Kız arkadasım bekaret onemlı mı dıye sordu?

kız arkadasımla konusuyorduk bana bekaretın o kadar onemlı olmadıgını soyledı bende gerdek gecesı bakır gormezsem ananın evıne yollarım dedım.kendım su ana kadar yapmadım bana gelecek olan kızın da boyle olması lazım dedım.aramıza sogukluk gırdı boyle deyınce..

sızce benım sevgılım bakıre mi değil mi?,

süphelenmeye basladım bende sogufdum ondan

Güncellemeler:
arkadaslar acık acık sen bakıremısın dıye sormadım ama daha once bı ılıskı yasadın mı gıbısındenımalarda bulundum bu sefer dondu kaldı ıyıce trıbe gırdı,

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Seni denemiş olabilir ve verdiğin cevaptan sonrada soğumuştur muhtemelen.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Aslında bence onun sana soğuk davranması gerek.Ben olsam bu şekilde davranana soğurdum :)

2|1
    0|1
  • Hala sevgilin olmasina sasiyorum aslinda söyledigin sözden sonra. Anladigim kadari ile sende pek ask sevgi yok, olsa zaten insan karsindakini oldugu gibi kabul eder. Sen sanirim kizlik zarina güveniyorsun ondan anlarim diye ama cok yanlis. Cok kadina dogustan olmayabiliyor veya bazilarinda tamamen kapali oluyor. Sen bakirsen birde üstelik, yani tecrübesizsin, anlama sansin yok. Uzun lafin kisasi, kizi seviyorsan, konus anlas kabul et veza etme. Hic olmadi yollarinizi ayirin

1|0
    0|2
  • bakire değilmiş gibi geliyor ama bilemezsin tabi. bende zamanında sevgilime sormuştum bunu. sırf tepkisini merak ettiğim için.

0|1
    0|0
  • buyuk ıhtımal değil.. ama senı sınamışta olabılır onu kabul eder mısın oyle dıye.

0|1
    0|0
  • kızda bir sorun yok yoksada kız senin bu tutumuna takılmıştır hani geri kafalı düşünuyo ya bu filan gibisinden düşünür

0|0
    0|1
  • bakire olup olmaması önemli değil, bu durumda bakire olsa da anlaşamazsınız. sizin görüşleriniz çok farklı. sen bekarete bu kadar önem veriyorsan zaten önem vermeyen bir kızla işin ne?

bence daha çıkmadan önce tanıştığın kızlara bu fikirlerini söyle, kızları boşuna oyalama.

0|0
    0|0
  • değil diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • snı denemış olabilr eger sevıyosan ona gecmışın önemlı degil de sevmıyosan zaten illakı işkinz bıter

0|0
    0|0
  • bekaret elbette önemli. senı sınamıs da olabılır senel bişeyler yasıyor mu ? Yani yüzeysel olarak ?

0|0
    0|0
  • sen öyle değince yüz ifadesi ne oldu sana sorular sormadımı ?

0|0
    0|0
  • muhtemelen o da senden soğumuştur.

0|0
    0|0
  • "o gece oğrenırsem dove dove yollartım anasının evıne"

sni sksnlr

1|0
    0|2
  • ben kişi bakirse bakire istemesinde sorun görmüyorum. ama bu benim fikrim. başkası başka fikirde olabilir. mesela sen bakir olsan bile bekaret mevzuunu bu kadar önemsemiş olman gıcığına gitmiş ve seni sığ bulmuş olabilir. bu konuda çok çeşitli fikirler var insanlar arasında. hemen terse yorma.

0|1
    0|0
  • sen yapmadıysan karsınsdakınınde yapmaması lazım yanı ole birini bul kuranda yazıyo. ama yaptıysan kırlı bir kızla evleneceksin yoksa haram

0|1
    0|0
  • buyuk bı ıhtımalle değıil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bakire olsa bile bir kıza öyle demen onu üzer keşke imada bulunsaydın zaten o sana derdi bakireyim ya da değilim diye sen anayı falan karıştırınca o şöyle düşündü bu benim kalbimden çok bekaretime önem vermiş demekki diye anladınmı. ama bekaret önemlidir değilsede yolla gitsin şimdi sana senin için ölüyorum diyosa dünde başkasının altında o lafı ediyodur ben şahsen önemsiyorum.

1|0
    1|0
  • Bence değil ancak sen dediğin gibi bakirsen, bakite istemeye hakkın var , orası ayrı. Eğer değilsen öyle bir hakkın yok. Ama bunu böyle bir suçmuş gibi "seni ananın evine yollarım" diye ifade etmen de çok yanlış bir tutum.

2|0
    0|0
    • bekaret namustur ben namus kavramıa ınanrım eğer bakıre değilse baştan soyler bende cok sevıyorsam belkı ama o gece oğrenırsem dove dove yollartım anasının evıne

• senın bu kadın dedıklerın agzımıza sıctı

• Her kadın aynı değildir. Her erkek olmadığı gibi.

• bakire ama ordaki zar dışında herşey ellenmiş kurcalanmışsa sorun yok mu yani ?

onu nasıl anlayacaksın

1|1
    0|0
  • Çok doğru söylemişsin ağa iyi yapmışsın büyük ihtimal bakir değil bakir olsa zaten kendını savunurdu neyse sıktır et bağlanma denesene kanka eve çağır bak bakim bakırmı deqil mi

0|1
    1|0
  • Allah korusun dostum ya cok zor bir sey olsa gerek şak diye de soramazsın bir de :( ama aptallık edipte devam etme derim bence eğer öyleyse

0|1
    1|0
  • Bakire değil. Değilse nolmuş sanki. İlla evleneceği kişiye mi saklayacak...

1|0
    0|1
  • Sorduğun soruda cevabı var zaten evet bekaret önemli ama çağdaş medeniyete göre önemsiz ne de olsa bütün gelişmiş ülkeler çağdaşım diye yırtınıyor ee bizde de yamanmak ve onlardan ayrı gayrı olmadığımızı göstermek için onların rezaletlerine uyuyoruz bekaret çok önemli, değil diyene kapıyı göstereeceksin.

0|0
    0|0
  • size bekaret zarları olan bir sürü bebek yaptırdım evlenin onlarla hepsi eldeğmemiş acenta sıfır

2|0
    0|0
Yükleniyor...