    3|0
  • Yatmadıgı adam kalmayan sureklı sevgılı degıstırıp hepsının altına yatan bakıre degılım ama ruhum temız dıyenlerle aynı onlarda...

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bekaret o özel insanla beraber olduğun zaman bozulur.. onlarca kez sevişsen de o ilktir ve öyle kalacaktır.

2|0
    1|1
    • yani şunu mu anlamalıyız, Bekareti ben bozayım öncesi alakadar etmez ?

• sen soru sormuşsun ama yaptığın kendi doğrunu kabullendirmeye çalışmak.. ne diyim bu benim fikrim kabul et, etme, sev, sevme.. yapacak bişey yok

• ee fikir teatisi yapmasak niye yazasın niye yazayım : ) benim doğrum bana seninki sana neticede.

• 50 defa açıldı böyle konu milletin namus anlayışından size ne ? O kadar genişseniz ben bilmem ama ben değilim.

0|0
    2|0
Yükleniyor...