Kız arkadasım bekaret onemlı mı dıye sordu?

hüloğğğğ
kız arkadasımla konusuyorduk bana bekaretın o kadar onemlı olmadıgını soyledı bende gerdek gecesı bakır gormezsem ananın evıne yollarım dedım.kendım su ana kadar yapmadım bana gelecek olan kızın da boyle olması lazım dedım.aramıza sogukluk gırdı boyle deyınce..

sızce benım sevgılım bakıre mi değil mi?,

süphelenmeye basladım bende sogufdum ondan
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaslar acık acık sen bakıremısın dıye sormadım ama daha once bı ılıskı yasadın mı gıbısındenımalarda bulundum bu sefer dondu kaldı ıyıce trıbe gırdı,
Kız arkadasım bekaret onemlı mı dıye sordu?